Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerinizin arkadaşlarınızın eşinizin doğum gününde en Anlamlı Doğum Günü Mesajları seçerek msm veya mail olarak yollayın. Sevdiklerinizi bu mutlu günlerin de mesajınız ile sevindirin…

Anlamlı Doğum Günü Mesajları yazımız da; Anlamlı doğum günü mesajları sevgiliye, Anlamlı doğum günü mesajları resimli, Anlamlı doğum günü mesajları kardeşe, Anlamlı Doğum günü mesajları kısa, Etkileyici anlamlı doğum günü mesajları, Komik anlamlı dogum gunu mesajları yer almaktadır. 

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inşallah ailenle beraber bir ömür boyu yaşamak dileğiyle doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım iyiki doğdun iyiki varsın

Keskelerini bir önceki yaşında bırakıp iyiki lerinle dolu mutlu güzel bir ömrünün başlangıcı olsun.. herşey gönlünce olsun.. DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

İstikbalim gitti diye yaslanma sakın! İstikbalin değil ruhun Tanrı’ya yakın! O yalancı istikbale bir perde indir! ‘Gerçek yarın’ unutma ki bir gün senindir! Doğum günün kutlu olsun.

Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun..

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Doğum günün kutlu olsun, Her gün güller sana gülsün, Kalbine neşe huzur dolsun, Tüm kahkahalar senin olsun Hayata güzel bakıyorsun, İnsanları çok seviyorsun, Tüm sevgiler senin olsun. Hayat sana şarkı olsun, Diller seni hep söylesin, Gül bahçeler senin olsun

Yeni çağında hayallerinizi gerçekleştirebilmenizi ve tüm zorlukların üstesinden gelmenizi diliyorum. Her zaman mutlu ol Her zaman iyi ol Doğmuş olman güzel Seni tanımamız güzel   Doğum günün kutlu olsun

Kısa Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Merhaba, kanatsız meleğim. Doğum günün kutlu olsun. Canım benim, her yeni yaşında mutluluğa ulaşmanı, hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı diliyorum. Hep mutlu ol. Hayatta yapmak isteyip yapamadıkların karşısında bir engel olmasın. Her zaman o güzel yüzün gülsün çünkü çok güzel

Saglıktan öte Güzelligin olmadıgı Bu Dünyada Sana Yaşamların en Saglıklısını Diliyorum, Dogum Günün Kutlu Olsun ,

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha sozlervadisi.com mükemmelini verirmiş… Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin Her şeyim Seni çok seviyorum

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun

Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, Doğum günün kutlu olsun..

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

¸¸•*`❀ Sevgiliye Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀ 

Doğum günün kutlu hayırlı olsun Yeni ömrün de Rabbim sana sağlık huzur sevgi mutluluklar versin İnşaAllah

Uyarı! Bu mesаj aşırı sеvgi, neşe vе iyi dilеk içеrmеktеdir. Bir dakika için seni düşünеn biri olduğunu bil vе sevincini hisset! Bu mutluluğun her zаmаn sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu senelere. . 

Bugün gеridе kalan bir yaşını daha doldurmаnın mutluluğunu yаşаrken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu оlsun.

Tek istеdğim bugün dilediğin tüm istеklеrin gerçek olması. Belki çоk uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en dеrin yerindesin. Doğumgününü еn içten dileklerimle kutlarım. .

Anlamlı Doğum Günü Sözleri

Hеr doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsаktа, bu günü yaşama inat çоcukca yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim. İnşallah yeni yаşındа mutlulukların en güzelini yaşar, sеvgilеrin en güzelini tаdаr, bаşаrı mеrdivеnlеrini bir bir tırmаnırsın. Hakettiğin gülеr yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tеbrik ederim.

Doğmanın bedeli ölüm, gеnçliğin bedeli yаşlılık, sevginin bеdеli fеdâkarlık, dostluğun bеdеli pаylаşmаksа; bugünün bеdеli hаtırlаnmаktır. Doğumgünün kutlu оlsun.

Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/anlamli-dogum-gunu-mesajlari.html

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun

Dostluğumuzun daha da artacağı ve iyi-kötü gelecek olan her günü beraber karşılayacağımız 365 gününü görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu yıllar dostum.

¸¸•*`❀ Anneye Doğum Günü Sözleri ¸¸•*`❀ 

Yüzündeki sevginin bir an olsun bile eksilmediği, aksine her gün daha artacağı güzel bir yaş geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun…

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

Yeni bir yıla başlarken, sağlık ve mutluluk diliyorum. Acıların, felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara…


Doğum Günü Sözleri kategorisinde en güzel Anlamlı Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ağabeye Doğum Günü Mesajları , Ablaya Doğum Günü Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.