Yardımlaşmanın, paylaşmanın ön plana çıktığı manevi duyguların pekiştiği bu günlerde gönderilecek Kurban Bayramı Mesajları sevgileri daha da artıracaktır. Kurbana bayramını uzaklarda geçirecek sevdiklerinize uzakları yakınlaştıracak Kurban Bayramı Sözleri sizler için güzel bir deneyim olacak. Birbirinden anlamlı bulacağınız Bayram Sözleri sizlerde bu bayram deneyebilirsiniz.

Kurban Bayramı Mesajları yazımız da; Dosta Bayram Smsleri, Anlamlı Kurban Bayramı Sözleri, Arkadaşa Dini Sözler, Kurban İle İlgili Sözler, Anneye Duygusal Bayram Sözleri yer almaktadır.

Kurban Bayramı Mesajları

Mübarek Kurban Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Sağlık mutluluk ve huzurlara vesile olması dileğiyle Kurban Bayramınızı tebrik ederim

Barışın hakim olduğu ”Yeni Bir Dünya’nın” kurulması duasıyla ”Kurban Bayramınızı” tebrik ederim.

Hz.İbrahim’in sadakati ve Hz.İsmail’in teslimiyetinin nişanesi olan Kurban Bayramınızı tebrik eder, nicelerine afiyetle erişmenizi dileriz.

Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları

Mübarek Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutluyor; bayramın ülkemize ve tüm İslam alemine huzur ve barış getirmesini niyaz ediyorum.

İnsanın dünyada varoluşunun temel noktalarını özetleyen Hacc ve Kurban’la sembolleşen Bayramınızı tebrik ederim.

Kurban Bayramınızı tebrik eder; alem-i İslam’a, özellikle mazlum müslümanlara ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ederim. Vesselam.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Mübarek Kurban bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, yuvanız bereketli olsun. Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram geçirmenizi dilerim.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Anneye Kurban Bayramı Mesajları

Vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, Kurban Bayramınızı tebrik ediyoruz.

Teslimiyetin ve fedakârlığın tâ kendisi olan mübarek Kurban bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Kurban Bayramınızı tebrik ederim; Allah, bu büyük bayramı hayatın temel hedefleri ve amaçları bakımından şuhurlanmamıza vesile kılsın.

Halkımıza çok özlediği huzur mutluluk ve kardeşliği müjdeleyen bir bayram olsun. Kurban bayramınızı tebrik ederim.

Büyük milletimize, İslam alemine, barışa ve dayanışmaya her günkünden daha çok ihtiyacı olan bütün insanlığa mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum.

Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Kurban Bayramınız mübarek olsun, her şey istediğiniz gibi olsun inşallah.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar tüm insanlığa nizam selâmet refah fazilet ve saadet getirmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Kurban Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kurban Bayramı Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dini Whatsapp Grup İsimleri , Ramazan Ayı Sözleri


0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.