Paskalya Bayramı Mesajları

Paskalya Bayramı Mesajları
Paskalya Bayramı Mesajları

Hıristiyan âleminin en büyük bayramı olarak kabul edilen Paskalya; İsa Peygamber’in son yemeğini, ölümünü, insanlar için kendini feda edişini ve üç gün sonra dirilişini simgeleyen bir bayramdır. İşte en anlamlı Hıristiyan, ermeni, Gayrı Müslim vatandaşlar için hazırladığımız Paskalya Bayramı Mesajları..

Paskalya Bayramı Mesajları yazımız da; Paskalya bayramı kutlama mesajları, Hıristiyanların bayramı paskalya sözleri, Yumurta bayramı mesajları, Anlamlı paskalya sözleri yer almaktadır.

İngilizce Paskalya Mesajları

He is risen! Happy Easter


Happy Easter everyone


He is risen. The Lord will never fail us. Happy Easter.


He is Risen! Happy Easter to all Catholic schools, staff, and pupils. May the hope of the Resurrection fill your lives and bring you joy.


Paskalya Bayramı Mesajları
Paskalya Bayramı Mesajları

Wishing you a very Happy Easter. May God bless you with the immense happiness of the world upon you and your family for now and always!


Death is defeated. He is risen!
No matter how bleak and uncertain our situation is right now, we should hold on to the HOPE of resurrection and new life.
Happy Easter! Jesus lives Pırıltılar


The darkest night is often followed by the brightest dawn. As the world goes through these very dark times, we have faith that we will come out of it and have cause to praise His holy name. Our help is in the name of the Lord, who made heaven and earth. He is risen! Happy Easter!


“He is risen,have faith in him…
And he will always be there for you!’ Kavuşturulmuş eller Happy Easter


Happy Easter for all friends and peoples celebrating today with joy,


“He is not here; for He is risen, even as sozlervadisi.com He said. Come, see the place where the Lord lay.”- Matthew 28:6 The Lord is Risen. Happy Easter everyone.


HE IS RISEN!
Our Savior Jesus Christ.
Let us rejoice and be glad.
Happy Easter!


“If God can turn night into day then He can turn your burden into a blessing.” He is risen. Happy Easter everyone!


Happy Easter, one and all! May the glory of this day always remind us that Christ is alive and is always with us!


He is Risen! Take some time today if you can to think upon what Christ has done for you this weekend, He has given His life as a sacrifice so that in Him we may be freed from sin and experience the love of God in its fullness! Happy Easter to all


He has risen indeed! Jesus won the victory, He conquered death, He breathes new life, so that we can live.
Hallelujah
As we commemorate & reflect on today’s feast, may God’s blessings and protection continue to abide with all of us, Amen.


Easter Sunday of the Lord’s Resurrection, as the greatest and most important Christian feast, is a day of obligation for all Christians.


Dear friends, brothers & sisters, Happy Easter!
This holiday comes at a time when we need the message of victory of life over death & victory of good over evil, more than ever before.
With the blessing of feast of Easter, let us always celebrate and rejoice together!


Remembering especially all those who have passed away this year. May God grant them eternal peace. He is risen! Happy Easter


Happy Easter, everyone. He is Risen!


He is risen, the end is written. Happy Easter y’all!


It’s a day of hope. It’s a day of celebration.Our celebrations may be a little bit different this year, but we should never lose sight of that hope.Happy Easter. He is Risen!


Happy Easter everyone!!! He is risen!!! I hope you all have a blessed day, full of joy and peace, wherever you may be.


“If God can turn night into day then He can turn your burden into a blessing.” He is risen. Happy Easter everyone!


We celebrate the Easter Feast of the entire Orthodox Christians. We wish full of health, peace and happiness.


Paskalya Bayramı Mesajları

Hristiyan vatandaşlarımızın Paskalya Yortusu kutlu olsun. Paskalya Bayramı tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirsin.


