Özel Günler

Kocaya Babalar Günü Mesajları

Hayat arkadaşınız bu hayattaki en değerlinizi böyle özel günde unutamazdık. Babalar gününe özel Kocaya Babalar Günü Mesajları sizlere seçenekler arasında sunuyoruz. Sizlerde kocanızı bu özel günde yalnız bırakmayacağınıza ve onun Babalar Günün kutlayacağınızı biliyoruz. İşte en romantik Eşe Babalar Günü Sözleri seçenekleri….

Kocaya Babalar Günü Mesajları yazımız da: Baba İçin Özel Sözler, Eşe Etkili Mesajlar, Baba Ayına Güzel Sözler, Kocaya Romantik Sözler, Ölen Kocaya Duygusal Mesajlar, Eşe Babalar Günü Sözleri yer almaktadır.

Kocaya Babalar Günü Mesajları

Babaların yakışıklısı canım kocam Babalar Günün kutlu olsun.

Seni bana yazan kadere de aşığım. Babalar Günün kutlu olsun.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni. Babalar günün kutlu olsun…

Sen varsa her yer cennet bana, sen yoksan her yer cehennem gibi… Seni seviyorum canım kocam. Babalar günün kutlu olsun.

Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.

Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun ki sen varsın ve milyonlarca insan içinden beni seçmişsin. Seni çok seviyorum, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Babalarda kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Kocaya Babalar Günü Mesajları
Kocaya Babalar Günü Mesajları

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. Babalar Günün kutlu olsun bitanem!

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın.  Babalar günün kutlu olsun.

İyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.  Babalar Günün kutlu olsun bitanem!

Öylesine seviyorum ki seni, yeni doğan bir bebeğin uykuda gülümsemesi gibi, masum ve içten sevgilim. Babalar günün kutlu olsun…Canım Kocacım.

Diğer Sayfalarımız;  Anneler Günü Sözleri Kısa

Sonra sen geldin girdin hayatıma. Şükrüm arttı, sevgim arttı. Nefes aldığımı fark ettim Kocacım. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum Babalar günün kutlu olsun…

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni biricik kocam Babalar günün kutlu olsun.

Sen gönlüme düşen bir cemresin ve seninle yeşerdim sevgilim. Seni çok seviyorum her şeyim. Babalar Günü kutlu olsun.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun…https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/kocaya-babalar-gunu-mesajlari.html

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun canım Kocam.

Eşe Babalar Günü Mesajları

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Babalar günün kutlu olsun…

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, Babalar Gününü kutlu olsun canım kocam bitanem!

Dünyanın kraIiçesi oIacağıma, seninIe samanIık seyran bana. Seni çok seviyorum kocacığım. Babalar günün kutlu olsun…

Bu Dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam Kocacım Babalar günün kutlu olsun.

Allah hep gönlüne göre www.sozlervadisi.com versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki varsın aşkım. Babalar günün kutlu olsun…

Okuduğum en güzel ve gizemli kitapsın sen canım kocam. Seni öyle seviyorum ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünyanın en yakışıklı eşi, Babalar Günü kutlu olsun.

Koca buImak bir sanattır. EIde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin. Babalar günün kutlu olsun…

Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim Kocacım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem…

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey SEN varsın. Babalar Gününü kutlu olsun bitanem!

Bendeki yerin Anayasada’ki ilk 3 maddeye benzer kocacım. Değişmez, değiştirilemez, değişmesi teklif bile edilemez! Çocuklarımın babası Babalar günün kutlu olsun.

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim. Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni mertliğini, yalansızlığını sevdim. Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni… Babalar günün kutlu olsun…

Hiçbir nefesi, hiçbir anı sensiz yaşamak istemem… Evimizin direği, evimizin reisi, iyi ki varsın baş tacımız. Babalar günün kutlu olsun can yoldaşım.

Baba İçin Özel Sözler

ALLAH’IM bana harika bir koca, yakışıklı bir eş ve çocuklarımız için iyi bir baba verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için ALLAH’IMA şükrediyorum.  Günün kutlu olsun! Aşkım

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en ÖZELSİN. Seni çok seviyorum aşkım. Günün kutlu olsun.

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın babasısın. Hayatım seninle mutlu anlar ve AŞKLA dolu. Babalar Günün kutlu olsun AŞKIM!

Seni tahayyül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Allah’ım diyorum. Ben ne yaptım da seni bana, beni sana yazdı. Babalar günün kutlu olsun bir tanem…

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben çekeyim sefayı sen çek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen muhteşem bir EŞ ve mükemmel bir KOCASIN. Olağanüstü bir erkeksin. Senin hayatımda olman, hayatımızı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Babalar Günün kutlu olsun HAYATIM!

İnsan önce Annesini sonra Babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam. Babalar günün kutlu olsun

İyi diyorum seninle başlayan her cümleye. İyi ki bana evet dedin, iyi ki dünya evi denilen yer bize yuva oldu, iyi ki varlığını ömür boyu ömrüme kitledin. Seni çok seviyorum Kocacım Babalar günün kutlu olsun.

Sarhoş oImaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ oIurum zaten. Seni çok seviyorum kocacığım. Babalar Günün kutlu olsun bitanem!

Hissedilebilecek tüm duyguları sana baktığımda hissettiğimi anladığım günden beri dünya üzerinde en çok seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım kocam.


Özel Günler kategorisinde en güzel Kocaya Babalar Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Babalar Günü sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Babaya İle İlgili Mesajlar , Anlamlı Babalar Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.