Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

Yılbaşı Sözleri
Yılbaşı Sözleri

Milyonlarca vatandaş 2022 yılını heyecanla bekliyor. 2021 yeni yıla girerken sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel Yılbaşı Mesajları sozlervadisi.com ailesi olarak sizler için derledik. Sevdiklerinize bu önemli günde ileteceğiniz Yılbaşı Sözleri ve Mesajları fecebook, sms, twıttır ve watsapp yoluyla gönderebilirsiniz.

Yılbaşı Sözleri ve Mesajları yazımız da; Yılbaşı Sözleri ve Mesajları Kısa, Yılbaşı Sözleri ve Mesajları Komik, Etkileyici Yılbaşı Sözleri ve Mesajları, Yılbaşı Sözleri ve Mesajları 2022, Yılbaşı Sözleri ve Mesajları Sevgiliye, Yılbaşı Notaları bulmanız mümkün.

Yeni Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

Hem bol hem de bereketli kazançlarınız, sağlıklı günleriniz, huzurlu ve mutlu yıllarınız olsun. Yeni yılınız kutlu olsun

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir, sevgi bütün kapıları açar… Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim… Mutlu yıllar… 

Yeni yılda mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… İyi seneler

2021’yi Elveda, 2022’ye Merhaba… Hoş geldin Yeni Yıl..  

Yılbaşı Sözleri
Yılbaşı Sözleri

2022 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2021 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle. 

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Görünce mutlu olduğumuz, İnsanlar vardır. Rabbim yeni yılda, O insanların sayısını arttırsın…! Sağlık ve Huzur dolu nice yıllara…!

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak, 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin… Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun… Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, başarı, sevgi ve huzur getirmesini dilerim… Mutlu Yıllar… 

2021 Yılbaşı Sözleri ve Mesajları

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

İnsanlar tüm isteklerine kavuştukları zaman yeniden doğmuş gibi olurlar… Yeniden doğmak yeni bir yıla girerken de mümkün… 2022 yılında tüm isteklerinize kavuşmanız dileğiyle mutlu yıllar…

Yıllar gelip gidebilir ama dostluğumuz bir ömür boyu sürecek ve asla düşman olmayacağız. Bu nedenle, güneş batmadan önce, size mutlu ve muhteşem bir Yeni Yıl diliyorum.

Belki bu yılbaşı bütün hayallerinizi gerçekleştirecek bir yılbaşı olacak! Bu yüzden ona neşeli ve canlı bir ruh ile ona başlayın. Müreffeh bir yeni yıl dileğiyle!

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2021′de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Yıllara…

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Şunu sakın aklından çıkarma: Her şeyin tükendiğini, yok olduğunu düşündüğünüz anda gelecek hep yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimle…

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

2022 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle… İyi ve sağlıklı seneler… 

Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! İyі Yıllar…

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Yılbaşı demek yeni bir başlangıç, yeni umutlara yelken açmak demek… Hayallerine koşar adım kavuşman dileğiyle dostum. Mutlu yıllar.

Her yeni yıl bir başka güzel.. 2022 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yılbaşı İçin Sözler ve Mesajlar

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2022 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2022 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

Yine bir yılbaşı geldi. Bu yılbaşı sevdikleriniz ile mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum…

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2022 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlaR sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!

¸¸•*`❀ Hicri Yılbaşı Kutlama Mesajları ¸¸•*`❀

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur… Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle, mutlu yıllar…

Mutlu yıllar… Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de… Hoşgeldin 2022…

Yeni Yıl, yeni ufuklar açmak ve tüm hayalleri gerçekleştirmek için mükemmel bir zamandır. İçinizde bulunan gücü ve cesareti yeniden keşfedin ve ilerlemeye devam edin.

Artık Yeni Yıl ve bu, yaşam sözlüğünü yenilemek için en uygun zaman. Kıskançlık, nefret, intikam, açgözlülük gibi sözcükleri sözlüğünüzden kaldırın ve yerlerine sevgi, bakım, şefkat, dürüstlük ve memnuniyet gibi kelimeler koyun. Bu, ileride büyük ve suçluluk duymayan bir yıl geçirmenizi sağlayacaktır. Mutlu yıllar…

Anlamlı Yılbaşı Mesajları

2021 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2022 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!!

Geçmişe gidip hataları düzeltemezsiniz. Geçmişe gidip yeni bir başlangıç da yapamazsınız. Ama şu andan başlayarak yepyeni bir gelecek için çalışabilirsiniz. Yeni yıl yeni başlangıçlar, yeni hedefler ve yeni umutlar demektir.

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!! 

Yeni yılını tüm yüreğimle kutluyor, daha nice yıllar görmeni ve geçirmeni diliyorum… Dün rüya yarın hayaldir, rüyayı mutlu, sozlervadisi.com hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni Yılın Kutlu Olsun… 

Yeni yıldɑ tüm dɑrgınlıklɑrın bitmesi ve bɑrış içinde yɑşɑnmɑsı dileğimle…

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar…

Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2022 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle.. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/yilbasi-sozleri-mesajlari.html

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Herkes başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. 2021 paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar.

Sağlıklı, bereketli, mus mutlu, başarılı, bol kahkahalı, sevdiklerinizin her daim yanı başınızda olduğu, herkesin dileklerinin kabul olduğu, barış içinde yaşayabileceğimiz bi yıl olsun.. Mutlu Yıllar

Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılın, dünyayı yönetenlere, merhamet- merhamet -merhamet ,dünyadaki bütün insanlığa barış- iyiniyet -kardeşlik, Canım ülkeme kedersiz- acısız- mutlu günler getirmesini diliyorum..

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar olsun!!

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır… 2021 yılının en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle…

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice yıllara!

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2021 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!

¸¸•*`❀ Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları ¸¸•*`❀

İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

İşte size özenle sarılmış, iyi niyetle bağlanmış ve içten dileklerle mühürlenmiş bir sevgi armağanı. Mutlu Yıllar!

Bu Yeni Yıl, bana büyük miktarda para verecek ve sonsuza dek beni unutacak bir banka arıyorum. Bir tane bulursanız bana haber ver! Bu arada Mutlu Yıllar!

Yeni yıl senin için aydınlık ve umut dolu olsun, karanlık ve hüzün sizden uzak dursun. Yeni Yılınız mutlu olsun!

Bu mesaj size ve ailenize n içten selamlarımı iletmek için. Umarım harika bir yıl geçirirsiniz ve bu sefer daha da iyi bir yıl olur sizin için. Yakınlarınızla ve sevdiklerinizle mutlu yıllar dilerim!

Küçük şeylerden mutlu olabileceğiniz, büyük aşklar yaşayacağınız yeni bir yıl dileğiyle. . . Mutlu yıllar.


Özel Güler kategorisinde en güzel Yılbaşı Sözleri ve Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Kaynanaya Anneler Günü Mesajları , İstanbul’un Fethi Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.