Özel Günler

1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları

Barışın her yıl hatırlanması için ilan edilen Dünya Barış Gününe özel 1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları anlamlı olarak yazımızda. Saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü içinde bir gelecek adına Dünya Barış Gününü kutlayacaklar için sayfamızı seçenekleriniz arsında değerlendirebilirsiniz.

1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları yazımız da; Savaşa Hayır Sözleri, Barış İle İlgili Mesajlar, 1 Eylül Barış Sözleri, Kutlama Mesajları, Savaşa Hayır Sözleri, 1 Mayıs Dünya Barışı Sözleri yer almaktadır.

1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine… 1 Eylül Dünya barış günü kutlu olsun.

1 Eylül Dünya barış günü kutlu olsun. Çocuklar yetim kalmasın. Savaşsız bir dünya olsun

En kötü barış, en haklı savaştan daha iyidir.. 1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun.

Tüm dünyada savaşların son bulduğu, barışın ve kardeşliğin egemen olması dileğiyle “ 1 Eylül Dünya Barış Günü” kutlu olsun.

Barışın dilimizden düşmediği bir gelecek temennisi ile Dünya Barış Günü kutlu olsun.

Barışın, özgürlüğün ve adaletin egemen olacağı; insanların ölmediği, çocukların hep güldüğü, mutlu ve huzur dolu bir dünya dileğiyle.

1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları
1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları

Gülümsemenin dili, dini, ırkı yoktur. Tüm insanlar aynı dilde gülümser. Kimsenin gülüşü solmasın 1 Eylül Dünya Barış Günü

1 Eylül Dünya Barış Günü’nü kutlar, tüm dünya mazlumlarının barış ve huzur içinde uyanacağı bir gelecek dileriz.

Ne yeşil bir zeytin dalı gibi baharlık ne de bir güvercin kanadı gibi hafiftir barış, bir bebeğin gülüşü gibi aydınlık aşk kadar güçlüdür barış 1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu  olsun.

“Yurtta sulh, Cihanda sulh” ilk defa Mustafa Kemal Atatürk tarafından 20 Nisan 1931’de dile getirilmiştir…Bu duygularla 1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu olsun.

Ben insanım, insancılım Çünkü Allah’ın yarattığı kulum ‘Yurtta barış, dünyada barış’ derim Barışseverim, ben Ata’nın izindeyim. 1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun.

Gözyaşlarının mutluluk için aktığı, savaşların olmadığı, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu bir dünya dileğiyle 1 Eylül Dünya Barış Günü nü kutluyorum.

Ekmek gibi, su gibi, hava gibi Barış’a ihtiyacımız var. Çocuklarımıza bırakacağımız en değerli miras Barış’tır.

Irk, din, dil, fikir, zevk ve sınıf farklılıklarımızın gerçek zenginliğimiz olduğunu unutmadan saygı, sevgi, anlayış ve hoşgörü içinde bir gelecek adına 1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun…

Herkesin kendini diğerinden üstün gördüğü, tahammül edemediği, yok etmek ve ezmek istediği bugünün kibirli dünyasında, her şeye www.sozlervadisi.com rağmen 1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun!!!!!

Çocukların ağlamadığı, anne babaların mezar taşı yerine evlatlarına sarılabildiği bir dünya temennisiyle… 1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Acının, savaşın olmadığı, sevginin, huzurun egemen olduğu, savaş ve terör olaylarının yaşanmadığı Dünya üzerinde akan kan ve gözyaşının son bulmasına vesile olması temennisiyle herkesin 1 Eylül Dünya Barış Günü’nü kutluyorum.

Barışın, gülümsemenin dili, dini, ırkı, mezhebi, rengi, cinsiyeti yoktur. Önce ülkemizde kardeşliği, barışı, sevgiyi hâkim kılmak, adil ve eşit bir ulus olarak kenetlenmeliyiz. Dünyadaki tüm savaşların, işgallerin, ölümlerin bitmesi dileğimle 1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu Olsun

Kardeşliğin türküsünü hep birlikte ve hep bir ağızdan söyleyeceğimiz günlere inançla… 1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun.

1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun! Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yurtta barış, dünyada barış” sözünü bir an unutmadan ; ülkemizde ve dünyada barışı savunmaya devam ediyoruz ve Ukrayna’daki zalim savaşın da bir an önce bitmesi için dua ediyoruz.


Özel Günler kategorisinde 1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Dünya Barış Günü Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.