Dini Sözler

Ölen Anneye Ramazan Bayramı Mesajları

Ölen Anneye Ramazan Bayramı Mesajları hayatta kıymetini bilemediğimiz bayram da keşke yanımda olsaydı dediğimiz bizim bir yarımız ölmüş ,ebediyete intikal etmiş annelerimiz için hazırladığımız mesajları içermektedir. Vefat Eden Anneler için hazırladığımız Anneye Ramazan Bayramı Mesajları beğeneceğinizi ummaktayız.

Ölen Anneye Ramazan Bayramı Sözleri yazımız da; Duygusal Anne Mesajları, Vefat Eden Anneye Anlamlı Mesajlar, Ölmüş Anne İçin Kısa Mesajlar, Ölmüş Anne Ramazan Bayramı Mesajları yer almaktadır.

Ölen Anneye Ramazan Bayramı Mesajları

Canım annem bayramın mübarek olsun. Mekanın cennet olsun. Nur içinde yat.

Yorgunum kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim canım annem Bayramın mübarek olsun.

Canım annem sensiz geçen kaç bayram oldu saymadım ama benim için bayram olmadı onlar çünkü sensiz hiçbir şey güzel değil. Canım Annem.

Seni bir daha görememek acı verse de bana elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım annem. Bayramın mübarek olsun annem.

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun. Bayramın Mübarek olsun.

Ölen Anneye Ramazan Bayramı Mesajları
Ölen Anneye Ramazan Bayramı Mesajları

Seni dünyalara değişemem derdin, şimdi sıra bende! Benim her şeyimsin. Seni hiçbir kimseye değişmem canım. Mekanın cennet olsun Bayramın mübarek olsun annem

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi anne. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Bayramın mübarek olsun Annem.

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin ardından böyle çaresiz böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim güzel annem. Bayramın mübarek olsun.

Ben dünyada cehennemi yaşadım Annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel Annem. Hayatta olmasan anneler günün unutmadım canım Anneciğim. Bayramın mübarek olsun.

Bir şeye ihtiyacın olursa ara derdin, sana ihtiyacım var şimdi ben kimi arıyım annem. Seni çok özlüyorum .Yine bir bayram yine beraberiz bak. Bayramın Kutlu Mübarek olsun.

Diğer Sayfalarımız; Anne İle İlgili Güzel Sözler

Hala sözlerin kulaklarımda çınlıyor, yavrum deyip boynuma sarılışın, beni görünce o güzel gülüşün hiç gitmiyor gözlerimin önünden. Bayramın Mübarek olsun MEKANIN CENNET OLSUN.

Mekanın cennet olsun inşallah. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) komşun olsun. Dualarımız her zaman seninle olsun. Bayramın mübarek olsun. Canım Annem.

Sen olmayınca, yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime hep ağlıyorum annem. . Bayramın Mübarek olsun MEKANIN CENNET OLSUN.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Bu bayram da Nurlar içinde yat Bayramın Mübarek olsun canım Annecim.

Sensiz geçen ilk bayramda gülmek yerine oturduk ağladık. Evimizde neşe değil hüzün vardı, sensizlik vardı. Benim bayramım seninle güzeldi canım Annem.

Anneciğim, bir tanem, bana verdiğin nefesle senin bir parçan olarak yaşama tutunmak ilk şansımdı. Seni çok arıyorum Bayramın Mübarek olsun nur için de yat.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim. Bayramın mübarek olsun canımın içi Annem.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Anneye Özlem Sözleri

Güzel annem desem de yetmez, mis kokulu annem desem de yetmez. Sevgimi anlatmak için kelimeler bana kafi gelmez. İyi ki Annem olmuşsun. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Bayramın mübarek olsun.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem. Mekanın cennet Bayramın mübarek olsun Anneciğim.

Annem bak senin yanındayım, her bayram yanına gelir elini öperdim, şimdi ise yanına gelip toprağına sarılıyorum güzel annem. Bayramın Mübarek olsun canım Annecim.

Her kapıyı açanım sen olurdun, yüzü gülen hoş geldin yavrum deyip, yanağıma öpücük konduran. Şimdi her kapının açılışında seni bekledim canım annem. Seni çok özledim. Bayramın mübarek olsun Annem.


Dini Sözler kategorisinde en anlamlı Ölen Anneye Ramazan Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna anlamlı Ramazan Bayramı Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Cuma Gecesi İçin Mesajlar , Dini Whatsapp Profilleri 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.