Özel Günler

Kut’ül Amare Zaferi Mesajları

Tarihin en büyük zaferlerinden biri olan Kut’ül Amare için Kut’ül Amare Zaferi Mesajları pek göz önünde olamasa da bu büyük zafer için yayınlıyoruz. Irak’ın Kut Bölgesinde İngilizlere karşı 29 Nisan 1916 yılında kazandığı büyük zafer olduğu unutulsa da ecdadımızın kazandığı bu zaferi sözlervadisi ekibi olarak ele aldık.

Kut’ül Amare zaferi mesajları yazımız da; İngilizlere karşı zafer sözler, Savaşlar ile ilgili sözler, Mustafa Kemal’in Kut’ül Amare sözleri, Resimli Kut’ül Amare zaferi kutlamaları yer almaktadır.

Kut’ül Amare Zaferi Mesajları

İngilizlerin tarih kitaplarından sildirdiği Kut’ül Amare Zaferimizin 108. Yılı kutlu olsun.

Unutturulmak istenmiş Kutül Amare Zaferi’mizin 108. Yıldönümünde kahraman ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyorum

Ecdadımız ile ne kadar gurur duysak Az! Kut’ül Amare zaferimiz kutlu olsun

Büyük Türk milletimizin Kut’ül Amare zaferini ve ülkemizin koruyucusu ordumuzu yürekten kutlarım.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Kut’ül Amare Zaferimiz Kutlu Olsun.

Kut’ül Amare Zaferi Mesajları
Kut’ül Amare Zaferi Mesajları

Türkler tarih sahnesinde her zaman bağımsızlığına ve istiklaline düşkün bir millet olmuştur. Milletimizin Kut’ül Amare zaferi kutlu olsun.

Ülkemizin tarihteki büyük zaferlerinden biri olan Kut’ül Amare zaferi milletimizin dirlik ve birliği için, barış ve refahı için kutlu olsun.

Kut’ül Amare zaferi 108. Yılı kutlu olsun. Köklerimize sarıldıkça bizi kimse yıkamayacak. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Türk Vatanı üzerinde oyun oynanamayacağını bir kez daha tüm dünyaya gösteren Kut’ül Amare Zaferimizin 108. Yılı kutlu olsun.

Kut’ül Amare İngiliz Ordusunun Osmanlı Ordusu tarafından teslim alınmasıyla neticelenen muhteşem bir zaferdir.. 108. yılı kutlu olsun..

108 yıl önce bugün Kut şehri, içerisindeki 13.000 İngiliz askeri ile ele geçirildi. Kut’ül Amare zaferimiz kutlu olsun…

Dünyada Türk ordusu gibi başka bir ordu yoktur. Cephanesiz, aç, susuz, uykusuz, süngüsüyle de olsa azmi ile bu başarıyı elde etmiştir. Kut’ül Amare zaferi kutlu olsun.

Milletimizin tarih sayfasına adını altın harflerle yazdırdığı Kut’ül Amare zaferi kutlu olsun.

108. Yılında tüm kahraman ecdadımızı sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Ruhunuz Şad olsun, Kut’ül Amare zaferi kutlu olsun.

Tüm dünyaya Türklerin eğilmeyeceğini gösterdiğimiz www.sozlervadisi.com büyük zaferi yıl dönümünde saygı ile anıyorum. Kut’ül Amare zaferi kutlu olsun.

Irak’ın Kut bölgesinde kazandığımız büyük zafer Kut’ül Amare’nin 108. yılında, tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.

İngilizlerin tarihteki en büyük yenilgisi Kut’ül Amare‘ nin 108. Yılı kutlu olsun.! Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun Allah rahmet etsin

Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin Kut’ül Amare zaferi kutlu olsun.


Özel günler kategorisinde en güzel Kut’ül Amere zaferi mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Zafer sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sarıkamış Şehitleri Mesajları , 10 Kasım Atatürk’ü Anma Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.