Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları sayfasında dünyanın en güzel insanları olan ablalarımıza o güzel günlerinde doğum günlerinde en güzel ve anlamlı mesajları gönderebilmeniz için Ablaya en güzel doğum günü mesajları sayfasını derledik. 

Ablaya doğum günü mesajları yazımız da; Ablaya doğum günü mesajları anlamlı, Ablaya doğum günü mesajları resimli, Ablaya doğum günü mesajları yeni, Ablaya doğum günü mesajları tumblr, Ablaya doğum günü mektubu duygusal, Ablaya doğum günü mesajları örnekleri yer almaktadır.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Canım ablam doğum günün kutlu olsun hep beraber nice mutlu senelere yüzümüzdeki gülüşler hiç solmasın Allah yokluğunuzu göstermesin

Canım ablam iyi ki varsın iyi ki benim ablamsın bazen birbirimize kızıyoruz olsun bizim sevgimiz asla tükenmez iyi ki doğdun nice mutlu yıllara inşallah canım Ablam.

Sana ne kadar gıcık olsam da sen benim için çok değerlisin ablam doğum günün kutlu olsun 

İyi ki doğdun canım ablam, iyi ki varsın seni çok seviyorum hayatımın anlamı. 

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Elemli gözlerini ufkumda tutma. Sen cansın ablam. Doğum gününü kutlar, nice güzel günler dilerim..

Doğum günün kutlu olsun Iyi ki doğdun iyi ki varsin Yeni yaşin kutlu olsun Mutluluklar senin olsun Nice mutlu senelere

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım.

Senin varlığın bize hediyedir ablacığım. Mutlu yıllar sana.

Ablaların en balı, en birtanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

Bu gün ablam doğmuş. İyi ki doğmuş. Canım ablam seni çok seviyorum.

Küçük bir çocukken elimden tutan, tüm yaramazlıklarıma katlanan ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Başım sıkıştığı zaman soluğu senin yanında alırım. Senin hüznün beni de mutsuz eder. Sağlık, huzur ve mutluluk ile doğum günün kutlu olsun ablam.

Sevgili Ablaya Doğum Günü Mesajları

Seni mutlu görmek, beni mutlu ediyor ablam. Senin her zaman gülmeni ve huzurlu olmanı istiyorum. İyi ki doğdun. Sevgiyle ve huzurla kal inşallah.

Her zaman mutlu ol abla. Çünkü bunu hak ediyorsun. Seni seviyorum, iyi ki varsın.

Şiir gibi güzel sözlerin olsun, yarına güzel bakan gözlerin olsun, yüreğinde her daim sevda var olsun, gönlün hep güzel olsun. Yarınların hep mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Gül ablam, güzel ablam. İyi ki doğdun.

Benim güzel, canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara sağlık bol bol da mutluluk dilerim…

Bu hayatta en çok güvendiğim kişi sensin. Çünkü sen benim canımsın ablamsın. Nice nice yıllara canım ablam seni çok seviyorum…

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik ablam.https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/ablaya-dogum-gunu-mesajlari.html

En güzel sözler ile bana her zaman destek oldun canım ablam. Doğum günün kutlu olsun.

Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin. İyi ki doğdun ablacığım. 

Senin gibi kalbi güzel olan bir insanın her zaman gönlü güzel olanlarla karşılaşmayı nasip etsin, doğum günün kutlu olsun.

Ablam seni çok seviyorum. Cansın, candansın ablam iyi ki varsın. Nice güzel senelere.

Her insanın bir dönüm noktası vardır. İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam…

Annemizin sağ kolu, bizlerin gözbebeği ablam iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Ablaya Orjinal Doğum Günü Mesajları

GeIeceğini oIuşturacak her yeni günün bir sozlervadisi.com önceki günden daha güzeI, istekIerine uygun ve seni mutIu edecek şekiIde oImasını diIerim. Nice seneIer.

İyi ki doğdun kalbi güzel insan, yüreğindeki temizliği hiç kaybetme. Doğum günün kutlu olsun.

Keşke kendi ömrümden eksiltebilsem… Tüm ömrümü sana verirdim. Doğum günün kutlu olsun ablam. Seni çok seviyorum

Ablam… Evimizin KraliçESi , başımızın tacı , Doğum günün kutlu olsun… Sayende neler…

Ablaya Komik Doğum Günü Mesajları

Ablaya Komik Doğum Günü Mesajları

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum abla, seni seviyorum abla.. Doğum Günün Kutlu olsun.

Bu dünyada en iyi ablayı bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Canım ablam iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Güzel sözleri ile daima yanımda olan ablam seni çok seviyorum. Neşe ile nice güzel senelere inşallah.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma abla. Nice mutlu yıllara.

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir kardeş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız ablamızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma ablam. Nice mutlu yıllara…

Dünya’ya bir daha gelsem yine senin kardeşin olmak isterim var mıdır ki benim kadar şanslı olan, senin gibi abla olan, iyi ki doğdum canım.

Ablaya Doğum Günü Mesajları Sözleri

Ablaya Doğum Günü Mesajları Sözleri

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun ablam…

Bu akılsız çocuğu kötülüklerden koruyup bu yaşa getirmesini bildin. Bize hem baba hem ana oldun canım bir tanem ablacığım. Bu dünyaya doğmakla aslında bize bir armağansın sen Tanrı’dan. Nice güzel yıllar ve bir ömür mutluluklar diliyorum sana.

¸¸•*`❀ Anneye Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀

Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım ablam

Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin… Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce…

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun

Yeni yaşında da, hep olduğun gibi, sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal.Her şey gönlünce olsun doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun hayatımın en önemli parçası ablam, nice yıllara.


Doğum Günü kategorisinde en güzel Ablaya Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Kürtçe Doğum Günü Mesajları , Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.