Özel Günler

Paskalya Bayramı Mesajları

Paskalya Bayramı Mesajları Hıristiyan aleminin kutladığı en önemli bayramlardan biri olan ve Türkiye’ deki Hıristiyan, Ermeni, Gayrı Müslim vatandaşlar için hazırladığımız bir paylaşımdır. Paskalya; İsa Peygamber’in son yemeğini, ölümünü, insanlar için kendini feda edişini ve üç gün sonra dirilişini simgeleyen bir bayramdır.

Paskalya Bayramı Mesajları yazımız da; Kısa Dini Bayram Kutlama Mesajları, Hıristiyanların Bayramı Sözleri, Yeni Yıl Mesajları, Yumurta Bayramı Mesajları, Anlamlı Paskalya Sözleri, Ortodoks Hristiyanları Bayramı Mesajları yer almaktadır.

Paskalya Bayramı Mesajları

Hıristiyan dostlarımızın Paskalya yortusu (Diriliş bayramı)kutlu olsun.

Gayrimüslim olan Arkadaşlarımızın “ Paskalya Bayramı “ kutlu olsun.

Türkiye ve Türkiye dışındaki Hıristiyan dostlarımın Paskalya bayramını kutluyorum.

Hristiyan komşularımız ve dostlarımızın Paskalya Bayramı kutlu olsun. Nice bayramlara…

Bugün; Rumların, Süryanilerin, Ortodoks Hristiyanların Paskalya Bayramı… Kutlu olsun. İyilik getirsin…

Kadim inançların ve halkların Paskalya’sını, ADALETTE DİRİLİŞE vesile olması temennisiyle kutluyorum.

Paskalya Bayramı Mesajları
Paskalya Bayramı Mesajları

Tüm Hristiyan aleminin paskalya bayramını kutluyor, bu kutlu günün barış ve kardeşlik eksenine vesile olmasını Cenabı Allahtan niyaz ediyorum.

Çocukluğumdan beri iç içe olduğum birlikte büyüdüğüm Tüm Hristiyan dostlarımın komşularımın paskalya Yortusu kutlu olsun.

Hristiyan aleminin Paskalya bayramı kutlu olsun. Zor zamanlarda her dini bayramın güzel günlere doğru dualara vesile olması dileğiyle.

Hristiyan vatandaşlarımızın Paskalya Yortusunu en içten dileklerimle kutlarım. Kuşkusuz asıl bayram, elbirliğiyle aşacağımız bu zor günlerin ardından gelecek.

Katolik, Protestan, Ermeni, Türk Ortodoks toplumlarının Hz. İsa (Mesih)’in dirilişini andıkları Paskalya Bayramı kutlu olsun. Mutlu bayramlar olsun.

Başta Gagauz Türkleri ve Türkiye Ortodoksları olmak üzere bütün Ortodoks Hıristiyan aleminin Paskalya Bayramını kutlarız. Birlik ve beraberlikle…

Hristiyan vatandaşlarımızın Paskalya Yortusu kutlu olsun. Paskalya Bayramı tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirsin.

Tüm dünya halklarının sağlık, huzur, barış ve özgürlük içinde tüm inanç gruplarının güvenli bir şekilde birlikte yaşayacağı umuduyla; Hristiyan yurttaşlarımızın Paskalya Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Paskalya İbranice’de “dokunmadan geçmek” anlamına gelmekteymiş Tüm Hristiyan dostlarımın paskalya bayramı kutlu olsun, sağlık, iyilik olsun Bu günler dokunmadan geçsin.

Bu güzel coğrafyada yüzlerce yıl din dil ırk ayrımı yapmadan kardeşçe ve bir mozaik gibi iç içe yaşadığımız; Sevgili Süryani vatandaşlarımızın Paskalya Bayramını kutlar hayırlı bayramlar dilerim…https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/paskalya-bayrami-mesajlari.html

Hıristiyan toplumunu inanç, birlik ve beraberlik duyguları ile bir araya getiren Paskalya Bayramı’nı kutlar, tüm Hıristiyan vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.

Asırlardır huzur içerisinde bir arada yaşadığımız Süryani Kadim (Ortodoks) Cemaati mensubu hemşehrilerimizin Paskalya Bayramlarını kutlar, sağlık ve esenlikler dileğiyle, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Yüzyıllardır bu topraklarda bir arada yaşadığımız Süryani vatandaşlarımız ile bütün dünyada birlikte yaşadığımız tüm Hıristiyan aleminin Paskalya Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyorum.

Herkesin paskalya bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Dilerim dünyaya barış, adalet, özgürlük hakim olur. Dilerim tüm insanlık için yeni bir sayfa, yeni bir diriliş olur.

Hep beraber üzülüp sevinebiliyorsak, sozlervadisi.com aynı vatan üzerinde kardeşçe ve birbirimize saygı içinde yaşayabiliyorsak en zoru başarmışız demektir. paskalya kutlu olsun…

İngilizce Paskalya Mesajları

Happy Easter everyone

He is risen! Happy Easter

Happy Easter, everyone. He is Risen!

He is risen, the end is written. Happy Easter y’all!

He is risen. The Lord will never fail us. Happy Easter.

Paskalya Bayramı Mesajları
Paskalya Bayramı Mesajları

Happy Easter for all friends and peoples celebrating today with joy,

If God can turn night into day then He can turn your burden into a blessing. He is risen. Happy Easter everyone!

Wishing you a very Happy Easter. May God bless you with the immense happiness of the world upon you and your family for now and always!

He is Risen! Happy Easter to all Catholic schools, staff, and pupils. May the hope of the Resurrection fill your lives and bring you joy.

If God can turn night into day then He can turn your burden into a blessing. He is risen. Happy Easter everyone!

We celebrate the Easter Feast of the www.sozlervadisi.com entire Orthodox Christians. We wish full of health, peace and happiness.

Easter Sunday of the Lord’s Resurrection, as the greatest and most important Christian feast, is a day of obligation for all Christians.

Happy Easter everyone!!! He is risen!!! I hope you all have a blessed day, full of joy and peace, wherever you may be.

Remembering especially all those who have passed away this year. May God grant them eternal peace. He is risen! Happy Easter.

It’s a day of hope. It’s a day of celebration.Our celebrations may be a little bit different this year, but we should never lose sight of that hope.Happy Easter. He is Risen!

As we commemorate & reflect on today’s feast, may God’s blessings and protection continue to abide with all of us, Amen.

Death is defeated. He is risen! No matter how bleak and uncertain our situation is right now, we should hold on to the HOPE of resurrection and new life. Happy Easter! Jesus lives and Shining.


Özel Günler kategorisinde en güzel Paskalya Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Paskalya Bayramı Mesajları bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Yılbaşı Sözleri ve Mesajları , İngilizce Yılbaşı Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.