Bebeği Doğana Tebrik Mesajları

Sevdiğimiz kişilerin veya en yakınlarımızın yeni doğan bebekleri için en güzel Bebeği Doğana Tebrik Mesajları atarak mutluluklarını paylaşabilirsiniz. Hiç bir ailenin evlat hasreti yaşamamasını dileyerek, sayfamızla sizleri baş  başa bırakıyorum.

Bebeği Doğana Tebrik Mesajları yazımız da; Yeni Bebeği doğana tebrik mesajları, Bebeği doğana tebrik mesajları Anneye, Hoşgeldin Bebeği doğana tebrik mesajları, Anlamlı Bebeği doğana tebrik mesajları, Bebeği doğana tebrik mesajları yeni yer almaktadır.

Hiç bir ailenin evlat hasreti yaşamamasını dileyerek, sayfamızla sizleri baş  başa bırakıyorum.

Bebeği Doğana Tebrik Mesajları

Yaşamın boyunca tüm güzellikler seninle olsun şirin bebek 🙂

Dünyadaki en güzel varlık sensin. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Bebeğinizle beraber sağlık ve mutluluk dolu yıllar dileriz.

Hoşgeldin Bebek damatlığını/gelinliğini de görürüz inşaallah.

Sülalemize hoş geldin. Umarım Allah’tan her şeyin hayırlısı ömür boyu seninle ve ailenle birlikte olur.

Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/bebegi-dogana-tebrik-mesajlari.html

Gözlerini dünyamıza ilk kez açan bebeğinize uzun ömür, Anne ve babasına hayırlı bir evlat olmasını dilerim.

Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz. Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim.

Gözünüz aydın, geçmiş olsun. Minik bebişinize sağlıklı, mutlu uzun bir ömür dilerim.

¸¸•*`❀ Gelin Damat Arabası Plaka Sözleri ¸¸•*`❀

Hoşgeldin Bebek anneciğin ve babacığınla sağlıklı huzurlu uzun ömrün olsun. Seni ne kadar sabırsızlıkla bekledik. Çok mutlu ettin bizleri.

Güzel bebeğinizi de şu an yakından görmeyi isterdik. Ailenizin yeni üyesine güzel bir gelecek diliyoruz. Sevincinizi paylaşıyoruz. Allah analı ve babalı büyütsün. Görüşmek dileğiyle.

Aramıza hoş geldin minik bebek, Allah nazarlardan saklasın.

Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisiyle anne ve babayı tebrik ediyorum.

Ailenizin yeni bir üyesi var artık. Önünde sağlıklı ve mutlu seneler olacak. İlk defa okula gidişini, mezun oluşunu, askerliğini, düğününü, torununuzu… Bunların hepsini görmeniz dileğiyle. Allah yavrumuzun bahtını açsın inşallah.

Çocuk sahibi olmanın o vazgeçilmez duygusu hep canlı kalsın yüreklerinizde… Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız!!! Bundan hiç şüphem yok. Sevgilerle.

Allah, yüzlerinizden gülücükleri  eksik etmesin. Cennet kokan minik meleğinizin kalbinden merhamet, sevgi ve saygı eksik olmaz inşallah. Kendinize iyi bakın canlarım.

Yeni dünyalıya merhaba.

Bebek Olana Tebrik Mesajları

Anne ve babayı tebrik eder, yeni bebeğinizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu uzun bir ömür yaşamasını temenni ederiz.

Hoşgeldin Bebek anneciğin ve babacığınla sağlıklı huzurlu uzun ömrün olsun. Seni ne kadar sabırsızlıkla bekledik. Çok mutlu ettin bizleri.

Nasıl da güzel bir bebek olmuştur kim bilir. Yanınızda olamadığım için çok üzülüyorum, minik bebeğinizi de çok merak ediyorum. Canım arkadaşlarım benim, Allah üçünüze de sağlık, huzur ve mutluluk versin.

Aramıza yeni katılan bu küçük bebeğe gelirken nazar boncuğu getireceğim. Çok şirin ve sevimli bir bebek olmuş. Güzelliğini kimden aldığı belli.  Allah analı babalı büyütsün diyor, miniğimin gözlerinden öpüyorum. Tebrik ederim.

Ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olması temennisiyle anne ve babayı tebrik ediyorum

Yeni doğan bebeğinize hoş geldin diyor, siz değerli ebeveynlere ve yavrunuza sağlık ve mutluluk diliyoruz.

¸¸•*`❀ Anneye Doğum Günü Sözleri ¸¸•*`❀

İki kişi adım attığınız bu yolun bütün zahmetlerine katlanıp, artık üç kişi olarak devam edeceğiniz hayatınızda size ve yeni doğan bebeğinize ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Artık üç kişilik çekirdek bir aile oldunuz. Hayatınızın her anının mutlu, huzurlu geçmesini diliyorum. Tebrik ederim.

Bebeklerine sağ salim kavuşmaları dolayısıyla değerli dostlarımızı tebrik ediyoruz. Allah her zaman yar ve yardımcıları olsun.

Merhaba minik bebek! Beğendin mi dışarısını? Soğuk ve ürkütücü olmalı biraz. Olsun sakın üzülme! Bak herkes gibi biz de alıştık dünyaya, sen de alışacaksın anne ve babanın bakımında. Yavrunuza sağlıklı bir ömür diliyorum.

