Özel Günler

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları

Babasızlığın ne demek olduğunu belki de onlar için önemli olan günlerde daha çok hissederiz. Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları da bugünü duygusal geçirecekler iyi seçenek olacak. Öncelikle Allah kimseye baba acısı yaşatmasın temennisiyle Ölen Babaya Babalar Günü Sözleri ile sizleri biraz duygusal biraz da özlem dolu yazımız la baş başa bırakıyoruz.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları yazımız da; Baba İçin Duygusal Mesajlar, Vefat edenler İçin Sözler, Özel Günlere Kısa Mesajlar, Vefat Eden Babaya Anlamlı Sözler yer almaktadır.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları

Evimizin güneşi bir tanesi mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Biricik babam Ruhun şad olsun Babalar günün kutlu olsun.

Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de Babalar gününü kutlarım.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları
Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Seni çok özledim babacım Babalar günün kutlu olsun.

Ölümün bu kadar mı zor derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun! Canım Babam.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir Babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim Babalar günün kutlu olsun.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Ayrılık bana göre değil ama, sensiz geri kalan günlerimle seni arıyorum babam Babalar günün kutlu olsun.

Bana hakkını helal et Baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız;  Anlamlı Babalar Günü Mesajları

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Aynı senin gibi babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği Babalar gününde en güzel dualarımı sana sunuyorum Babalar günün kutlu olsun canım Babam.

Tek vazgeçilmezimsin canım Babam, seni çok özledim. Bu güzel günde yine yoksun canım babam Babalar günün kutlu olsun.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, Baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım Babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Bu sene de Babalar gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi Baba. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Babalar günün kutlu olsun.

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik www.sozlervadisi.com cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi yokluğun o kadar zor ki bunu her gecen gün daha çok anlıyoruz. Yine Babalar günü ve yine üzün. Babalar günün kutlu olsun. Canım Babam.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim Babam. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili Babam. Mekanın cennet olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Allah’ım biz evlatları olarak Babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat. Babalar günün kutlu olsun.

Bak Baba bende senin gibi Baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim. Babalar günün kutlu olsun.

Neşemiz evimizin sevinciydin. Bir Babalar gününe daha hüzünle girdik. Senden ayrılalı o kadar yıl oldu. Babalar günü bu da sana kutlu olsun canım Babam.

Ah babam aslan Babam Sen Babanı bizden önce Ama daha geç kaybetmiştin El öpmeye yanına gitmek için keşke bu kadar acele etmeseydin be babam Bize öpecek el bırakmadın Seni çok özledim Seni çok seviyorum Babalar Günü n kutlu olsun Canım Babam

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok. Seni çok özledim babam Babalar günün kutlu olsun canım Babam.

Bazen Babalar öpmek ister, evlat istemez, sakalları batıyor diye.. Bazen evlatlar Babayı öpmek ister, toprak izin vermez, o artık yok diye..

Fedakarlığı, sabır , sevgi, saygıyı dürüstlüğü ve helal lokmayı kısacası adam’lığı bize şiar ettiğin için sana minnettarız ailemizin koca çınarı… Mekanın Cennet Olsun İnşaallah


Özel Günler kategorisinde en güzel Ölen Babaya Babalar Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Babalar Günü sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dedeye Babalar Günü Sözleri , Adam Gibi Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.