Güzel Sözler

Kaynanaya Güzel Sözler

Kaynanaya Güzel Sözler siz sevgili gelin adayları ve damat adayları için, sevdiğiniz ve hayalini kurduğunuz kaynanalarınıza gönderebileceğiniz sözleri paylaşıyoruz. Bilindiği gibi Her şey güzel bir yuva kurmak için. Kaynana tarafından beğenileceğini umduğumuz sözler sizlerde beğeneceksiniz.

Kaynanaya Güzel Sözler yazımız da; Gelinden Kaynanaya Güzel Sözler, Damattan Güzel Sözler, Gelinden Kaynanaya Özel Sözler, Kaynanaya İmalı Güzel Sözler, Gelinden Kaynanaya İğneli Sözler yer almaktadır.

Kaynanaya Güzel Sözler

Eğer mutluluğun bir anahtarı olsaydı, bu senin anahtarın olurdu. Canım Kaynanam.

Bir tebessümünle yaz geliyor memleketimin dört bir yanına. Seni Dünyalar kadar çok seviyoruz Kaynanacığım

Ne zaman birlikte olsak bana özel hazırlıklar yapan bana her zaman destek olan kocaman yürekli kaynanam iyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.

Evlendiğimden beri beni kendi evledı olarak gören ve bir dediğimi iki etmeyen kaynanam iyi ki varsın. Şükürler olsun senin gibi kaynanam olduğu için.

Dünya evine girdikten sonra seninle beraber ikinci evim oldu. annem kadar çok sevdiğim ikinci bir annem de oldu.

Kaynanaya Güzel Sözler
Kaynanaya Güzel Sözler

Senin gibi kaynanalar dostlar başına, senin gibi kaynana herkese nasip olmaz, böyle kaynanası olmayan kıskanır bizleri.

Yarının ötesinde, bugünümde ve sonsuzluğumda iyi ki varsın. Her zaman en iyi arkadaşım, dert ortağım olarak kalacaksın. Sen bizim herşeyimissin Kaynanacım.

Sen ailemizin tonton kaynanası. benim biricik annem. Sen evimizdeki huzur ve mutluluksun. Seni çok seviyoruz kaynanam.

Eğer bütün kaynanalar senin gibi altın kalpli olsaydı, herkesin iki tanesi annesi olurdu benim gibi. İyi ki varsın anneciğim.

Eskiden benim çok güzel Annem vardı şimdi bir güzel Annem daha oladu. Kendi Annem kadar değerli ve sevgi dolu, saygıyı hak eden bir tanecik kaynanam seni çok seviyorum.

Sen bizlere yol gösteren, bizlerin zor anında yanımızda yardımcı olan, bu hayatta tanıdığım en iyi insansın. Sen benim annemden çok daha iyisi kayınvalideciğim.

Beni el üstünde tutan benim için çok özel sevgili canım kaynanam. Sen canım annemsin. Seni çok seviyorum.

Kalbi altın, her zaman çocuklarını düşünen güzeller güzeli canım kaynanam seni çok seviyorum.

Karamsarlıklar bir o kadar uzak, mutluluk her zaman göz bebeğin kadar yakın olsun, kalbin her zaman neşe ile dolsun. Güzellikler senin olsun kaynanacım. https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/kaynanaya-guzel-sozler.html

Diğer Sayfalarımız; Dünya Kız Çocukları Günü Mesajları

Sen bizim için prenses, baş tacımızsın, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin.

Her zaman bizim için dualar eden, bizlerin mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen güzel kaynanam sağlık mutluluk ve huzur her zaman senin yanında olsun.

Ömrümüzün her aşamasında bize yol gösteren, tecrübesi  ile her zaman yanımızda olan, dünyanın en iyi kaynanası iyi ki varsın.

Seninle aramızdaki bağ kopmayacak www.sozlervadisi.com bir bağ herkesin kaynanası ile derdi olduğu bu günlerde biz seninle her daim mutlu olalım böyle kaynanam.

Bize acemilik döneminde bizlere dört dörtlük hizmet eden, bizlerin mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen, her zaman bizi evladı gibi seven kaynanam, anneciğim seni çok seviyoruz.

Ben çocukluğumu anne özlemi ile geçirdim. Anne özlemi içimde her bir dağ gibi. Allah’ım bana anne sevgisini evlendikten sonra nasip etti. İyi ki varsın anneciğim.


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Kaynanaya Güzel Sözler hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Kaynanaya Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Kadına Şiddete Hayır Slagonları , Dünya Kadınlar Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.