Özel Günler

Fatih Sultan Mehmet’in Ölüm Yıldönümü Mesajları

Dünyaya damgasını vurmuş büyük lider Fatih Sultan Mehmet’in Ölüm Yıldönümü Mesajları ölüm yıldönümüne özel olarak sizlere sunuyoruz. Fatih Sultan Mehmed, II. Mehmed, İstanbul’u fethetmesinden sonra “Fatih” lakabını alan, yedinci Osmanlı padişahı olan büyük liderin anılması amacı ile hazırladığımız Fatih Sultan Mehmet Han’ın Sözleri seçenek olarak sunuyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Ölüm Yıldönümü Mesajları yazımız da; İstanbul İle İlgili Sözler, İstanbul’un Fethi Sözleri, Fatih Sultan Mehmet İçin Sözler, Fatih’i Duygusal Anma Sözleri yer almaktadır.

Fatih Sultan Mehmet’in Ölüm Yıldönümü Mesajları

Zulüm 1453’te bitti. Mekânınız Cennet Olsun Fatih Sultan Mehmet Han

Dünyayı korkutan değil titreten bir padişahtı Fatih Sultan Mehmet Han Rahmetle anıyorum.

Sen gittin ya; İstanbul mahzun, Ayasofya öksüz, Adın dillerde, gönüllerde bâki kaldı…

Büyük Türk hükümdarı Fatih Sultan Mehmet Han’ı uçmağa varışının yıldönümünde saygıyla anıyoruz.

Çağ açıp çağ kapatan büyük komutan Fatih Sultan Mehmet’i vefatının 541.yıl dönümünde saygıyla anıyoruz. Ruhun şad olsun Atam!

Benim kudretimin ulaştığı yerlere onların hayalleri bile ulaşamaz! Fatih Sultan Mehmet Han’ı vefatının 541. Senesinde rahmetle anıyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Ölüm Yıldönümü Mesajları
Fatih Sultan Mehmet’in Ölüm Yıldönümü Mesajları

Bize ilmin sınırının olmadığını gösteren, fetihlerin en güzeli yaşatan Fatih Sultan Mehmet Hanı ecdadımıza rahmet ve minnetle

ATAM FATİH SULTAN MEHMET HAN HZ. Hakka yürüyüşünün 541. Yil dönümünde rahmetle anıyoruz mekanın cennet olsun

Garbın ve Şarkın hükümdarı, Türk Hakan’ı, Fatih Sultan Mehmet Han’ı vefatının 541. yıl dönümünde saygıyla anıyoruz

Mehmet Han’ı vefatının 541.yıl dönümünde rahmet ve minnetle yâd ediyoruz. Allah ecdadımızdan razı olsun

İstanbul’un fethiyle bir çağı kapatıp bir diğerini açan Fatih Sultan Mehmet Han’ı, vefatının 541. sene-i devriyesinde rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Çag kapatip yeni bi çag açan atamin ruhu şad olsun mekani cennet peygamber efendimize komşu olsun

Öyle birine Ata de ki üstünden 5 asır geçmesine rağmen sevgi, saygı ve rahmetle anılsın. Fatih Sultan Mehmet Han Hz’ni rahmet ve minnetle anıyoruz.

Bir gemiyi denizde yürütmekte zorlanılan bir zamanda Gemiyi karadan yürüten adam Fatih Sultan Mehmet Han Nur içinde yatasın İnşallah

9 yaşında Hafız , 14 yaşında Padişah 21 yaşında Fatih oldu. Çağ açıp çağ kapatı. Fatih Sultan Mehmet’i vefatının 541.yıl dönümünde anıyoruz…

Diğer Sayfalarımız; Fatih Sultan Mehmet Sözleri

Bizans İmparatorluğuna son veren, Orta çağı kapatıp yeni çağı başlatan, Peygamber Efendimizin övgüsüne nail olan, Sultanlar Sultanı Fatih Sultan Mehmet Han’ın Ölümünün 541. yılında rahmet ve minnetle anıyoruz..

Öyle birine Atam de ki ; Peygamber övgüsü almış olsun Cihan İmparatoru ceddimiz ATAM Fatih Sultan Mehmet Han sevgi saygı ve rahmetle anıyorum.

Efendimizin övgüsüne mahzar www.sozlervadisi.com olmuş İstanbul’un Fâtihî, Fatih Sultan Mehmet Han hazretlerinin vefatının 541. sene-i devriyesi.. Allah senden razı olsun Allah rahmet eylesin ruhuna El-Fâtiha

Peygamberimizin övgüsüne mazhar olan, “Biz toprakları değil, gönülleri fethetmeye gidiyoruz” diyerek İstanbul’un fethiyle bir çağı kapatıp, bir çağ açan Fatih Sultan Mehmet Han’ı, vefatının 541. Yıldönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

İstanbul’u 21 yaşında fethederek çağ açıp çağ kapatan ve Osmanlı’yı devletten dünya imparatorluğuna dönüştüren Atam Fatih Sultan Mehmet Han’ı rahmetle anıyorum. Ruhu şad olsun.


Özel Günler kategorisinde Fatih Sultan Mehmet’in Ölüm Yıldönümü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Ölüm Yıldönümü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.