Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Kısa Doğum Günü Sözleri
Anneye Doğum Günü Sözleri

Her derdimizi paylaşan geceleri başımızda bekleyen güzeller güzeli annelerimiz için hazırladığımız Anneye Doğum Günü Sözleri sizlere sunuyoruz. Sizin de varsa annenize özel yazdığını Doğum Günü Mesajları bu sayfamıza yorum olarak bırakabilirsiniz

Anneye Doğum Günü Sözleri yazımız da; Anneye doğum günü sözleri resimli, Anneye doğum günü sözleri kısa ve öz, Anneye doğum günü şiiri, Anneye doğum günü sözleri komik, Anneye doğum günü sözü uzun yer almaktadır.

Anneye Doğum Günü Sözleri

Nur yüzlü kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum Doğum günün Kutlu olsun

O tatlı gülüşüne sevecen gözlerine şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim

Doğum günün kutlu olsun ANNEM Nurlar içinde uyu Ben “öksüz” kelimesinin anlamını şimdi daha iyi anlıyorum . Sen gittin ben kimsesiz ben yalnız kaldım ANNEM Seni çok seviyorum

Anneye Kısa Doğum Günü Sözleri
Anneye Doğum Günü Sözleri

Bu dünyaya gelmeme sebep, bana tüm güzellikleri yaşatan güzel kadın seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Annem annem, sen üzülme, sözlerin hep yüreğimde. Annem annem, gel üzülme, ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

¸¸•*`❀  Arkadaşa Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀ 

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun Canım Annem. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/anneye-dogum-gunu-sozleri.html

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günün kutlu olsun güzeller güzelim iyi ki doğdun annem

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem. 

Anneye Doğum Günü Sözleri Kısa

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

AnneM… Evimizin KraliçESi , başımızın tacı , Doğum günün kutlu olsun… Sayende neler…

Annem iyi ki doğmuşsun iyiki senin kızın olmuşum doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum

Bu günde, cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Seni çok ama çok seven ilk göz ağrın büyük kızın Seni Seviyorum KADIN… Doğum günün kutlu olsun, nice senelere Annem

Şu hayatta sizi karşılıksız seven tek insandır ANNE… Doğum günün kutlu olsun canım Annem

Annem senin sevgin dünyɑmı ışıtɑn tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Vɑrlığınlɑ mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun ɑnnem.

Canım annem; bu dünyada en güvenilir yer senin kucağın. Annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Doğum günün kutlu olsun, anneeeeeem

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda daha iyi bir kadın düşünemiyorum. Sen benim güzel annemsin ve seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun anne.

Dünyadaki en mutlu insan olmamın sebebisin ve bu mutluluğun senden kaynaklandığını çok iyi biliyorum. Sen her mutluluğu hak ediyorsun canım annem. Mutlu Yıllar.

Anneye Anlamlı Doğum Günü Sözleri

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Her sene bu günü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki hayatımdaki varlığın her şeyden önemli. Mutlu Yıllar Anne.

Annem nе desem sаnа az gelir, sеn anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Annеciğim… Seni dünyаlаr kadar seven biricik yаvrun.

Dogum günün kutlu olsun canimin içi, sen mutluysan ben mutluyum, sen iyiysen bende iyiyim, sen var ol ki, ben senden güç alayim

Kendisini başkası için feda etmek, özel ve sevecen bir sevgi gerektirir ki bu da anne sevgisidir. Hayatta mutluluğu yakalamama yardımcı sozlervadisi.com olan tüm fedakârlıkların için teşekkür ederim anneciğim. Sen dünyanın en iyi annesisin! Doğum günün kutlu olsun.

 

Hayatımdaki en etkili kadın olan sevgili anneciğim, doğum günün kutlu olsun. Çocukken sen benim her şeyimdin. Şimdi de öylesin. Bu özel günün de senin gibi harika olsun anneciğim.

Her zaman söylemediğimi biliyorum ancak anneciğim seni gerçekten çok seviyorum. Benim için ifade etmesi zor olsa da senin bu özel gününün sana olan sevgimi bir nebze de olsun anlatabildiğim bir gün olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutlu yıllara.

Anneye Etkili Doğum Günü Sözleri

Doğum günün kutlu olsun annem. Katlanması zor şu boktan hayattaki tek temiz şey senin parçan olduğumu bilmek. Sen benim manamsın

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum; çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Doğum günün kutlu olsun annem.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Orijinal Doğum Günü Sözleri Anneye
Doğum Günü Sözleri Anneye

Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Su gibi geçen senelerde, dün gibi hatırladığın günlerde olduğu gibi, bugün de, yarın da yüzün hep gülsün, nice yaşlar boyu sürsün. Doğum günün kutlu olsun.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun… Annemm.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem…

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Doğum günün kutlu olsun bal annem

“Hiç yazılmamış uzun bir destandır annelerin yüzleri..” Allah seni başımızdan eksik etmesin, doğum günün kutlu olsun annem

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara Canım Annem!

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Doğum günün kutlu olsun!

Anneye Güzel Doğum Günü Sözleri

Sen evimizin sultanı, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun annem.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli doğum günün kutlu olsun.

Her geçen gün özlemin bana daha da koyuyor yerin dolmuyor Annem Doğum günün kutlu olsun. Nurlar içinde uyu Mekânın Cennet olsun…

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.

Çok çektirmedim sana annelerin en güzeli. Gözünden akan yaş için dünyaları yakarım. Bugün özel, bugün önemli bir gün… Annemin, canımın doğum günü… İyi ki doğdun melek yüzlüm…

¸¸•*`❀  Anneye Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀ 

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye canım annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “Harika Bir Yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım Annem.

Hayatım boyunca hep yanımda oldun. Senin kadar harika bir anneye sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu anlatacak kelimeler asla bulamayacağımı biliyorum ancak “Seni çok seviyorum!” diyerek başlayabilirim. Sevgi ve şefkat dolu geçen tüm yıllar için teşekkür ederim anne. Doğum gününde sana sadece sevgi ve mutluluk diliyorum.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anne, doğum günün kutlu olsun… 

Ne olursa olsun beni destekleyecek birinin olduğunu bilmek en harika duygulardan birisi. Böyle bir sevgiyle karşılaşmak ve onu bulmak çok zor. Beni her zaman desteklediğin ve sevdiğin için teşekkür ederim. Nice yıllara anneciğim.


Doğum Günü kategorisinde  en güzel Anneye Doğum Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ablaya Doğum Günü Mesajları Ağabeye Doğum Günü Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.