Sevgiliye Günaydın Mesajları

0
1880
views
Aşkıma Günaydın Mesajları

Her insan sevgilisine bir şeyler söylemek aşkını itiraf etmek ister onu etkilemek için bin bir yol arar ve güzel iltifatlarını sunar işte bunun için en doğru yerdesiniz.

O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur Sevgi Aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün olmasını diliyoruz sevgili takipçilerimize..

Sevgilinize gönderebileceğiniz Romantik günaydın mesajları, Günaydın sevgilim sözleri, Sevgiliye yazılacak en güzel günaydin mesajı yazımız da bulabilirsiniz. Ayrıca erkek Sevgiliye günaydın mesajları,Etkileyici günaydın mesajları, Anlamlı günaydın mesajlarını sevdiğinizi gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Günaydın Mesajları

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.


Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım günaydın…


Ruh ve beden güzelliğin gibi gününde aydın olsun SEVDAM.


Günaydın bebegim bugünde herzamanki gibi muhtacım sana


Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın


Sevgiliye Anlamlı Günaydın Mesajları

Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım,


Aşk bir ömür sürmeli; sevgi, umut, emek ve mutlu günaydınlar ile…


Gülüşüne güneşi yaktığım, günaydın.


Sabahlarımı aydınlatan sevgili, ay yüzlüm günaydın.


Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.


Günaydın huzur, günaydın renkler günaydın sen ..!


Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.


Sevginin gücü adına ..! GÜNAYDIN ..


Seher yeli çık dağlara Güneş topla benim için… Günaydın


Rüyalarımın gerçeğe bürünmüş hali, tatlı sevgilim günaydın.


Günaydın, yeni doğan gün, günaydın KIR ÇİÇEĞİM.


Günaydın gülüşü güneş gibi içime doğan sevgilim…


Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.


Aşk beraber delirmektir, tek tarafı delirtmek değil.. Birlikte delirdiğiniz bir gün olsun. GÜNAYDINNN


Senin en güzel yanın ne, Biliyor musun…? Benim yanım…Akşamınız güzel olsun…..


Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.


Rüyalarımı sıcacık saran prensesim, damarlarımda akan can suyum, günaydın ahu gözlüm…


Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu…


Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.


Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem…


Uzak şehirlerin hasreti çöktü yine. Sahi yangınım, sen hiç özlemedin mi? Günaydın


Her şeyimizi aşk yolunda bağışladık Duadan elimize geçeni de sevgiliye bağışladık…Günaydın


Sana iltifat için mazeret aradığım, hayatımın diğer yarısı günaydın.


Gün ışığın, aydınlığım, günaydın.


Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım Günaydın


Hayatımın ana rengi, başrol oyuncum, neşem, gönlümün sultanı günün mutlu olsun.


Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.


Herkes güneşin doğmasını, güneş senin uyanmanı bekliyor, günaydın gün ışığım, aşkım.


Her sabah seninle yeni güne uyanmak, yeniden doğmak gibi günaydınlar bir tanem.


Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.


Romantik Günaydın Mesajları

” Her nağmeye koşacak gönüller vardır; Sen temiz gönüllerle karşılaşmak isyorsan, sözün güzelini söyle… ” Seni Seviyorum Günaydın


Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar,kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende güneşinden mahrum etme beni?.. Günaydın


Günaydın hayat Günaydın umutlar Günaydın aşkım günaydın aşk


Bir günaydın mesajına sığmaz ki sabahlar. Sen olmadan geçmez ki bu kara zindanlar. Sensiz günler doğmasın yar, sensiz kimse günü tadamasın.


Sevgiliye Kısa Günaydın Mesajları

Artık senli günlere uyanamayacağım. Terk edilişimin üzerinden epey zaman geçti ve ben her gün sana sessizce fısıldıyorum “Günaydın.” diye. Günaydın gönül sızım, günaydın diğer yarım.  https://www.sozlervadisi.com/sevgiliye-sozler/sevgiliye-gunaydin-mesajlari.html


Günümü güneşten daha çok aydınlatan, bana her sabah yeni bir ben katan, her anımda benden daha cesur ve çılgın olan kadın, iyi ki bugünde senin varlığının şerefine uyandım, günaydın.


