Özel Günler

9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu Kutlama Mesajları

9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu Kutlama Mesajları yurdumuzu işgal etmeye ve kendisine esaret zinciri vurmaya kalkışanlara şahlanan milletimiz adına sunuyoruz. 9 Eylül Zaferi de şanlı bir tarihe sahip olan milletimizin unutulmaz zaferlerinden birisidir. Bu önemli günde İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Sözleri arayanlara güzel bir seçenek olacak yazımız.

9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları yazımız da; İzmir İle İlgili Sözler, Kurtuluş Savaşı Mesajları, İzmir Düşmandan Kurtuluşu Mesajları, 9 Eylül Kutlama Sözleri yer almaktadır.

9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu Kutlama Mesajları

O gün sadece düşman değil, Ülkenin kem talihi de yenilmişti. Kutlu olsun…

İzmir bir toprak parçası değildir İzmir’in kurtuluşu bütün vatanın kurtuluşudur

İzmir’in Türk bayrağını taktığı gün, kurtuluş günü, doğum günü ve her günü kutlu olsun

Gevreği, çiğdemi, boyozu, midyesi. Her sokağı deniz kokan şehir. Doğum günün kutlu olsun

Zaferin müjdecisi, özgürlüğün simgesi, İzmir’in kurtuluşunun 100. Yıl dönümünde Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını saygıyla anıyoruz. 9 Eylül göğsümüzde onur madalyamızdır.

9 Eylül İzmir'in Kurtuluşu Kutlama Mesajları
9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu Kutlama Mesajları

9 Eylül Türk ulusunun bağımsızlığına bağlılığının belgelerinden sadece biri İzmir’in işgalden kurtulduğu kutlu gün kutlu olsun.

Laikliğin yıkılmayan son kalenin simgesi olan güzel İzmir’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun.

Cumhuriyetin yıkılmayan kalesi. Laikliğin ödün vermez efesi. Kurtuluşun kutlu olsun güzel İzmir’im!

9 Eylül’de Türk Milleti, dünyanın tüm emperyalist işgalci güçlerine karşı yazdığı tarihe imzasını attı. Kutlu olsun.

Kan süzülür kefenler; Döner mi hiç gidenler? Size selam yollamış; Peygamberler, erenler! 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu kutlu olsun!

Türk’ün sancağını öne koydular. Şanlı zaferlerle düşmanı boğdular. Kader böyle imiş ey garip ana. Kanım feda olsun güzel vatana. İzmir’in kurtuluşunun 100. Yılı kutlu olsun!

Tarih 9 Eylül 1922! Mustafa Kemal komutasındaki Türk askeri, yaklaşık 3 yıldır Yunan işgali altında olan İzmir’i düşmandan kurtardı. Kutlu olsun!

Mutlu yıllar güzel İzmir, detay olamayacak kadar mükemmelsin. Binlerce kez teşekkürler Gazi Mareşal Mustafa Kemal Paşa.

9 Eylül İzmir’in kurtuluşu kutlu olsun! Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını şükranla anıyoruz. Rabbim işgal günlerini tekrar göstermesin.

9 Eylül, Yedi Düvele haddini bildirdiğimiz gündür! Düşmanın denize döküldüğü gündür! Kurtuluş Savaşı’na son noktanın konulduğu gündür! İzmir’de Hükümet Konağı’na Türk bayrağının çekildiği gündür! İzmir’in yeniden Türk olduğu gündür! Kutlu olsun!

İzmir’in gücü, ülkenin aydınlık geleceğini her daim örecektir. Tüm hemşerilerimin 9 Eylül kurtuluş gününü kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyorum

O hilal ki bir milletin ışığı, o yıldız ki bir milletin pusulası… Çekin göndere onu! 100. Yılında İzmir’in ve vatanın kurtuluşu için şehit düşen ve gazi olan tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz.

Hasan Tahsin’in attığı ilk kurşunla başlayan mücadele 9 Eylül’de İzmir’in dağlarında çiçekler açtırır. Atatürk TÜRKİYE, Türkiye ATATÜRK’tür. 9 Eylül İzmir’in kurtuluşunun 100. yılı kutlu olsun!

İzmir’de işgalci düşmana ilk kurşunu sozlervadisi.com sıkarak bu uğurda verdiği canıyla milli mücadelenin fitilini ateşleyen Şehit Gazeteci Hasan Tahsin’i saygı ve minnetle anıyoruz. Ruhu şad olsun!


Özel Günler kategorisinde en güzel 9 Eylül İzmir’ in Kurtuluşu Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kutlama Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.