Evlilik Sözleri

Dini Düğün Davetiyesi Sözleri

Evlilikleri dini açıdan bakanlar için Dini Düğün Davetiyesi Sözleri arayanlar için etkili olacak bulacağınız sosyal medyada az bulunan kalıpları bulabileceksiniz. Bilindiği gibi Evlilik bir hayata beraber devam etmek için atılan en güzel adımlardan bir tanesidir ve Düğün Davetiye Sözleri de o kadar önemlidir.

Dini Davetiye Sözleri yazımız da ; Hadisli Düğün Sözleri, En Güzel Çağrı Sözleri, Anlamlı Düğün Afiş Sözleri, Komik Düğün Davetiyesi Mesajları, İlginç Sünnet Davetiye Mesajları yer almaktadır.

Dini Düğün Davetiyesi Sözleri

Davetiyesi Sözleri 1; Şans yoktur! Allah neyi nasip ederse o vardır. Nasibimizin yoluna düştüğümüz bu mutlu günde sizleri de aramıza bekleriz.

Davetiyesi Sözleri 2; Rabbin hayırlısını verensin diye sabrettik ve mutluğa ulaştık. Şimdi ise mutlu bir yuva kuruyoruz. Allah’tan saadet diliyoruz,  Bu mutlu günümüze, Sizleri de bekliyoruz.

Davetiyesi Sözleri 3; Nasip; çok güzel bir ihtimaldir. Allah ne yazdıysa o olur. Bu güzel günü bizi yazdığı gibi, Mutluluğumuz paylaşmanızı diler, Düğünümüze bekleriz.

Davetiyesi Sözleri 4; Allah’ın emrine uyuyoruz, Mutlu bir yuva kuruyoruz.  Allah’tan saadet diliyoruz,  Bu mutlu günümüze, Sizleri de bekliyoruz.

Davetiyesi Sözleri 5; Allah’ın emrine uyuyoruz, bir ömür sürmesini diliyoruz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekliyoruz…

Dini Düğün Davetiyesi Sözleri
Dini Düğün Davetiyesi Sözleri

Dini Davetiyesi Sözleri 6; Buluştu kalplerimiz, karar verdi ellerimiz, emin adımlarla çıktık yola, düğünümüzde sizleride aramızda görmek isteriz.

Dini Davetiyesi Sözleri 7; Sevdik birbirimizi, İstiyoruz beraberliğimizi, Allah’tan dileğimiz Bu mutlu günümüzde Sizleride bekleriz

Dini Davetiyesi Sözleri 8; AIIah’a bağIadık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, MevIam akeyIesin yüzümüzü, buyurun dostIar geIin beraber yapaIım düğünümüzü…

Dini Davetiyesi Sözleri 9; Allah böyle buyurdu, Herkes buna uydu evlilik sevgi yurdu, Biz uymazsak olur mu? Olur diyenler sağ olsun,Bütün dostlar buyursun Mutlu günümüze.

Dini Davetiyesi Sözleri 10; Yasam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 11; Evet… Evet… Evet…
Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 12; Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda En güzel sevgiyi birlikte yaşadık Her uçurumun kenarında, Birlikte meydan okuduk rüzgara Ve gökyüzünden birer yıldız çalıp Işık yaptık geleceğimize Hayatımızın en güzel gününü Siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle…

Dini Davetiyesi Sözleri 13; Allah (CC)’ın emri, Sevgili Peygamberimiz (SAV)’in sünnetini yerine getirmek, İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyorruz. Bu hayırlı günde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Dini Davetiyesi Sözleri 14; AIIah’ın izni ile birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 15; Sevgi kuşağından geçip, Göğe doğru yol aldık. Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Temmuz akşamında evlenme kararı aldık. Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Dini Davetiyesi Sözleri 16; Allah herkesi eşleriyle birlikte yaratırmış derler…  Biz diğer yarımızı bulduk ve evlenmek istiyoruz… Sizleri de düğün törenimiz de yanımız da görmek istiyoruz…

Dini Davetiyesi Sözleri 17; Allah’ın (cc) rızasını kazanma yolunda Rasulü Hz Muhammet (sav)’in sünneti gereğince İslam toplumunun temelini teşkil eden mukaddes aile müessesesini kurmak için bir araya geliyoruz. Tüm dostlarımızı bekliyoruz

Dini Davetiyesi Sözleri 18; Sevgi denilen kervana bindik, Aşk denilen fırtınaya kapıldık. Evlilik denen yolda yürümeye karar verdik.. İlk adımlarımızı atarken sizlerin de eşlik etmesini istedik.

Dini Davetiyesi Sözleri 19; Yaralı kalpler Olmasın Bu Dünyada, Sevenler Acı Çekmesin Karşılıksız Dünyada, Bizim Gibi Mutluluk Sahibi Etsin Herkezi ALLAH, Davetlimsiniz Nikahımızda Olursunuz inşallah.


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Dini Düğün Davetiyesi Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Sünnet Davetiyesi Sözleri  ,  Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.