Özel Günler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları

Bu güne özel farkındalık yaratmak ve toplumsal duyarlılığı en üst seviyeye çıkarmak için 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları sunuyoruz, Anlamlı günde farkındalığın oluşmasında etkili olacak Dünya Engelliler Günü için en güzel, anlamlı sözleri bir araya getirdik.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları yazımız da; Engelliler İle İlgili güzel sözler, Farkındalık günü mesajları, Engelleri aşalım sözleri, Engelliler günü sözleri, 3 Aralık günü mesajları yer almaktadır.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları

3 Aralık Dünya Engelliler ve Dayanışma Gününde tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Engelli vatandaşlarımızın sorunları hususunda toplumdaki duyarlılığı artırmasını diliyor, engelli kardeşlerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Bir gün her birimizin engelli bir vatandaş olabileceği bilinci içinde Dünya Engelliler Gününde engelli vatandaşlarımızın saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Birleşmiş Milletler tarafından Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık tarihi, engellilerin hakları, kazanımları ve yaşam standartlarının geliştirilmesi açısından önemli bir gündür 3 Aralık Dünya Engelliler Günlerini sevgi saygıyla selamlıyorum.

Engellilerimizin, engelsiz bir dünyada mutlu ve rahat bir yaşam olanaklarına sahip olabilmesi dileğiyle, 3 Aralık Dünya Engelliler Günün de kardeşlerimi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları

Bilinç ve hassasiyetin daha da artmasına vesile olması temennisiyle Dünya engelliler günü hayırlara vesile olsun.

3 Aralık Dünya Engelliler Günün de sosyal yaşamın bir parçası olmalarının önündeki engelleri azimle, inançla aşan engelli vatandaşlarımızın ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününün toplumda engellilik konusunda farkındalık oluşturması ve engellilerimizin sorunlarının www.sozlervadisi.com çözümüne katkı sağlaması dileğiyle, tüm engelli vatandaşlarımız ve ailelerine sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum.

3 Aralık Dünya Engelliler Günün de tüm vatandaşlarımızı engellilik konusunda daha sorumlu ve duyarlı olmaya çağırıyor, engelli kardeşlerimizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.


Özel günler kategorisinde en anlamlı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Engelliler günü sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sarıkamış Şehitleri Mesajları , 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.