Babaya Doğum Günü Mesajları , Kayınpedere Doğum Günü Mesajı , Babalar Günü Sözleri

0
54
views
Baba Doğum Günün Mesajları

Evimizin direği her sıkıntıya düşüğümüz de yanımız da olan babalarımız için hazırladığımız Babaya Doğum Günün Mesajlarını sizlere sunuyoruz. Sizin de varsa Babanıza özel yazdığını doğum günü mesajlarınız bu sayfamıza yorum olarak bırakabilirsiniz

Babaya Doğum Günün Mesajları yazımız da; Babaya doğum günü şiiri, babaya doğum günü mesajı kısa anlamlı, babaya doğum günü mesajı komik, babaya doğum günü şarkısı, kayınpedere doğum günü mesajı yer almaktadır.

Doğum günün kutlu olsun babacım!

Babaya Doğum Günü Mesajları

Evimizin direği, gemimizin küreği, iyi ki doğdun canım babam iyi ki varsın.


  • İyiki hayatımdasın canım babam doğum günün kutlu olsun mutlu yıllar

Baba seni çok seviyorum bizim icin nelere katlandin bizi sevdiğni her zaman gösterdin ben cok göztermedim ama senin yerin cok ayri benim kalbimde seni cok seviyorum doğum günün kutlu olsun canım babamm


Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Ailemin kim olacağına karar veren Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Seni babam olarak seçtiği için çok mutluyum. Seni seviyorum. Mutlu yıllar baba!


Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için,  ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!


Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenab-ı Hak da senin feyz ve saadet nurunu söndürür buyurmuştur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki doğdun babacığım.


Gönlümün prensi kalbimin tek sahibi güzel babam doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.


Canım babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Yaşım ilerledikçe, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun farkına vardım. Babam olduğun için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun babaların en özeli.


Her ne kadar bazen kızsan da ben seni hep seviyorum. Aslında kızınca çok tatlı oluyorsun. Canım babam doğum günün kutlu olsun.


Sayfalarımız >>> Ablaya Doğum Günü Mesajları 


Baba, onca desteğin için teşekkürler… Benim mutluluğum dışında karşılığında hiçbir şey beklemeden verdiğin destek için teşekkürler. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!


Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babam Doğum günün kutlu olsun


Benim için en büyük mucize, senin babam olman. Doğum günün kutlu olsun!


Kalemizin kralı, Babalar Günün kutlu olsun!


Sen benim için dünyanın anlamısın ve nasıl hissettiğimi bilmeni istedim. Çünkü bunu sana yeterince anlatamıyorum. Sen her zaman en iyi babasın. Mutlu yıllar baba!


Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim kral babam.


Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım babam.


  • Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun!


Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Anlamlı Doğum Günün Mesajları

Işıklarını her zaman en karanlık saatlerinde gönderdin. Yolumu bulmama yardım ettin. Seni çok seviyorum baba. Mutlu yıllar!


  • Kаlbin, hangi güzel şey için çarpıyоrsa, hеr doğаn güneş sana onu getirsin babacım. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Canım babam doğum günün kutlu olsun.


Baba, bana olan sevgini birçok yoldan gösterdin. İster birkaç basit kelime, kocaman bir sarılma, omzumdaki bir el ya da kalpten seni seviyorum hep sevildiğimi biliyordum. Çocuğunuza verebileceğiniz en büyük hediye budur. Dünyanın en sevecen babasına mutlu yıllar!


Bugün çok kişiden doğum günü mesajı ve tebrik alacaksın. Ama en özelini şimdi gönderiyorum. Neden mi? Sana tüm sevgimle beraber bu mesajı gönderiyorum da ondan dünyanın en yakışıklı babası, doğum günün kutlu olsun.


Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım babacığım.


Yüzündе her zaman bir gülümsеmе olsun çünkü sana çok yakışıyor canım babam. Dоğum günün kutlu olsun.


Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun. Evin yakışıklı babası


Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.


Sayfalarımız >>> Anneye Doğum Günü Mesajları 


Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum… Harika bir baba, harika bir koca, harika bir arkadaş ve harika bir insan. Mutlu yıllar baba.


Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.


Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Varlığımızın temeli en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil her gün baş tacımızdır. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


Yıllar ne kadar da çabuk geçiyor. Belki senin değerini tam olarak bilmiyorum, ama şunu kesin biliyorum. Sen benim hayattaki en değerlilerimden birisin, iyi ki hayatımızda varsın. Doğum günün kutlu olsun, canım babam.


Acılar ve hüzünler hayatında hiç olmasın, umutlar ve mutluluklar her zaman hayatında olsun canım babam. Doğum günün kutlu olsun.


Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, babalar günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/babaya-dogum-gunu-mesajlari.html


Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.


  • Ailemizi seçemediğimizi biliyorum, ancak şunu bilmeni isterim ki  yapabilseydim, yine de seni babam olarak seçerdim. Mutlu yıllar baba!

“Babasının küçük kızı” olarak adlandırılmak umurumda değil hatta bununla gurur duyuyorum. Çünkü sen benim kahramanımsın. Bir kızın sahip olabileceği en iyi baba sensin. Doğum günün kutlu olsun babacım!


Babaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Babaya En Güzel Doğum Günün Mesajları

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.


  • Kendimi çok şanslı sayıyorum çünkü şaşırtıcı bir arkadaşım, inanılmaz bir öğretmenim ve inanılmaz bir kahramanım var… Senin gibi baba. Doğum günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.


Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle babacım… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…


Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.


Hayattaki tek dileğim ileride çocuklarıma senin gibi eşsiz bir baba olabilmek, her an onların yanında olan hissettirmeden destekleyen bir baba, sevgisi sonsuz olan bir baba. Mutlu yıllara babacığım.


365 günlük bir kitap “dünyanın en iyi babası” kitabının bir cildi daha bitti. Yeni kitabının her sayfasının bir önceki sayfadan daha güzel olması dileklerimle, doğum günün kutlu olsun, canım babam.


Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacım!


Nezaket, merhamet ve dürüstlük … Senden sozlervadisi.com öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Doğum günün kutlu olsun babacım!


Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacım!


Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Doğum günün kutlu olsun babacım!


Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacım!


Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bizim için yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun babacım!


Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.


  • Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Tanrı’ya şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Doğum günün kutlu olsun babacım!

Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Doğum günün kutlu olsun babacım!


Doğum Günü kategorisinde  en güzel Babaya Doğum Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Anneye Doğum Günü Sözleri , Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here