Dini Sözler

Anneye Babaya Kadir Gecesi Mesajları

Kadir Gecesi’nde hayatta en değerlilerimiz Anne ve Babalarımızı mutlu etmek için Anneye Babaya Kadir Gecesi Mesajları hazırladık ve sizlere sunduk. Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu ve bin aydan daha hayırlı olduğu bilinen Kadir Gecesi Mesajları gönül rahatlığı ile bakabilirsiniz.

Kadir Gecesi Mesajları yazımız da; Kandil Kutlama Sözleri, Baba İçin Sözler, Anne İçin Sözler, Kadir Akşamı İçin Dualar, Anneye Dini Sözler, Babaya Dini Sözler, Baba ve Anneye Kadir Gecesi Sözleri yer almaktadır.

Anneye Babaya Kadir Gecesi Mesajları

Guzel annecim kadir gecen mubarek olsun ve hayirlara vesile olsun insAllah.

Bu mübarek gecenin bereketinden nasiplenmek umuduyla Kadir Geceniz mübarek olsun. Babacım.

Kadir Gecesi’nin biz aciz kulların huzuruna, mutluluğuna ve kurtuluşuna vesile olmasını dilerim. Annecim

Mubarek Kadir Gecesi kutlu olsun Annecim. Ülkemize Dünyaya Barış Kardeşlik Getrsin İNŞALLAH

Bin Aydan daha hatırlı olan Kadir gecemize ulaştıran Rabbimize şükürler olsun yakışıklı gönlü güzel insan baba Kadir gecen mubarek olsun.

Mübarek Kadir Gecesine ulaşmaktan dolayı Allah’a şükrediyorum. Bu günün hepimize bereket getirmesini temenni ediyorum. Kadir Geceniz mübarek olsun. Annecim.

Anneye Babaya Kadir Gecesi Mesajları
Anneye Babaya Kadir Gecesi Mesajları

Rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı, duaların ve tövbelerin kabul olduğu bu gecede ibadetlerimizi yerine getirelim. Kadir Geceniz mübarek olsun. Canım Babacım.

Canım Babacım ağaçlardan dökülen her bir yaprak duacın; Kur’an-ı Kerim yoldaşınız olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Esenlik ve güvenliğin kâinata yayıldığı, rahmet ve lütufların bolca sunulduğu Kadir Gecen mübarek olsun. Babacım.

Okumuş olduğun Hatm-i Şerifleri Ahsen surette kabul eylesin Annecim. Bu mubarek kadir gecesi şehitlerimize rahmet hastalara şifaa eylesin.

Canım Annem ve Babacım. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bin aydan daha hayırlı olan Leyle-i Kadir gecen mübarek olsun Babacım. Allah bu ulvi geceyi İslam aleminin inşirahına vesile kılsın.

Kadir Gecesi, Kur’an’la, Kur’an’ın getirdiği adaletle, merhametle, hikmetle ve selametle kıymet bulma gecesidir. Kadir Geceniz mübarek olsun. Canım Annecim.

Diğer Sayfalarımız; Kadir Gecesi Mesajları Kısa ve Öz

Kadir geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin BABACIM. Hayırlı Kandiller..!

Kadir gecesi’nin sabahında, hepimizin günahlardan temizlenmiş, Allah’ın rahmetine mazhar olmuş kullardan olmamız duasıyla hayırlı kandiller dilerim ANNECİM.

Ramazan ayında yaptığın duaların kabul, amelin makbul hizmetin daim olsun. Saadetin kaim olsun. Kadir Geceniz kutlu olsun. Annecim.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandillere…Babacım.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi”nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin “Rabbi ” Bağışlayıcı ve yüce” Allah” tüm Dualarınızı kabul etsin! Kadir geceniz mubarek olsun… Annecim.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kadir gecenizi kutlarım. Babacım.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül sozlervadisi.com güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kadir geceniz mübarek olsun. Annecim

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm duaların kabul etsin. Canım Ailem.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Anneye Babaya Kadir Gecesi Mesajları olarak hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Regaip Kandili Sözleri Sms , Anneler Günü Sloganları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.