Dini SözlerResimli MesajlarResimli Sözler

Mevlid Kandili Sözleri Resimli

Mevlid Kandili’nde dostlarınızı ve ailenizi de unutmayın. Mevlid Kandili Mesajları Resimli olarak cep telefonunuzdan kısa ve öz güzel sözlerle atabilirsiniz. Mevlid Kandilizi sozlervadisi.com olarak biz de kutluyoruz.

Mevlid Kandili Mesajları Resimli yazımız da; Mevlid kandili mesajları resimli kısa ve öz, Mevlid kandili mesajları resimli anlamlı, Mevlid kandili mesajları resimli indir, Mevlid kandili mesajları resimli, Mevlid kandili mesajları resimli yeni bulunmaktadır.

Mevlid Kandili Mesajları Resimli

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Mevlid Kandilin mübarek olsun.

Mevlid Kandili Sözleri Resimli
Mevlid Kandili Sözleri Resimli

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Rabbimden çiçek istedik kırları verdi, ağaç istedik ormanları verdi, su istedik denizleri verdi, dost istedik bu numarayı verdi. Mevlid Kandilin mübarek olsun.

Hangi görüşten olursak olalım; gelin bu gece Peygamber Efendimizin şefaat sancağı altında olabilmek için dua edelim.. Hayırlı kandiller..

Mevlid Kandili Sözleri Resimli 4
Mevlid Kandili Sözleri Resimli 4

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun, bu kandilde İslam birliği için dua etmeyi, dünyadaki zulmün bitmesini Allah’tan istemeyi unutmayalım.

Cennete il çağrılacak olanlar varlıkta da darlıkta da Allah’a en çok hamd edenlerdir. (Hadisi Şerif) Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili Sözleri Resimli 6
Mevlid Kandili Sözleri Resimli 6

Avuç içlerinizde sakladığınız bütün duaların kabul olması dileğiyle. Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Mevlid Kandili Sözleri Resimli 8
Mevlid Kandili Sözleri Resimli 8

Ya Rab, kusurumuzu affet. Bizi Kendine kul kabul et. Emanetini kabzetmek zamanına kadar bizi emanette emin kıl. Amin! Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece mevlit gecesi dua edelim. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız af olsun. Mevlit Kandilin Mübarek Olsun…

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Mevlit Kandilin Mübarek Olsun…


Dini Sözler kategorisinde en güzel Mevlid Kandili Sözleri Resimli hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Mevlid Kandili Sözleri , Mevlidi Nebi Haftası Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.