Kardeşe Doğum Günü Mesajları

0
72
views
Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kardeşe doğum günü mesajları mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz en güzel kardeşe doğum günü mesajları, Kardeşi mutlu edecek kardeşe doğum günü mesajları ve daha nice birbirinden güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajları sizleri bu sayfamıza bekliyoruz. 

Kardeşe Doğum Günü Mesajları yazımız da;  Kardeşe doğum günü mesajı resimli, Kardeşe doğum günü mesajı duygusal, Kardeşe doğum günü mesajı komik, Abladan erkek kardeşe doğum günü mesajı, Kardeşe doğum günü mesajı duygusal uzun yer almaktadır.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Benim güzelim, ilk göz ağrım, seni çok seviyorum. Güzel yüzün hep gülsün, aldığın kararlarla hep mutlu ol istiyorum. Doğum günün kutlu olsun minik ayıcığım.


Doğum günün kutlu olsun nice güzel başarılarla dolu yılların olsun iyi ki doğdun iyi ki varsın


Dünyaya gelişini bir kez daha kutluyoruz nice yıllara seni canından çok seven kardeşin.


Benim kardeşim tanıdığım en süper insandır, kardeşlerin en değerlisi mutluluğun simgesi canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.


Kardeşe Doğum Günü Mesajları

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar canı kardeşim.


Doğum günün kutlu olsun Her zamankinden daha çok sevil.. Her şey gönlünce olsun


Gülüşlerin eksik olmasın doğum günün kutlu olsun can parçam kardeşim


Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşimmmm !


Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.


Arkadaşlıklar, dostluklar, aşklar biter de kardeşlik bitmez benim canım kardeşim her zaman seninleyim doğum günün kutlu olsun.


Sayfalarımız >>> Anneye Doğum Günü Sözleri


Benim tatlı cadım doğum günün kutlu olsun. Bugün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olması dileğiyle mutlu yıllar.


Bu Dünyadaki herkes kardeştir önemIi oIan O kardeşIik bağını BuImaktır. . . İyiki doğdun kardeşim.


YıIda sadece bir gün için 364 gün bekIeyen kardeIenIerin mutIuIuğunu hayat boyunca yaşaman diIeğiyIe. İyiki doğdun.


Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim… https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/kardese-dogum-gunu-mesajlari.html


O kadar mutIu oI ki gözIerinden akan yaşIar değerini biImeyenIere sadaka oIsun. Doğum günün kutIu oIsun biricik kız kardeşim


Doğduğun o muhteşem gün buIutIarı aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınIık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyIe yaşa! Nice mutIu yıIIara.


Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim!


Ablasının biriciği, kendini sevdiren tatlı, şirin kardeşim doğum günün kutlu olsun. Mutlu güzel günler senin olsun.


Senin şuan en güzel günlerin büyüme hep öyle kal benim küçük meleğim. Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.


BeIki dünya için önemIi değiIsin ama benim için dünyaIar kadar önemIisin kardeşim. İyiki doğdun.


Kardeşe Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Önce doğmuş olmak nasıl bir duygu bunu bilemem ama sonradan doğduğum ve senin gibi bir abim olduğu için çok şanslıyım. İyi ki doğdun canım abim.


Allah için birbirini seven iki kardeş buluştukları zaman, biri diğerini yıkayan iki el gibidir. Ne zaman iki mümin bir araya gelirse, Allah Teâlâ, birini diğerinden faydalandırır. (Hadis-i Şerif) Canım kardeşim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.


Ne acelen var birader her sene bir yaş daha eskitiyorsun şunları biraz düzgün kullansan olmuyor mu? Yeni yaşını mutlu ve sağlıklı eskitmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.


Ablasının biriciği, kendini sevdiren tatlı, şirin kardeşim doğum günün kutlu olsun. Mutlu güzel günler senin olsun.


Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Hayatta bazı şeyler vardır insana huzur verir. Güneşin batışı, suyun akışı, bir de kardeşin bakışı. doğum günün kutlu olsun.


Sana kısa bir mesaj gönderiyorum doğum gününü kutlamak için mesaj kısa ama manası büyük güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.


Kızacağını bildiğiniz halde bir şey yaptığınızda size kıza kıza yanınızda olan kişidir kardeşim dediğiniz insan. Doğum günün kutlu olsun.


Kardeşlik doğumdan mezara kadar süren bir dostluktur. Doğum günün kutlu olsun kardeşim


Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıklardan doğar. Sen benim hem kardeşim hem de en yakın dostumsun. Seni çok seviyorum Allah seni benden ayırmasın iyi ki doğdun canım kardeşim.


KüçükIükten beri hep yanımdasın ve hep yanımda oIacaksın kardeşim iyi ki doğdun. Nice nice yaşIara.


Hey sen benim sevimli ve sevgili kız kardeşimsin. Her gün senin için mutlu olmanın bir yolunu buluyorum. Mutlu yıllar kardeşim.


Sayfalarımız >>> Arkadaşa Doğum Günü Mesajları


İyi ki doğdun canım kardeşim seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutIuyor


Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama kardeşlik ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…


Benim güzel mi güzel bir kardeşim var, bu dünyada bundan büyük zenginlik mi olur. Mutlu yıllar kardeşim.


Kardeşlerin gönül bağları dünyayı bir ucundan bir ucuna saracak kadar uzundur. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…


Bugün hep gülümse ve her sozlervadisi.com zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Kardeşim Doğum günün kutlu olsun.


Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim.


Şefkatli bir kardeşe hayatımda yer verdiğin için Allah’a şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin en iyisi senin olsun


Gül kokusu akşamlarda kardeş hasreti yaşadım, belki yeri geldi ayrılıklara ağladım ama kalbimde yaşattığım kardeşimi asla unutmadım. Doğum gününü kutlarım canım kardeşim…


Yüzündeki haylaz gülümseme seni asla yalnız bırakmasın canım kardeşim. Sen her zaman gül ve bizlere şakalar yapmaya, kızdırmaya devam et. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, nice beraber yıllara.


Doğum Günü kategorisinde en güzel Kardeşe Doğum Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; İngilizce Kısa Aşk Sözleri , Komik Yeni Yıl Mesajları

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here