Ermeni ve Hıristiyan dostlarımızın Paskalya yortusu (Diriliş bayramı)kutlu olsun


Hristiyan komşularımız ve dostlarımızın Paskalya Bayramı kutlu olsun. Nice bayramlara…


Tüm dünya halklarının sağlık, huzur, barış ve özgürlük içinde tüm inanç gruplarının güvenli bir şekilde birlikte yaşayacağı umuduyla; Hristiyan yurttaşlarımızın Paskalya Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/paskalya-bayrami-mesajlari.html

Hristiyan aleminin Paskalya bayramı kutlu olsun. Zor zamanlarda her dini bayramın güzel günlere doğru dualara vesile olması dileğiyle


Katolik, Protestan, Ermeni, Türk Ortodoks toplumlarının Hz. İsa (Mesih)’in dirilişini andıkları Paskalya Bayramı kutlu olsun. Mutlu bayramlar olsun


Gayrimüslim olan Arkadaşlarımızın “ Paskalya Bayramı “ kutlu olsun.


Bugün; Rumların, Süryanilerin, Ortodoks Hristiyanların Paskalya Bayramı… Kutlu olsun. İyilik getirsin…


Kadim inançların ve halkların Paskalya’sını,ADALETTE DİRİLİŞE vesile olması temennisiyle kutluyorum.


Türkiye ve Türkiye dışındaki Hıristiyanların ve Ermeni dostlarımın Paskalya/Diriliş bayramını kutluyorum


Çocukluğumdan beri iç içe olduğum birlikte büyüdüğüm Tüm Hristiyan Ermeni dostlarımın komşularımın paskalya Yortusu kutlu olsun.


Hep beraber üzülüp sevinebiliyorsak, sozlervadisi.com aynı vatan üzerinde kardeşçe ve birbirimize saygı içinde yaşayabiliyorsak en zoru başarmışız demektir. paskalya kutlu olsun…


Paskalya İbranice’de “dokunmadan geçmek” anlamına gelmekteymiş Tüm Hristiyan dostlarımın paskalya bayramı kutlu olsun,sağlık,iyilik olsun Bu günler dokunmadan geçsin


Tüm Hristiyan aleminin paskalya bayramını kutluyor, bu kutlu günün barış ve kardeşlik eksenine vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyorum.


Hıristiyan toplumunu inanç, birlik ve beraberlik duyguları ile bir araya getiren Paskalya Bayramı’nı kutlar, tüm Hıristiyan vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.

Yüzyıllardır bu topraklarda bir arada yaşadığımız Süryani vatandaşlarımız ile bütün dünyada birlikte yaşadığımız tüm Hıristiyan aleminin Paskalya Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyorum


Başta Gagauz Türkleri ve Türkiye Ortodoksları olmak üzere bütün Ortodoks Hıristiyan aleminin Paskalya Bayramını kutlarız. Birlik ve beraberlikle…


Herkesin paskalya bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Dilerim dünyaya barış, adalet, özgürlük hakim olur. Dilerim tüm insanlık için yeni bir sayfa, yeni bir diriliş olu


Asırlardır huzur içerisinde bir arada yaşadığımız Süryani Kadim (Ortodoks) Cemaati mensubu hemşehrilerimizin Paskalya Bayramlarını kutlar, sağlık ve esenlikler dileğiyle, saygı ve sevgilerimizi sunarız.


Bu güzel coğrafyada yüzlerce yıl din dil ırk ayrımı yapmadan kardeşçe ve bir mozaik gibi iç içe yaşadığımız; Sevgili Süryani vatandaşlarımızın Paskalya Bayramını kutlar hayırlı bayramlar dilerim…


Ermeni vatandaşlarımızın Paskalya Yortusunu en içten dileklerimle kutlarım. Kuşkusuz asıl bayram, elbirliğiyle aşacağımız bu zor günlerin ardından gelecek. Şınorhavor Surp Zadig!


Özel Günler kategorisinde en güzel Paskalya Bayramı Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Komik Günaydın Mesajları Komik Mesajlar

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.