Dini Sözler

Kürtçe Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Ramazan ayında bir de kürt kökenli kardeşlerimiz için Kürtçe Ramazan Ayı Kutlama Mesajları hazırladık sevdiklerini bu ayda unutmayacak için güzel eşe, dosta gönderilebilecekler arasında yer alan Kutlama Mesajları en güzeli arasında yerini aldı.

Ramazan Ayı Kutlama Mesajları yazımız da; Kürtçe Dini Sözler, Ramazan Ayı İle İlgili Kürtçe Yazılar, Ramazan’la ilgili Kürtçe Güzel Sözler, Ramazan İle İlgili Kürtçe Cümleler yer almaktadır.

Kürtçe Ramazan Ayı Kutlama Mesajları

Bila Allah me rojiya Remezanê bi qencî bide me. Amîn.  -Allah bize iyi bir Ramazan versin. Amin.

Bila meha te ya Remezanê bi hatina mîna ewran baran dagirtî be û ji me re bibe  -Ramazan ayınız bulutlar gibi yağmurla dolu olsun ve bize gelsin

Bila meha Remezanê başbûn û aramiya welatê min û hemî bawermendan bîne. Cejna Remezanê.  – Ramazan ayı ülkeme ve tüm müminlere barış ve huzur getirsin. Ramazan Bayramı.

Hoş geldin ya şehr-i ramadan/ bixêr hatî mêha remezanê Ez Remezanê aşitî dixwazim.  -Ramazan ayına hoş geldiniz  Size huzurlu bir Ramazan diliyorum.

Ez meha Remezanê li tevahî cîhana îslamî pîroz dikim.  -Ramazan ayını tüm İslam dünyasında kutluyorum.

Kürtçe Ramazan Ayı Mesajları
Kürtçe Ramazan Ayı Mesajları

Xwezî ku dilê we di vê meha pîroz ya Remezanê de, ku bi evînê tijî ye, bi evînê dagirtî be … – Sevgi dolu Ramazan ayında, kalbiniz sevgi ile dolu olsun …

Tu bi xêr hatî…ey şehrê remezan ey meha pîroz ey meha xêr û bereketi Tu bi xêr hatî…  -Hoşgeldiniz … Ey Ramazan şehri Ey mübarek ay Ey lütuf ve lütuf ayı  Hoşgeldiniz …

Rûyên me ji heqîyê nezivirîne û mexfîreta xwe ji ser me kêm neke Meha Remezanê li me hemûyan pîroz be  -Yüzlerimizi gerçeklerden uzak tutmayın ve doğruluğunuzu bizden azaltmayın Hepimize mutlu Ramazan

Ez dixwazim ku dilê we di vê meha pîroz a Remezanê de, ku hevaltî bi evînê tê xemilandin, bi evînê dagirtî beEz Remezanê aşitî dixwazim.   -Ramazan’ın bu kutsal ayında, dostluğun sevgiyle süslendiği kalbinizin sevgi ile dolmasını istiyorum VE Ramazan’da huzur diliyorum.

Welcome, sultan 11 meh, Remezanê xweşik, berekarên wî ji me re bîne. Cejna Remezanê.  -Hoşgeldin sultan 11 ay, güzel Ramazan, kutsamalarını bize getir. Ramazan Bayramı.

Meha pîroz a Remezanê ji aştiyê, rehmet û lêborînê dixwazin. Ez Remezanê aşitî dixwazim.  – Kutsal Ramazan ayı barış, merhamet ve affetmeyi gerektirir. Size huzurlu bir Ramazan diliyorum.

Daxwaz dikim ku dilê we di vê Remezana Mubarek de, ku hevaltî bi evîn tê xemilandin, bi evînê tijî be.  – Dostluğun sevgiyle süslendiği Ramazan Mübarekinde kalbinizin sevgi ile dolmasını diliyorum.

Tu bixêr hatî ey meha pîroz. Remezan înşaallah dê bibe sedema xêr û bereketê, azadî û aramiyê, sulh û selametê.  -Kutsal aya hoş geldiniz. Ramazan inşaAllah iyilik ve bereket, özgürlük ve huzur, barış ve güvenliğe yol açacaktır.

Ez meha te ya Remezanê pîroz dikim, hêvî dikim ku her tişt wê mîna ku ji we re derbas dibe be. – Ramazan ayında sizi tebrik ediyorum, her şeyin sizin için olduğu gibi olacağını umuyorum.

Diğer Sayfalarımız;  Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Bila çavên me ronî bibin, dilê me tijî bawerî be, palên me bi baweriyê tije ne, Ez Remezanê aşitî dixwazim.  – Gözlerimiz aydınlansın, yüreklerimiz inanç dolu olsun, pençelerimiz inanç dolu, Ramazan barış diliyorum.

Xuda (c.c) nimêja hemî bawermendan di meha Remezanê sozlervadisi.com de qebûl bike, û ALLAH (c.c) wê me ji her xirabiyan rast bike.  – Tanrı (c.c.) Ramazan ayı boyunca tüm inananların dualarını kabul etsin ve ALLAH (c.c.) bizi tüm kötülüklerden düzeltir.

Meh hene, lê vê mehê, hatina meha Remezanê dê te û hezkirên we xweşbîniyê bîne … Ez Remezanê aşitî dixwazim.  -Aylar var, ama bu ay Ramazan ayının gelmesi size ve sevdiklerinize mutluluk getirecek … Size huzurlu bir Ramazan diliyorum.

Xwezî weya meha Remezanê, berxuriya li malbata we, www.sozlervadisi.com bîhnfirehiya we bi giyanê we were dagirtin. . Ez Remezanê aşitî dixwazim.   -Ramazan ayı, ailenizdeki fedakarlık, sabrınız ruhunuzla dolu olsun. . Size huzurlu bir Ramazan diliyorum.

Bila rûyê temam ê Islamslamê di dilê we de be, nivîsgeha we bihişt be, Hz. Bila Mihemed cîranê we be Ez Remezanê aşitî dixwazim. -İslam’ın tüm yüzü kalbinizde olsun, ofisiniz cennet olsun Hz. Muhammed komşunuz olsun, size huzurlu bir Ramazan diliyorum.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Kürtçe Ramazan Ayı Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Ramazan Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; İftar İçin Mesajlar Sahur Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.