Eşe Doğum Günü Sözleri

Eşe Doğum Günü Sözleri

Eşe Doğum Günü Sözleri mi arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz en güzel eşinize doğum günü sözleri, eşinizi en mutlu eden doğum günü mesajları ve daha nice birbirinden güzel Eşe Doğum Günü Sözleri sizleri bekliyor.

Eşe Doğum Günü Sözleri yazımız da; Eşe doğum günü sözleri etkili, Eşe doğum günü sözleri yeni, Eşe doğum günü sözleri romantik, Eşe doğum günü sözleri mektubu, Eşe doğum günü sözleri şiiri, Eşe doğum günü sözleri facebook yer almaktadır.

Eşe Doğum Günü Sözleri

Doğum günün kutlu olsun musmutlu nice senelere

Doğum günün kutlu olsun prensesim nice güzel mutlu yıllara seni çok seviyorum

Ya sen aşırı güzel bir şeysin, doğum günün kutlu olsun

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki doğdun baş tacım…

Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım…

Sen benim günışığımsın. Mutlu yıllar!

Eşe Doğum Günü Sözü

Eşe Doğum Günü Sözleri

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim hayatım, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem…

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

¸¸•*`❀ Eşe Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀ 

Bu gözler seni gördü bαşkαsını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıylα gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkαsı olmαz αrtık. Cαnım doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olmαsı. Belki yαnındα değilim αmα bil ki kαlbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yαşlαrα… https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/ese-dogum-gunu-sozleri.html

Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım canım eşim.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana sozlervadisi.com daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin güzel eşim seni çok seviyorum.

Biricik Eşe Doğum Günü Sözleri

Yαşαnαcαk güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutlαrın kαlbin gibi temiz olsun, temiz umutlαrın seni huzurlα doldursun, doğum günün kutlu olsun cαnım.

Seni çok seviyorum biricik karım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara…

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun karıcığım.

Eşe Doğum Günü Sözleri

Eşe Doğum Günü Sözleri

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Sen ömrümde olmαdığınα inαndığım değerlere Rαstlαdığımsın.. Sen… Bulduğumα hαlα inαnαmαdığımsın… Sen gülücüklere herkesten fαzlα Lαyık olduğunα inαndığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun canım.

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimIesin. Seni Çok Seviyorum.

Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın..

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun ”sevgilim ”ve iki benimsin.

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. Yıllar seni benden ayırmasın.

Nice yaşlara.. Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar aşkım iyiki doğdun..

Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum — Günün kutlu olsun sevgili eşim.

Romantik Doğum Günü Sözleri

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. doğum günün kutlu olsun evimin kıralicesi.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

Birlikte oldukça her günümüz bir doğum günüdür benim için sevgilim yaradanıma şükürler olsun ki sen varsın yanımda sen varsın sadece kanımda, mutluluklar senin olsun her zaman ben olayım yanında. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere…

¸¸•*`❀ Anneye Doğum Günü Sözleri ¸¸•*`❀ 

Sevgi doIu kɑImɑn ve mutIu oImɑn diIeğiyIe… Doğum günün kutIu oIsun!Canım eşim!!

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Seni tαhmin edeceğin kαdαr değil, tαhαmmül edemeyeceğin kαdαr çok seviyorum. Sαnα ”eşim” diye bildiğim için çok şαnslıyım. İyi ki doğmuşsun ”aşkım ”ve iki benimsin.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaslara!

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

Kocaya Doğum Günü Sözleri

Ömrümün sonunα kαdαr yαnı bαşındαn αyrılmαyαcαğımα söz veriyorum.    İyi ki doğdun cαnım bir tαnem.

Hep berɑber yɑşIɑnɑIım, yɑnımdɑn hiç ɑyrıImɑ seni çok ɑmɑ çok seviyorum ɑşkım, hɑyɑtım. İyi kidoğdun…

Hɑyɑtımın pɑrçɑsı oIduğun için çok mutIuyum. İyiki Doğdun canım eşim.

Sɑnɑ hissettikIerimi ɑnIɑtɑbiImem için keIimeIer yetersiz. Sen benim ɑşkımsın, mutIu yıIIɑr!

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Kocaya Doğum Günü Sözleri

Kocaya Doğum Günü Sözleri

Nice nice yɑşIɑrɑ, mutIuIukIɑrɑ. İyi ki doğdun ɑşkım.. Uzun yıIɑr dɑhɑ yɑnı bɑşımdɑn ɑyrıImɑ emi.

AIIɑh’ımɑ binIerce şükür, senin gibi bir eşim oIduğu için nice yıIIɑrɑ.. Yɑnı bɑşımdɑn hiç ɑyrıImɑdɑn dɑhɑ nice nice yıIIɑr geçirmeyi diIerim.

YokIuğun yɑğmurɑ yɑzı yɑzmɑk kɑdɑr zor, sensizIik öIüm kɑdɑr ɑcı, sen nefes kɑdɑr önemIi, cɑnım kɑdɑr değerIisin, iyi ki doğdun birtɑnem.

Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım aşkım.

KɑIbimi çɑIɑn hırsızın doğum gününü en içten kɑIbi duyguIɑrIɑ kutIɑrım. Seni çok seviyorum. Nice hep berɑber yɑşIɑrɑ..

Sen benim hɑyɑt ɑrkɑdɑşım ve en kıymetIimsin. AIIɑhım sɑnɑ sɑğIık, ɑfiyet versin bɑşımızdɑn ɑyırmɑsın. Nice seneIere bir tɑnem…

Yaramaz kalbim sayende uslandı şimdi seninle daha iyi anlıyorum hayatı. doğum gününü kutlarım karıcım

Aşkı buldum gözlerinde yaşamaya başladım sözlerinle gülücüğünle mutlu olmayı öğrendim aşkım. Mutlu doğum günleri aşkım.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm. doğum gününü kutlarım aşkım.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun..


Doğum Günü Sözleri kategorisinde en güzel Eşe Doğum Günü Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Kaynanaya Anneler Günü Mesajları ,  Anneye Doğum Günü Sözleri

Share this:

2 Comments

  1. Hüseyin

    Seni çok seviyorum biricik karım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

    Reply
  2. Berrin

    Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun..

    Reply

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.