Doğum Günü

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anlamlı Doğum Günü Mesajları ile sevdiklerimizi daha fazla nasıl mutlu edeceğimizi, doğum gününe anlam katacak bir şekilde yazılar yazıp kutlamak isteriz. Sevdiklerimize güzel ifadeler ile doğum günlerini kutlayacağınız birbirinden eğlenceli, etkileyici, kısa ve uzun Doğum Günü Sözleri…

Anlamlı Doğum Günü Mesajları yazımız da; Etkili Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü İçin Sözler, Komik İyi Yaşlar Sözleri, Resimli İlk Yaş Mesajları, Kardeşe Doğum Tarihi Sözleri yer almaktadır.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun güzel İnsan.

Yeni yaşının güzellikler getirmesi dileğiyle kardeşim.

En güzel doğum günün olsun sürprizlerle dolu olsun.

Her haliyle mükemmel olan adam doğum günün kutlu olsun.

İki gözümün çiçeği doğum Günün Kutlu Olsun Dostum…

Kendime en güzelinden bir yaş diliyorum Doğum günüm kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun güzel adam! Ailenle nice mutlu senelere.

Doğum günün kutlu olsun daha nice yaşlara inşallah. Sizin gibiler ülkeye lazım.

Yeni yaşın huzur mutluluk sağlık ve bolca kahkaha getirsin abi doğum günün kutlu olsun iyiki doğduun.

Sana iyi ki doğdun demem için doğum günün olmasına gerek yok. Bi insan anca bu kadar iyi ki doğabilir.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

Dilerim ki her daim senin kadar güzel insanlar çıksın karşına,başarı peşini hiç bırakmasın Doğum günün kutlu olsun,iyi ki varsın.

Bir gün değil, her gün şükür edilmeli Allah’a, seni bu dünyaya yaşamak için göndermiş diye. Doğum günün kutlu oluversin. Nice güzel yaşlar deviresin.

Canım doğmuş güzel kuzum doğum günün kutlu olsun yeni yaşında her şey gönlünce olsun seni çok seviyorum.

Kalbiniz kadar beyaz,gönlünüz kadar parlak, güneş gibi sıcak, mutlu yıllarınız olsun. Bir ömür el ele göz göze olmanız dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sana yüz binlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/anlamli-dogum-gunu-mesajlari.html

Doğmanın bedeli ölüm, gеnçliğin bedeli yаşlılık, sevginin bеdеli fеdâkarlık, dostluğun bеdеli pаylаşmаksа; bugünün bеdеli hаtırlаnmаktır. Doğumgünün kutlu оlsun.

Sen benim ana kuzusu…güzeller güzeli biricik kızısın…sen benim hiç büyümeyen akıllı bebegimsin…Doğum günün kutlu olsun…Birtanem

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun..

Yeni yaşın hayırlı Ömrün bereketli sağlıklı ve mutlu olsun Nice senelere Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inşallah ailenle www.sozlervadisi.com beraber bir ömür boyu yaşamak dileğiyle doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım iyiki doğdun iyiki varsın.

Hayatının geri kalanı kalbinin temizliği gibi sevgi dolu geçsin. Yeni yaşın dilediğin bütün güzelliklerle beklemediğin sürprizlerle gelsin. Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsuun!!

Toprağım doğum günün kutlu olsun… İyiki doğmuşsun…Herşeyin gönlünce olduğu, sevdiklerinle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu nice yıllara…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Saglıktan öte güzelligin olmadıgı bu Dünyada sana yaşamların en saglıklısını diliyorum, Dogum Günün Kutlu Olsun ,

Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, Doğum günün kutlu olsun..


Doğum Günü Sözleri kategorisinde en güzel Anlamlı Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizler de sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel doğum günü mesajlarınızı bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Ağabeye Doğum Günü Mesajları , Ablaya Doğu Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.