Gün ışığı kadar güzelsin, bugün gün senin için bugüne gelsin. Günaydın hayatımdaki en anlamlı varlık. Bu sabah bütün güzellikler sana bir öpücük bıraksın.


Bir sabah şarkısı dilimde, uyanmanı bekliyor bir çare yüreğim. Günaydın sevgilim, benim eşsiz güneşim günaydın.


Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artık gözlerinde kaybolmak istiyorum, günaydın aşk güneşim.


Gecelerimin yıldızı, sabahlarımın güneşi, günlerimin aydınlığı, günaydın BEBEĞİM.


Bu oda sen olmadan karanlıklar içinde. Sessizliğimi aydınlatan bir mum ışığıyla başbaşayım bu gece bu evde. Hadi aç gözlerini de günüm doğsun. Mum ışığı sönsün, odama güzel gözlerin dolsun.


Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata ey sevgili sabahımı aydınlatan güneşim,yüzümdeki gülümseme sebebim günaydın.


Her sabah gülüşünle uyanmak ne kadar güzel bir bilsen, sesini duymak, sıcaklığına sarılmak, ellerine dokunmak… Sırf seni uyurken izleyebilmek için senden önce uyanıyorum sabahlara, sırf sana ilk günaydını ben diyebilmek için. Günaydın canım sevgilim.


Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim Günaydın Sevgilim.


Günaydın, karanlıkta bana yol gösteren kutup yıldızım. Seher vakti yapılan ve kabul olan DUAM…


Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.


Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: sozlervadisi.com günaydın dünyanın en güzel gerçeği.


Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.


Aylardan en güzel temmuz, günlerden Pazar, dünyanın en güzel aşkı sen… Günaydın aşkım…


Senin ne kadar güzel olduğunu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Başucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne başlayamıyorum. İyi ki varsın aşkım.


Sevginin yakışmadığı yer mi var? Nereye koysan oraya yakışır Bazen bir çiçeğe,kuşa Ya da en değerlimize Yeter ki sevmesini bil.. Günaydın


Bakışların Gülüşlerin Seni Seviyorum diye Haykırışın bir an bile Kulağımdan çıkmıyor Hayat güzel varsın biz AŞK ımızdan asla Vazgeçmeyelim Herkese Günaydın


Ne fazla ne eksik bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim…


Sevgiliye Şiir Gibi Günaydın Sözleri

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın…


Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.


Aşka kanat çırpışımın nedeni senli sabahlara olan hasretimdenmiş. Ben ki yanıp tutuştum sana günaydın demek için, bugün sensiz son sabahım, son sabahına günaydın sevgilim.


Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.


Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim günaydın günaydın günaydınnn …


Sevgiliye Güzel Günaydın Mesajları

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.


Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.


Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım Günaydın AşkıMmmm


Uyanmış olmalısın. Yoksa güneş bu kadar güzel doğmazdı bu sabah. Bu kadar güzel süzülmezdi penceremden içeri. Bahar bu kadar güzel açmazdı çiçeklerini sen uyanmasan, Kuşlar bu kadar güzel melodiler söylemezdi. Sen uyandın diye hep bu güzellikler sevgili. Günaydın


Benim güzeller güzeli, canımın parçası sevgilim, her güne başlama sebebim günaydın. Gece hasretliği bitti, aç o güzel gözlerini de bir sesini duyayım. Seni seviyorum.


En tatlı sabahlar çokokremle başlarmış YALAN, en tatlı sabahlar seninle başlar, günaydın balım.


Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim.


Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.


Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.


Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.


Gözlerinin kapanınca kararıyor dünya, ne zaman açarsan o zaman doğuyor güneş sabahlara. Aç gözlerini de doğsun güneş, ötsün kuşlar. Günaydın sevgilim, Öce sana sonra dünyaya günaydın.


