Anneye Hemşireler Günü Mesajları

Her yıl 12 Mayıs’ta kutlanılan ve uluslararası kabul görmüş olan Hemşireler Haftası’nda biz de sözlervadisi ailesi olarak boş durmadık ve çocukların hemşire Annelerini bu mesleki gününde kutlayabileceğiniz birbirinden Anneye Hemşireler Günü Mesajlarını oluşturduk.

Anneye Hemşireler Günü Mesajları yazımız da; Anneye Hemşireler Günü ne zaman, Hemşire anneye doğum günü mesajı, Anne stajyer hemşire sözleri, Hemşireler Günü, Türkiye hemşireler günü anneye sözler yer almaktadır.

Anneye Hemşireler Günü Mesajları

Benim bitanecik tatlı annem, senin sağlık teşkilatının bir mensubu olmandan gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle… Hemşireler günün kutlu olsun.


Çocukluğumdan beri sağlık çalışanı olduğun için çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettarım anneciğim. Hemşireler günün kutlu olsun. Birtanem


Sağlık çalışanları arasında en fedakar sözcüğünü hak eden için tek bildiğim sensin anneciğim. Hemşireler günün kutlu olsun


Annem, dert ortağım, annelerin en tatlısı Hemşireler günün kutlu olsun.


Seni ve tüm hemşirelerimizin, Hemşireler Haftasını kutluyor, sağlık ve mutluluk diliyorum annecim. Hemşireler günün kutlu olsun.


Dünyanın en güzel annesi, Hemşireler günün kutlu olsun.. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Seni çok seviyorum anneciğim!


Bir mesleğe gönül vermek, onun zorluklarını, iyi yanlarını ya da kötü yanlarını bilmek. Ama her şeye rağmen mesleğini her yoğun geçen günün ardından daha da sevebilmek. Hepsi sen de var annecim. Hemşireler günün kutlu olsun.


Sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelmiş güzel annemin hemşireler gününu kutlarım.


Hemşireler günün kutlu olsun. Sen benim için sadece annem değil her şeyimsin. İyi ki ANNEMSİN.


Sayfalarımız >>> Hemşireler Günü Kutlama Mesajları


12 Mayıs Dünya Hemşireler günü, sağlık personelini olan sevgili anneme kutlu ve hayırlı olsun


Mesleğini aşk ile yapan sevgili Annecim 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü kutlu olsun!


Hayatım boyunca beni hep destekledin ve senin gibi hemşirelik mesleğini seçmem için teşvik ettin. Hemşireler Günü kutlu olsun!


Hemşireler Günü kutlu olsun! Sen benim canımın yarısı, ömrümün sahibi bütün her şeyden daha güzeli sensin. Sen benim canıma can katansın. Anneciğim


Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen sozlervadisi.com gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Hemşireler Günü kutlu olsun! İyi ki Hemşiresin ve bu halkın umudusun

Canına can katan, canımın en içerisinden olan annem yanaklarından öpüyorum ve seni çok seviyorum. Hemşireler Günü kutlu olsun


Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Hemşireler Günü kutlu olsun!


Hemşireler Günü kutlu olsun. Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Annecim


Sağlığın emekçileri beyaz meleklerinin ve benim güzel meleğim annemin hemşireler gününü kutlarım….


Annelerin en güzeli can annem. Hemşireler Günü kutlu olsun ve hep yanımızda kal.


Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Hemşireler Günü kutlu olsun!


Özel Günler kategorisinde en güzel Anneye Hemşireler Günü Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; 14 Mart Tıp Bayramı Mesajları , Tıp Bayramı Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.