Özel Günler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları

Engelliler günü için farkındalık yaratmak için ve bizimde biraz katkımız olması dilekleri ile yazımız da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları sunuyoruz, Bu anlamlı ve özel günü daha anlamlı kılmayı farkındalığı en üst seviye çıkarabilmeyi sağlamak için Dünya Engelliler Günü için en güzel, anlamlı ve sözleri bir araya getirdik.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları yazımız da; Engeliler İle İlgili Sözler, Farkındalık Günü Mesajları, Yardım Sözleri, Engelliler Günü Sözleri, 3 Aralık Günü Mesajları yer almaktadır.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları

Bir gün değil, her gün hatırlamak gerek. Onlara ‘engel’ olmayın.

Bugün engel tanımayan tüm insanların 3 Aralık Dünya Engelliler Günü.

Bilinç ve hassasiyetin daha da artmasına vesile olması temennisiyle Dünya Engelliler Günü Hayırlara vesile olsun.

Hiçbir engel engel değildir aşıldığında engelsiz bir hayat için bir gün engelli olmaya var mısın…. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Farkındalık olsun.

Zirveye giden tüm yollar ancak engel tanımayanlar tarafından aşılabilir. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalık günü olsun insallah.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları

Engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler gününün de mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum.

Engel çıkaran engelsizler,sizleri de bir gün engelleyecekler; 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Kutlu Olsun.

Hepimizin bir gün engelli duruma düşebileceği bilinciyle, konuya ilişkin toplumsal duyarlılığın daha da artması temennisiyle 3 Aralık Dünya Engelliler gününün bir başlangıç olmasını dilerim.

Hepimiz engelli adayiyiz.Bunu unutmayarak ve empati kurarak davranalim.Ve onların hayatını kolaylaştırmak için yapılan uygulamalara dikkat edelim.

Engellilerimizin, engelsiz bir dünyada www.sozlervadisi.com mutlu ve rahat bir yaşam olanaklarına sahip olabilmesi dileğiyle, 3 Aralık Dünya Engelliler Günlerin de engelli vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle kucaklıyorum.

Engelli kardeşlerimizle ilgili karşılaşılan güçlük ve eksikliklerin giderilmesi kesinlikle bir lütuf değil, hakların sahiplerine teslim edilmesi temennisiyle 3 Aralık Dünya Engelliler gününü kutluyorum.

Dünya Engelliler Günü’nde düzenlenen etkinliklerin, engelli vatandaşlarımızın sorunları hususunda toplumdaki duyarlılığı artırmasını diliyor, engelli vatandaşlarımızı saygı ve sevgiyle kucaklıyorum.

Engelli vatandaşlarımızın toplumun vazgeçilmez bir parçası olarak hayatın içinde daha aktif olmalarını diliyor, bir gün her birimizin engelli bir vatandaş olabileceği bilinci içinde Engelliler Haftasını engelli vatandaşlarımızın saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Almak istersin, alamasın Koşmak istersin, koşmasın Coşmak istersin, çıkamazsın Sanki zincirle, bağlanmışsın. ENGELLERİ KALDIRIN engel sevgisizliktir.

Unutmayın ki; Sağlıklı bir toplum kendi engellisine sahip çıkan, onlara kucak açan, katkı sunan toplumdur. Engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine saygı ve sevgilerimi sunar, 3 Aralık Dünya Engelliler ve Dayanışma Gününü Kutlarım.

Engelli vatandaşlarımızın, hayatın tüm alanlarında varlık göstermelerine yardımcı olma hususunda devletimize de toplumumuza da çok önemli görevler düşüyor. Bu duygu düşüncelerle 3 Aralık Dünya Engelliler gününü kutluyorum.

Birleşmiş Milletler tarafından Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık tarihi, engellilerin hakları, kazanımları ve yaşam standartlarının geliştirilmesi açısından önemli bir gündür 3 Aralık Dünya Engelliler Günlerini sevgi saygıyla kutluyorum.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde düzenlenen etkinliklerin toplumsal duyarlılığın artmasına vesile olması, engelli kardeşlerimizin aileleriyle birlikte sağlık ve esenlik dolu günler yaşaması dileğiyle saygı ve muhabbetle selamlıyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Engelliler Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sarıkamış Şehitleri Mesajları , 5 Aralık Kadın Hakları Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.