Doğum Günü

Babaya Doğum Günü Mesajları

Evimizin direği her sıkıntıya düşüğümüz de yanımız da olan Babalarımız için hazırladığımız Babaya Doğum Günü Mesajları sizlere değerli takipçilerimize sunuyoruz. Sizin de varsa Babanıza özel yazdığını Doğum Günü Sözleri bu sayfamıza yorum olarak bırakabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları yazımız da; Kayınpedere Kutlama Mesajları, Anneye Doğum Günü Sözleri, Babaya Duygusal Sözler, Baba İçin Güzel Sözler, Anlamlı Doğum günü Sözler yer almaktadır.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Yakışıklı babam, Doğum Günün kutlu olsun.

Evimizin kralı canım Babam, Doğum Günün kutlu olsun.

İyi ki hayatımdasın canım babam doğum günün kutlu olsun mutlu yıllar.

Evimizin direği, gemimizin küreği, iyi ki doğdun canım Babam iyi ki varsın.

Benim için en büyük mucize, senin babam olman. Doğum günün kutlu olsun!

Kalbimizin prensi Gönlümüzün tek sahibi yakışıklı Babam doğum günün kutlu olsun…

Babam olduğun için çok mutluyum. Sahip olduğum en iyi arkadaşsın! Babalar günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Mesajı
Babaya Doğum Günü Mesajları

Yüzündе her zaman bir gülümsеmе olsun çünkü sana çok yakışıyor canım babam. Dоğum günün kutlu olsun.

Canım Babam iyi ki varsın sana cümleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın. Doğum günün kutlu olsun Babacığım.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım babam.

Her ne kadar bazen kızsan da ben seni hep seviyorum. Aslında kızınca çok tatlı oluyorsun. Canım Babam doğum günün kutlu olsun.

İyi bir yaşam sürmek için gereken her www.sozlervadisi.com şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun!

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için,  ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum Baba. Mutlu yıllar!

Ailemin kim olacağına karar veren Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Seni babam olarak seçtiği için çok mutluyum. Seni seviyorum. Mutlu yıllar baba!

Sen benim için dünyanın anlamısın ve nasıl hissettiğimi bilmeni istedim. Çünkü bunu sana yeterince anlatamıyorum. Sen her zaman en iyi babasın. Mutlu yıllar Baba!

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Baba, onca desteğin için teşekkürler… Benim mutluluğum dışında karşılığında hiçbir şey beklemeden verdiğin destek için teşekkürler. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim kral babam.https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/babaya-dogum-gunu-mesajlari.html

Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, babalar günün kutlu olsun.

Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.


Doğum Günü kategorisinde en güzel Babaya Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizler de sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Doğum Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anneye Doğum Günü Sözleri , Ağabeye Doğum Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.