Özel Günler

Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları 14 Ağustos 2001’de kurulan Adalet ve Kalkınma Partisine gönül vermiş olanlara armağanımızdır. 21 yıllık süreçte; partinin yükselen bir ivmesi olmuş ve toplum için kurtuluş reçetesi olmuştur. İşte sizlere birbirinden güzel Adalet ve Kalkınma Partisi Sözleri….

Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları yazımız da; Recep Tayyip Erdoğan Sözleri, Adalet Ve Kalkınma Partisi Sözleri, Ak Parti Sloganları, Anlamlı Seçim Sözleri, Ak Parti Yıldönümü Sözleri yer almaktadır.

Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Millete hizmet yolunda hep birlikte daha nice yıllara!

Davamızın kuruluş yıldönümü kutlu olsun nice 21 yıllara

AK Parti’mizin kuruluş yıldönümü kutlu olsun

Ak Parti ve Tayyip Erdoğan bu milletin duasıdır. 21. Kuruluş Yıldönümümüz Kutlu Olsun.

Yaş aldıkça güzelleşen sevdamız davamız Ak Parti’mizin kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Ya olacağız Ya öleceğiz ama Asla pes Etmeyeceğiz.

21 yıl önce karanlığa bir umut olarak doğan Milletimizin aşk hikayesi AK Parti’mizin Kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Bir samimi sevdanın bir büyük davanın AK Parti’nin 21. kuruluş yıldönümü ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.

AK Parti ile egemenlik gerçek anlamda kayıtsız ve şartsız bir biçimde milletin olmuştur.

Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları
Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, güçlü Türkiye yolunda durmak yok yola devam. AK Partimizin 21. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

21 yıl önce karanlığa bir umut olarak doğan Milletimizin aşk hikayesi AK Parti’mizin Kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Ülkemizi ve Memleketimizi aydınlık yarınlara taşıyan partili tüm değerli mensuplarımı kutluyor, partimizin 21. kuruluş yıldönümü ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum…

Ak Parti’nin 21. kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Dünden bugüne her daim seninleyiz Reis. Birliğimiz, beraberliğimiz, hizmetimiz, azminiz, ülke, ülkü sevdamız daim olsun.

14 Ağustos…Ak Partimizin 21. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun… Ülkemizin birlik ve beraberliğini koruyacak tek parti, AK PARTİ…

14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı siyasi mücadelede 21 yılı geride bıraktık. Partimiz halkımızdan aldığı yetki ve hayır dualarınızla, Türkiye’ye büyük eserler, büyük hizmetler kazandırmanın bahtiyarlığını yaşıyor. Allah’a hamdolsun

Türkiye’yi geleceğe taşıyacak vizyona, projelere, enerjiye, kararlılığa ve aşka sahip olan yegane parti 21 yaşında! Ak Partimizin 21. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, güçlü Türkiye yolunda durmak yok yola devam. AK Partimizin 21. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

AK Parti bir milletin diriliş, yeniden doğuş, yükseliş hikayesidir. Bugün partimizin 21. kuruluş yıldönümü. Liderimiz, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, milletle omuz omuza nice AK YILLARA.

Partimiz; mukaddes davamız için her zaman her ortamda verilmesi gereken mücadeleyi verdi, bedel ödedi, ama asla pes etmedi, etmeyecek. Ak Partimizin 21. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

14 Ağustos 2001’de Türk siyasetini bütünüyle dönüştürecek, Türkiye’yi daha önce şahit olunmayan yeniliklerle buluşturacak, milletin bağrından çıkmış bir hareket doğdu. AK Parti, Türkiye sevdasıyla hep 21 yaşında, hep diri, hep genç, hep heyecanlı! Türkiye Sevdasıyla.


Özle Günler kategorisinde en güzel Ak Parti Kuruluş Yıldönümü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Ak Parti Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Recep Tayip Erdoğan İçin Güzel Sözler , Alparslan Türkeş Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.