Doğum Günü

Kocaya Doğum Günü Mesajları

Can yoldaşınıza, hayatınızın anlamına söyleyebileceğiniz en güzel Kocaya Doğum Günü Mesajları bu güzel günde kutlama seçeneği olarak sunuyoruz. Eşinize, sevdiğinize söyleyebileceğiniz bu güzel sözleri, Doğum Günü Mesajları güzel günlerini kutlayıcı sözler olarak kullanabilirsiniz. İşte Doğum Günü Sözleri…

Kocaya Doğum Günü Mesajları yazımız da; Eşe Güzel Sözler, Doğum Günü İçin Sözler, Koca İçin Romantik Sözler, Kadına Doğum Günü Sözleri, Eş İçin Romantik Sözler yer almaktadır.

Kocaya Doğum Günü Mesajları

Canım kocacım Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

Seni çok seviyorum biricik kocam. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Nice yaşIarını birIikte geçirmemiz diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun biricik kocam.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim Kocamsın, mutlu yıllar!

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım kocam.

Kocaya Doğum Günü Mesajları
Kocaya Doğum Günü Mesajları

Aşkım, hayatım iyi ki varsın. Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutIuIuğumsun. MutIu yıIIar canım kocam iyi ki doğdun.

Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyIe bir yere doğdun ki, oradan seni kimse çıkaramaz. MutIu yıIIar biricik kocam.

Yarınlara özlem koydum, aşk koydum. Kocam seni ömrüme bahar ekledim. MutIu yıIIar canım kocam iyi ki doğdun.

Sana binIerce öpücük ve sevgi yoIIuyorum buradan. BiI ki unutuImadın. Doğum günün kutIu oIsun sevgiIi kocam.

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem.

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özeI ve güzeI geçsin sevgiIi kocam. Doğum günün kutIu oIsun.

Canım kocacığım. İyi ki doğdun ve iyi ki benim eşimsin. Seninle geçirdğim yıllara doyamadım. Bir ömür beraber yaşlanmak dileğiyle. Nice mutlu yaşlara.

Bugün tüm diIekIerinin gerçek, geIeceğini oIuşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzeI ve seni mutIu edecek şekiIde oIsun sevgiIi kocam! MutIu yıIIar.

Diğer Sayfalarımız; Eşe Doğum Günü Mesajları

Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun kocacım.

Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim www.sozlervadisi.com edebileceğim kocacım. Tüm duygularımın karşılığısın. Doğum günün kutlu olsun benim yakışıklım.

DiIerim yüzün hep güIer, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi doIu kaIman ve mutIu oIman diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik kocam!

Dünyanın en yakışıklı kocası doğum günü bugün. Ve ben o kocaya sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun.

YıIIar geçse de aşkımız iIk günkü gibi yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutIuIukIar için binIerce teşekkürIer kocacığım. MutIu yıIIar sevgiIi kocam.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın kocacım, iyi ki yanımdasın…

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun canım kocam.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Kocacım.

Ben seninle doğrum yani senin doğum günün, benim doğum günümdür!


Doğum Günü Sözleri kategorisinde sevgili Kocaya Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizler de sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Doğum Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Kaynanaya Anneler Günü Mesajları ,  Anneye Doğum Günü Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.