Dini Sözler

Miraç Kandili Sözleri

2022 yılının bir kandili daha geldi çattı Tüm islam alemi Miraç Kandili Sözleri olarak sevdikleri ile paylaşımda bulunacak. Peygamber Efendimiz Hz Muhammed’in göğe yükseldiği gün olan Mirac Kandili öncesi müminler birbirlerine göndereceği en güzel Kandil Mesajları yazımız da listeledik.

Miraç Kandili Mesajları yazımız da; 2022 Yılı Kandili Mesajları, Miraç Kandili Sözleri, Kandili Sözleri 2022, Duaları Kandil Mesajları, Güzel Kandil Smsleri, Mazlumlar İçin Kandil Sözleri yer almaktadır.

Miraç Kandili Sözleri

Tüm İslam âleminin Miraç Kandili mübarek olsun.

Tüm İslam Aleminin Miraç Kandili Mübarek Olsun. Hayırlı Kandiller

Mûbarek Miraç Kandili gönlünüze ferahlık, ömrümüze refahlık katsın. Dualarınız birbirimiz için ve kabul olsun..

Türkiyem ve Butün islam Aleminin Mirac Kandili Mubarek Olsun.Allah cümlemizin dualarini kabul Eylesin

Tum İslam Alemi ve Yuce Turk Milleti’nin Mirac Kandili Mubarek OlsunYuce Allah hayirlara vesile kilsin! Kardeslik sevgi baris ihsan eylesin!

En doğrusunu ancak “ALLAH” bilir.. Kalem O’nun… Kitap O’nun… Gönül O’nun… Miraç Kandili ‘niz mubarek olsun..

Tüm islâm aleminin miraç kandili mubarek olsun. Rabbim bu günü ve geceyi hayırlara vesile eylesin.

Miraç Kandili Mesajları 2022
Miraç Kandili Mesajları 2022

İslam aleminin; aziz milletimizin; mazlum, yetim, mülteci, muhtaç kardeşlerimizin; mehmetçiklerimizin miraç kandili mübarek olsun.

Tevbe ve istiğfarlarımızın kabul olacağı bir kandil diliyorum… Tüm İslam aleminin Miraç Kandili mubarek olsun…

İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

Tüm Müslüman eleminin mübarek Miraç Kandilini kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah Barış, Huzur, Sağlık nasip etsin.

Ey Allah’ım bana verdiğin şeyin sonunda senin rızan ve cennetin olsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Güllerin en güzel kokanı, çiçeklerin en güzel açanı, hayatın en güzel anları, Allah’ın cennet mekanı sizlerin olsun, hayırlı kandiller.

Ey bizleri varlığa erdiren, var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize duyuran, güzeller güzeli Rabbimiz! Sana sonsuz hamdü senalar olsun. Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili, islam Aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileklerim ile.. Kandiliniz Mubarek, Dualarımız ve Dualarınız Kabul Olsun..

Allah’ım Miraç kandili Hürmetine Benim dualarımı Bana dua edenlerin duasını Benden dua bekleyenlerin duasını Ve ümmeti Muhammedin dualarını kabul eyle. Hayırlı Kandiller.

Tüm İslam aleminin kandili mubarek olsun. Hayrlar Fetholsun.. Şerler Defolsun… Gönüllere sürur dolsun… Akıbetimiz Mirac olsun...

Sabahınız nurlu Gönlünüz huzurlu Ömrünüz hayırla dolsun… Allahın Rahmeti Bereketi Şevkat eli üzerinize olsun Rabbim sizleri korusun Rabbim sizleri sevsin Rabbim sizleri www.sozlervadisi.com bütün sevdikerine iki cihanda sevdirsin Bütün islam aleminin miraç kandili mubarek olsun.

Yerlerin ve göklerin sahibi yüce Allah’ım; bizlere rahmet ve mağfiret kapılarını sonuna kadar açıldığı bu mübarek Miraç Kandili gecesi hürmetine, başta ülkemiz ve tüm İslam alemine hayır ve kurtuluşuna vesile olması dileğiyle.

Mirac kandili Peygamber efendimizi daha çok anlamaya, daha çok hissetmeye, sünnet-i seniyyesini yaşamaya vesile olsun inşallah. Mubarek olsun. Âleme güzellikler getirsin.

Allah’ım, bozgunculuktan, nifaktan ve kötü ahlâktan sana sığınırım. (Hadis) Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun!


Dini Sözler kategorisinde en güzel Miraç Kandili Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız;  Mevlid Kandili Sözleri ,  Miraç Kandili Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.