Özel Günler

Anneye Hemşireler Günü Mesajları

12 Mayıs geldiğinde uluslararası kabul gömüş Hemşire günü hakla gelir. Anneye Hemşireler Günü Mesajları da Annesini bu özel günde yalnız bırakmayacaklar için güzel bir seçenekler arasında yer alır. İşte Annesi Hemşire olan kardeşlerimiz için yazımız kılavuz olacağına eminiz.

Hemşireler Günü Mesajları yazımız da; Anneye Güzel Sözler, Hemşire Anneye Özel Sözler, Ana İçin Mesajlar, Hemşireler İle İlgili Sözler, Anne İçin Doğum Günü Sözleri, Anne Sözleri yer almaktadır.

Anneye Hemşireler Günü Mesajları

Annem, dert ortağım, annelerin en tatlısı Hemşireler günün kutlu olsun.

Annelerin en güzeli can annem. Hemşireler Günü kutlu olsun ve hep yanımızda kal.

Hemşireler Günü kutlu olsun. Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Annecim.

Mesleğini aşk ile yapan sevgili Annecim 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü kutlu olsun!

12 Mayıs Dünya Hemşireler günü, sağlık personelini olan sevgili anneme kutlu ve hayırlı olsun.

Sağlığın emekçileri beyaz meleklerinin ve benim güzel meleğim annemin hemşireler gününü kutlarım….

Sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelmiş güzel Annemin Hemşireler günün kutlu olsun.

Hemşireler günün kutlu olsun. Sen benim için sadece annem değil her şeyimsin. İyi ki ANNEMSİN.

Anneye Hemşireler Günü Mesajları
Anneye Hemşireler Günü Mesajları

Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Hemşireler Günü kutlu olsun!

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Hemşireler Günü kutlu olsun!

Hayatım boyunca beni hep destekledin ve senin gibi hemşirelik mesleğini seçmem için teşvik ettin. Hemşireler Günü kutlu olsun!

Dünyanın en güzel annesi, Hemşireler günün kutlu olsun.. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Seni çok seviyorum anneciğim!

Sağlık çalışanları arasında en fedakar sözcüğünü hak eden için tek bildiğim sensin Anneciğim. Hemşireler günün kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Hemşireler Günü Kutlama Mesajları

Hemşireler Günü kutlu olsun! Sen benim canımın yarısı, ömrümün sahibi bütün her şeyden daha güzeli sensin. Sen benim canıma can katansın. Anneciğim.

Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen sozlervadisi.com gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Hemşireler Günü kutlu olsun! İyi ki Hemşiresin ve bu halkın umudusun.

Seni ve tüm hemşirelerimizin, Hemşireler Haftasını kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum Annecim. Hemşireler günün kutlu olsun.

Canına can katan, canımın en içerisinden olan annem yanaklarından öpüyorum ve seni çok seviyorum. Hemşireler Günü kutlu olsun.

Benim bitanecik tatlı annem, senin sağlık teşkilatının bir mensubu olmandan gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle… Hemşireler günün kutlu olsun.

Çocukluğumdan beri sağlık çalışanı olduğun için çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettarım Anneciğim. Hemşireler günün kutlu olsun. Birtanem.

Bir mesleğe gönül vermek, onun zorluklarını, iyi yanlarını ya da kötü yanlarını bilmek. Ama her şeye rağmen mesleğini her yoğun geçen günün ardından daha da sevebilmek. Hepsi sen de var annecim. Hemşireler günün kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Anneye Hemşireler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Hemşireler Günü Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 14 Mart Tıp Bayramı Mesajları , Tıp Bayramı Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.