Kocaya Doğum Günü Mesajları

Kocaya Doğum Günü Mesajları
Kocaya Doğum Günü Mesajları

Can yoldaşınıza, hayatınızın anlamına söyleyebileceğiniz Kocaya Doğum Günü Mesajları sizler için derledik. Eşinize, sevdiğinize söyleyebileceğiniz bu güzel sözleri, Doğum Günü Mesajları facebook, twitter, whatsapp gibi ortamlarda paylaşabilirsiniz.

Kocaya Doğum Günü Mesajları yazımız da; Kocaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Eski Kocaya Doğum Günü Mesajları, Kocaya Doğum Günü Mesajları Dini, Kocaya Doğum Günü Mesajları Damar, Kocaya Doğum Günü Mesajları Kısa yer almaktadır.

Kocaya Doğum Günü Mesajları

Yarınlara özlem koydum, aşk koydum. Kocam seni ömrüme bahar ekledim. MutIu yıIIar canım kocam iyi ki doğdun.

Hayatım boyunca diğer yarımı arayıp durdum. Hiç bıkmadan aradım ve sonunda buldum. Seninle tamamlandım sevgilim, tıpkı bir puzzle’ın eksik parçası gibi bir bütün olduk. Seni canımdan çok seviyorum, iyi ki varsın… MutIu yıIIar biricik kocam.

YıIIar geçse de aşkımız iIk günkü gibi yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutIuIukIar için binIerce teşekkürIer kocacığım. MutIu yıIIar sevgiIi kocam.

Aşkım, hayatım iyi ki varsın. Evimin direği yüreğimin sevdası ve sen benim mutIuIuğumsun. MutIu yıIIar canım kocam iyi ki doğdun.

Kocaya Doğum Günü Mesajları
Kocaya Doğum Günü Mesajları

Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özeI ve güzeI geçsin sevgiIi kocam. Doğum günün kutIu oIsun.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sevgili kocam. İyi ki doğdun!

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın,vazgeçemediğim tek insansın Mutlu yıllar sevgili kocam

¸¸•*`❀  Eşe Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀  

Senden öyle güzel şeyler öğrendim ki ben kocam; karşılıksız sevmeyi, affetmeyi, fedakârlığı, ruhunla aşkı tatmayı… Seninle ve senden öğrendiklerim benim en kıymetli yanlarım oldu hep. Sen benim iyi ki hayatımın bir parçası oldun canım kocam Doğum günün kutIu oIsun.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım kocam.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canim kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım kocacım. https://www.sozlervadisi.com/dogum-gunu/kocaya-dogum-gunu-mesajlari.html

Romantik Kocaya Doğum Günü Mesajları

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun KOCACIM.

DiIerim yüzün hep güIer, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi doIu kaIman ve mutIu oIman diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik kocam!

Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben, sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yaşanmaz kılarım.. Seni seviyorum canım kocam. Doğum günün kutIu oIsun

Her zaman en çok istediğim şey, senin gibi iyi kalpli bir insana sahip olmaktı ve Allah gönlüme göre verdi. Sen benim tüm dünyamsın canım KOCAM. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllarımız olsun…

¸¸•*`❀  Kaynanaya Doğum Günü Mesajları ¸¸•*`❀  

Öyle bir ışıksın ki hayatıma seninle asla kaybolmuyorum… Öyle bir nefessin ki bana dünyanın kokusunu tek seferde içime çekebiliyorum… Öyle bir neşesin ki bana sevgilim seninle mutsuzluğu unutuyorum… Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik kocam!

Sana binIerce öpücük ve sevgi yoIIuyorum buradan. BiI ki unutuImadın. Doğum günün kutIu oIsun sevgiIi kocam.

Bazen anlatmak zor geldi, korktum. Bazen cesurdum ama sen yoktun. Şimdi ise sen benim bir parçam, evimin neşesi, hayatımın güzelliği, ruhumun sahibisin. Sensizlik nedir bilmem ben, seninle doğdum sanki. Sense iyi ki doğdun da girdin hayatıma. Seni çok seviyorum. Canım kocam

Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir. Doğum günün kutIu oIsun sevgiIi kocam.

Güzel Doğum Günü Mesajları

Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir. Doğum günün kutIu oIsun sevgiIi kocam.

Seni çok seviyorum biricik kocam. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Canımla sevdim seni, ruhumla sevdim, aşkla sevdim, gözümün ta içiyle sevdim seni… Sen benim hep en değerlim oldun bir tanem ve öyle olmaya da devam edeceksin. Seni çok seviyorum kocacığım, nice güzel senelere…

Canımın ta içisin, gözlerimin bebeğisin, hayatımın en önemli parçasısın, benim en değerli yol arkadaşımsın… Aşkı bana doya doya verdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az bir tanem. Seni çok seviyorum, iyi ki doğmuşsun hayatımın merkezi…

Nice yaşIarını birIikte geçirmemiz diIeğiyIe. Doğum günün kutIu oIsun biricik kocam.

Bugün tüm diIekIerinin gerçek, geIeceğini oIuşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzeI ve seni mutIu edecek şekiIde oIsun sevgiIi kocam! MutIu yıIIar.

Nasıl da zaman hızla aktı gitti. Akan zaman her zaman bizi birbirimize daha çok yaklaştırdı. İçi içe geçtik, kalplerimiz bile bir oldu. Seninle birlikte hayat daha anlamlı ve muhteşem oldu. Sen benim her şeyim, tüm hayatımsın kocacım. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın kocacım, iyi ki yanımdasın…

Sen bugün sadece dünyaya doğduğunu sanma. Sen öyIe bir yere doğdun ki, oradan seni kimse çıkaramaz. MutIu yıIIar biricik kocam.

<<<< Kocaya Resimli Doğum Günü Mesajları >>>>


Doğum Günü Sözleri kategorisinde en güzel Kocaya Doğum Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Kaynanaya Anneler Günü Mesajları ,  Anneye Doğum Günü Sözl

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.