Minik meleğin kalbinden sevgi ve merhametin eksik olmaması dileğiyle. Allah’ım sağlık mutluluk ve umudu ömründen eksik etmesin. Tüm özlemlerinizin son bulması dileğiyle her şey gönlünüzce olsun.

Yeni anne ve babaya mutluluklar dilerim, kendinize ve ufaklığa iyi bakın.

Bebek İçin Tebrik Mesajları

Dokuz ay çekilen çile sona erdi nihayet. Çok zorlu bir hamileliğin ardında, minik bebeğinizi elinize almak kısmet oldu. İnşallah emeklediği, sozlervadisi.com yürüdüğü ve koşarak size geldiği günleri de görmek nasip olur. Tebrik ediyorum canlarım.

Dünyanın en güzel duygusudur bir can dünyaya getirmek ve o canı sevgiyle büyüterek geleceğine yetiştirmek. Anne ve baba olmanın verdiği heyecanı biliyorum, sizin bu kıymetli heyecanınızı paylaşıyorum dostlarım. Sizi tebrik ederim!

Gün nasıl doğuyorsa her sabah, evladınız da doğsun defalarca günden güne sağlıkla. Büyüyüp görülecek bir dünya var önünde, ailesi yanında oldukça büyüyecektir sevgiyle. Allah sağlıklı uzunca ömürler versin.

Bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Maşallah nur topu gibi bebeğiniz olmuş 🙂 Allah analı babalı büyütsün.

Mutlu huzurlu sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi ve anne babayı kutluyoruz.

Her birinize yeni bir kalp eklendi şimdi. Onun minicik yüreği sizinle beraber atacak ömür boyu. Hayatınızdan sağlık ve mutluluk eksik olmasın, miniğimiz yarınlara doğru emeklerken koşmaya başlasın. Sizi tebrik ederim.

Bebeğiniz meleklerle büyüsün. Adı mutluluk, soyadı aydınlık, göbek adı: iyilik, güzellik olsun. Hoş geldin güzel bebek.

Yeni bir aile ferdi daha aramıza katıldı. Minicik ellerinden öpüyorum onu. Eşine, sana ve bebeğine sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum canım. Tebrik ederim.

Hayatımızı renklendirdin. Nice sağlıklı mutlu huzurlu günler görmen dileğiyle. O minik gözlerinden öpüyorum.

Aramıza hoş geldin minik melek.

Yüce Allah, gönlünüzden sevgiyi, yüzünüzden en güzel gülüşleri eksik eylemesin. Gül kokulu minik meleğin yüreğinde iyilik ve sevgi daim olsun. Yarınlara doğru kazasız belasız büyüsün. Geleceği parlak olsun.

Dünyaya merhaba de bebek, seni merakla koskocaman bir ordu bekliyor.

Selam Bebek! Nasılmış dışarısı beklediğin gibi değil, dimi? Biz alıştık sende alışırsın.

Doğum Yapana Tebrik Mesajları

Artık hayatınız tamamen değişti. Gece uyurken en derin şekilde, bir anda uyanacaksınız ağlama sesleriyle. Ama hiçbir zaman üzülmeyin, çünkü hayatınızın bu dönemini hep hatırlayacaksınız ileride. Minik bebeğinizi öpüyorum, kucak dolusu sevgiler.

Geceleri uykunun en tatlı olduğu bir anda, kocaman çığlıklarla uyanacağınız yeni bir süreç başlıyor bu gün itibariyle. Uykusuz günleriniz için “Allah kurtarsın.” diyor, bebeğiniz için ise sağlık ve huzur diliyorum

Seni ne zamandır bekliyorduk. Aramıza hoş geldin miniğim…

Küçücük atan bir kalp var artık yanınızda. Bu küçük kalbin, büyük huzur ve mutlulukla dolması dileğimle… İnşallah hayırlı bir evlat olur, tebrik ediyorum.

Hamilelik haberini aldığın ilk günü ve sevincini unutamıyorum. Müthiş bir heyecana kapılmıştın ve dokuz ay bu heyecanla çarçabuk geçti. Bebeğiniz artık yanınızda. Tebrik ediyor hepinizi bir bir öpüyorum.

Unutmadın değil mi doğduğun o günü? Senin gözyaşların sel oluyordu ama diğer herkes gülüşüyordu. İşte öyle yaşa ki hayatının kalanını, sen yaşamdan göçtüğünde herkes ağlasın. Sen sadece huzurla mutlu olarak gül dünyada. Hoş geldin aramıza güzel bebek.

Minicik ellerinin hayatınıza renk katması, sıcacık gülüşünün hayatınızı ısıtması ve en önemlisi ilk adımını atacağı günün heyecanı evliliğinize can katsın diyorum. Tebrik ederim.

Minik bebeğin yanaklarından ileri ki günlerde öpebilmek dileğiyle, kendine ve ufaklığa iyi bak. Geçmiş olsun.

Değerli arkadaşım, ne zamandır bu haberi almayı bekliyorduk. Şükür ki minik meleğiniz sonunda dünyaya geldi. Ömrü boyunca yüzü gülsün, mutlu olsun. Sağlığı tam olsun, dert ve hastalık ona uğramasın.

Kıymetli arkadaşım, uzun zamandır duymayı heyecanla beklediğimiz haberi bizlere nihayet verdin. İsimleriyle yaşasınlar, seni ve eşini kutluyorum, sağlıklı ve huzurlu bir yaşamı Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel Bebeği Doğana Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Mesajları , Komik Sözler Kısa ve Öz

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.