Kocaya Babalar Günü Mesajları

Kocaya Babalar Günü Mesajları
Kocaya Babalar Günü Mesajları

Bu özel günde sizler için bu yazımız da Kocanızın özel gününü kutlamak için güzel Kocaya Babalar Günü Mesajları hazırladık. Bu sayfamızda yer alan Babalar Günü Mesajlarını facebook ve Twitterdan paylaşabilir sozlervadisi.com Whatsapptan yazabilir ya da kısa Sms ile eşinize yollayabilirsiniz.

Kocaya Babalar Günü Mesajları yazımız da: Yeni baba adayına sözler, Baba adayına mesaj, Sevgiliye babalar günü mesajı, Eşe doğum günü mesajı, Ölen kocaya doğum günü mektupları yer almaktadır.

Babalar Günü Mesajları

ALLAH’IM bana harika bir koca, yakışıklı bir eş ve çocuklarımız için iyi bir baba verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için ALLAH’IMA şükrediyorum. Babalar günün kutlu olsun! Aşkım

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun canım kocam.

Okuduğum en güzel ve gizemli kitapsın sen canım kocam. Seni öyle seviyorum ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünyanın en yakışıklı eşi, Babalar Günü kutlu olsun.

Sen gönlüme düşen bir cemresin ve seninle yeşerdim sevgilim. Seni çok seviyorum her şeyim. Babalar Günü kutlu olsun.

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Babalar günün kutlu olsun…

Kocaya Babalar Günü Mesajları
Kocaya Babalar Günü Mesajları

Öylesine seviyorum ki seni, yeni doğan bir bebeğin uykuda gülümsemesi gibi, masum ve içten sevgilim. Babalar günün kutlu olsun…Canım Kocacım

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni. Babalar günün kutlu olsun…

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim. Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni mertliğini, yalansızlığını sevdim. Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni… Babalar günün kutlu olsun… https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/kocaya-babalar-gunu-mesajlari.html

Koca buImak bir sanattır. EIde tutmak ise bir görevdir. Seni çok seviyorum kocacığım. Sen benim her şeyimsin. Babalar günün kutlu olsun…

Dünyanın kraIiçesi oIacağıma, seninIe samanIık seyran bana. Seni çok seviyorum kocacığım. Babalar günün kutlu olsun…

İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam. Babalar günün kutlu olsun

Kocaya Babalar Günü Mesajları

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun…

Seni tahayyül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Allah’ım diyorum. Ben ne yaptım da seni bana, beni sana yazdı. Babalar günün kutlu olsun bir tanem…

Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim kocacım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem…

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam kocacım Babalar günün kutlu olsun…

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, sen evimizin reisi koca yürekli bir babasın. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Sonra sen geldin girdin hayatıma. Şükrüm arttı, sevgim arttı. Nefes aldığımı fark ettim kocacım. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Canımdan çok seviyorum seni; tüm dünyayı hayran bırakacak kadar kocaman seviyorum. Leyla ile Mecnun’u kıskandıracak kadar çok seviyorum seni kocacım. Yüz yıl uğraşsam anlatamayacak kadar çok seviyorum… Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Hissedilebilecek tüm duyguları sana baktığımda hissettiğimi anladığım günden beri dünya üzerinde en çok seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım kocam.

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki varsın aşkım. Babalar günün kutlu olsun…

Bu dünyada kaybetmeye dayanamayacağım tek kişi sensin bir tanem. Sen yoksan hiçbir şeyin anlamı yok bu dünyada ve seninle güzel her yer… Seni çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim… Babalar günün kutlu olsun…

Etkili Kocaya Babalar Günü Mesajları

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey SEN varsın. Babalar Gününü kutlu olsun bitanem!

Sen muhteşem bir EŞ ve mükemmel bir KOCASIN. Olağanüstü bir erkeksin. Senin hayatımda olman, hayatımızı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Babalar Günün kutlu olsun HAYATIM!

Sarhoş oImaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ oIurum zaten. Seni çok seviyorum kocacığım. Babalar Günün kutlu olsun bitanem!

İyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.  Babalar Günün kutlu olsun bitanem!

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. Babalar Günün kutlu olsun bitanem!

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, Babalar Gününü kutlu olsun canım kocam bitanem!

Babaların yakışıklısı canım kocam Babalar Günün kutlu olsun

Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun

Seni bana yazan kadere de aşığım. Babalar Günün kutlu olsun

Her ay beni çiçeklerle şımartan bir adam tanıdım. Yatağa girince bana hiç sırtını dönüp uykuya dalmamış, bana sarılmadan uyumamış, ağladığımda dayanamayıp ağlamış bir adamdan bahsediyorum. Kocam; başımın tacı, evimin direği seni çok seviyorum. Babalar Gününü kutlu olsun

Babalarda kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Hiçbir nefesi, hiçbir anı sensiz yaşamak istemem… Evimizin direği, evimizin reisi, iyi ki varsın baş tacımız. Babalar günün kutlu olsun can yoldaşım.

Aşkıma Kocaya Babalar Günü Mesajları

İyi diyorum seninle başlayan her cümleye. İyi ki bana evet dedin, iyi ki dünya evi denilen yer bize yuva oldu, iyi ki varlığını ömür boyu ömrüme kitledin. Seni çok seviyorum kocacım Babalar günün kutlu olsun

Senin yüzündeki güzelliğin, ruhunun derinliklerinden geldiğini biliyorum. Sırf yüzün güzel diye değil, ruhunun da güzelliğini seviyorum. Hiçbir ayrılık, seni benden koparamaz canım aşkım. Babalar günün kutlu olsun can yoldaşım.

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en ÖZELSİN. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.

Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun ki sen varsın ve milyonlarca insan içinden beni seçmişsin. Seni çok seviyorum, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun…

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben çekeyim sefayı sen çek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen varsa her yer cennet bana, sen yoksan her yer cehennem gibi… Seni seviyorum canım kocam. Babalar günün kutlu olsun.

Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.

Hiç pes etmeden sevdim seni… Gecenin kör karanlığında beyaz atıyla gelen birini bekler gibi bekledim. Hep ellerimden tut ve beni de kendinle götür istedim. Sonunda geldin sevgilim ve beni de kendinle birlikte yaşattın. Seni çok seviyorum… Babalar günün kutlu olsun.

Güzel Kocaya Babalar Günü Mesajları

Hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin kocacığım. Benim hiç keşkem olmadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım. Babalar günün kutlu olsun.

Bendeki yerin Anayasada’ki ilk 3 maddeye benzer kocacım. Değişmez, değiştirilemez, değişmesi teklif bile edilemez! Çocuklarımın babası Babalar günün kutlu olsun.

Kocaya Aşkıma Babalar Günü Mesajları
Kocaya Aşkıma Babalar Günü Mesajları

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni biricik kocam Babalar günün kutlu olsun.

SeninIe evIiIiğim boyunca bir kez pişman oIdum, o da seninIe evIenmekte bu kadar geç kaIdığım için. Sen ben her sozlervadisi.com şeyimsin kocacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin. Babalar günün kutlu olsun.

¸¸•*`❀ Anneler Günü Sözleri Kısa ¸¸•*`❀

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın.  Babalar günün kutlu olsun.

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın babasısın. Hayatım seninle mutlu anlar ve AŞKLA dolu. Babalar Günün kutlu olsun AŞKIM!

Canım kocam, içime senden bir parça daha ektin. Birken iki olacaksın, bir oğlumuz olacak ve ben ikinize olan bağımlılığımdan hiç şikayet etmeyeceğim. Önce bana koca oldun, şimdi oğlumuza baba oluyorsun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun AŞKIM!

Ne dün ne bugün ne de yarın asla bitmeyecek bu aşk biliyorum. Evimin tüten bacası, masamın sıcak ekmeği, çayımın şekeri, yemeğimin tuzu, benim gönül tahtım, canım kocam… Babalar Günün kutlu olsun


Özel Günler kategorisinde en güzel Kocaya Babalar Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Babaya İle İlgili Mesajlar , Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.