Uyuyuşu ayrı güzel, uyanık bakışları ayrı güzel olan adam… Uyanma vakti, hadi gözlerinle dünyaya kocaman günaydın de de güzel geçsin günümüz. Günaydın can parçam…


Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam…


En güzel sabahlar seninle, en eğlenceli vakitler ellerinle, en güzel akşamlar gözlerimin içine bakıp “ Seni Seviyorum” dediğinde güzel, günaydın.


Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.


Yaşamayı sevmekten daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim günaydın herşeyimmm..


Bu sabah, bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum, güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.


Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.


Sevgiliye Duygusal Günaydın Mesajları

Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.


Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım…


Senin olmadığın sabahların anlamı yok sevgili. Sen var olduğundan beri daha aydınlık sabahlarım. Günaydın benim aydınlık yanım, günaydın benim solumdaki sancım, günaydın benim gül yüzü güzel tatlı baharım…


Senin olmadığın günün sabahına uyanmak zor da olsa, sana bir adım daha yaklaştıran güne merhaba… Günaydınlar ceylanım.


Dağınık saçlarınla seni göreceğim bir gün, bir sabah uyanacağım ve yanımda sen yatıyor olacaksın. Her sabaha o günün özlemiyle uyanıyorum. Seni seviyorum sevgilim.


Sevgiliye Komik Günaydın Mesajları

Geceler bitiyor sevgili, her karanlık aydınlığa kavuşuyor. Tıpkı benim sana kavuştuğum gibi. Ben geceyim, sen gündüz. Karanlık benim adım, sen ise beni gündüze çalanım… Günaydın sevgililerin en güzeli, en balı…


Güneşin ilk ışıkları odanı aydınlattığında, sevincini birisi ile paylaşmak istediğinde, pencereni aç ben orada olacağım. Günaydın bir tanem…


Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm.


Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın AşkImMMmMMm


Bugün, rüyalarımı seninle gerçekten yaşamak istiyorum. Çünkü sen şu ana kadar gördüğüm en güzel rüyasın can tanem…


Sensiz uyandığım her gün GECE gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini ceylan gözlüm. Hayatıma ışık dolsun.


Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.


Seni düşünmek ne güzel sabah uyandığımda güneş doğmadan belki de henüz gölgesi düşmeden yüzüne günün seni özlemek huzurlu sabahlar


Güzel yüzlü karım, masum meleğim. Günaydın. Erken çıktığım ve senindeniz gözlerinde sabaha uyanamadığım için üzgünüm. Seni seviyorum.


Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem.


Başka baharları taşıyan saçlarının kokusuyla uyanmak ömür boyu tek dileğim. Yine de üzülmeyelim. Ayrı yataklarda yatıp uykuyla boğuştuğumuz her gece, birlikte uyanacağımız sabaha daha çok yaklaştırıyor bizi. Bir gün daha eksilttik, günaydın sevgilim.


Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.


Sevgiliye Güzel Günaydın Sözleri

Sensiz gecenin, gündüzün ne farkı var uyan yar, anlatacak şeylerim var ..! Günaydın __


Geceleri gündüzle buluşturan güzelliğindir. Sen gece gözlerini kaparsın, aydınlık sana doğar. Gözlerin açılır, gökyüzü ışığa doyar. Günaydın sevgilim, gündüzlerim ışıltısı, güneşimin parıltısı.


Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.


Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.


Herkes için gün güneşin doğuşuyla başlar benim için senin gülüşünle doğar ve ben Her sabah bu gülüş için Allaha şükrederim.


Her sabaha seninle uyanmak, bir bilsen sevgilim ne güzel bir hazdır. Senin varlığın, güneşin doğmasına, senin güzelliğin bulutların dağılmasına işarettir. Günaydın sevgilim, bugün gibi her gün seninle uyanmak isterim.


Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doğuyorum inci tanem…


Aynı telaşa kapılıyorum her sabah. Sana günaydın yazmalıyım ve sen sabah güzel gözlerini açtığında ilk benim günaydın mesajıma bakmalısın. Ne büyük mutluluk bu, ne büyük çaba… Her sabaha sadece benim için uyanmalısın sozlervadisi.com sevgilim, gönlümün senden gayrı dileği hiç olmasın. Seni seviyorum.


Seninle başlayan her gün yaşanmaya değer benim gözümde sevgili zira olmadığın bir dünyaya adım atmak bir yana dursun, dönüp bakmam bile. Seninle bu dünyaya yeniden günaydın, yeniden merhaba…


Sen varsan geceler bile gündüz, sen yoksan gündüzler bile gece, günaydın ay ışığım.


Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…


Bu gün günlerden sen Aylardan yine sen Saatler her zamanki gibi seni gösteriyor HAYIRLI SABAHLAR EFENDİM


Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda… Güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.


Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın herşeyim Günaydın.


Gül kokuları arasında, simit ve çay lezzetinde günaydınlar, sevdam. Bu sabah bütün mutluluklar senin olsun.


Yine bugün kalktığımda Allah’a binlerce kez şükürler ettim. Senin gibi eşsiz birini hayatıma kattığı için şükür… Biricik aşkım kocaman GÜNAYDIN.


Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.


Herkes için gün güneşin doğuşuyla başlar benim için senin gülüşünle doğar ve ben Her sabah bu gülüş için Allaha şükrederim.


İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.


Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

Her yeni güne günaydınla başlamak sadece seninle güzel… İnsanın günaydın diyebileceği bir sevgilisinin olması huzur veriyor. Sana her gün günaydın demeyi çok seviyorum ve bugün yine günüm sana aydı. Günaydın sevgilim.


Sevgiliye Komik Günaydın Mesajları

Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım… Yine de Günaydın aşkım…


Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim günaydın günaydın günaydınnn …


Kalkıp tuvalete gitmeye bile üşenen biri, sabahın köründe sana uykulu uykulu günaydın mesajı atıyorsa yani beni çok sevmelisin aşkım günaydın…


Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım günaydın…


Yine sensiz bir sabah oh valla kafam rahat Günaydın çenesi düşük yârim…


O aklına gelir, ‘GÜNAYDIN’ yazmak istersin; ama “neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin… Günaydın Canım


Bugün günlerden pazar, sakın değmesin sana nazar, sevdanla yanan bu garip, ilk mesajı sana yazar… Günaydın… 


İlk görüşte aşka inanır mısın yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim… Günaydın…


Günaydın çayımın şekeri, günaydın ekmeğimin yağı, günaydın balım, pekmezim, reçelim, Kahvaltı hazır mı?


Bak işte bir gün daha yaşlandık… Sen hala yatıyorsun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bir kalk artık ya… Günaydın Aşkım…


Güzel bir uyku çekmemi sağlayan, aşkımın biricik yanaklarını öper elleri ile yapmış olduğu yastık, yorgan ve döşeğe gece boyu desteklerinden dolayı teşekkür ederim.


Kesintisiz her sabah “Günaydın Aşkım” mesajı atacak bayan eleman aranıyor. Acil aranıyor  Asgari ücret ile birlikte  prim + sigorta + telefon + sms paketi. (İsteyene yatacak yer)


Bende diyorum neden bαnα Günαydın Adαm’ım iyi geceler herifim mesαjlαrı gelmiyor meğerse sevgilim yokmuş yα benim…


3 bin liralık telefon alıyorsun 55 kuruşluk “günaydın aşkım” mesajı gelmiyor olacak iş değil ya…


Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya yalan dünyanın en güzel cümlesi bırak biraz daha uyuyayım. Günaydın…


Kalkar kalkmaz çişini yapmadan önce günaydın mesajı yazabilecek birini istiyor insan…


Güzel Sözleri kategorisinde en güzel Sevgiliye Günaydın Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız;  Günaydın Mesajları  , İslami Günaydın Mesajları

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here