Dedeye Babalar Günü Sözleri

Dedeye Babalar Günü Sözleri
Dedeye Babalar Günü Sözleri

Dedenize gönderebileceğiniz en güzel ve özenle seçilmiş Dedeye Babalar Günü Sözleri derledik. Sizler de dedenize yollayacağınız mesajları yorum kısmından bizlerle paylaşarak sayfamıza katkı sunabilirsiniz.

Dedeye Babalar Günü Sözleri yazımız da; Dedeye Babalar günü sözleri kısa, Dedeye duygusal Babalar günü mesajları, Dedeye anlamlı Babalar günü mesajları, Ölmüş Dedeye Babalar günü mesajları, Dedeye Babalar günü sözleri resimli yer almaktadır.

Babalar Günü Sözleri

Babalar Günün kutlu olsun.. Daha nice nice mutlu yıllara canım dedem.

Dünyanın en tatlı tonton dedesi seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun..

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Babalar Günün kutlu olsun..Sevgili dedem.

Dünyanın en tatlı dedesinin günü güzel geçsin hayat daima yüzüne gülsün. Babalar Günün kutlu olsun..

Dedeye Babalar Günü Sözleri
Dedeye Babalar Günü Sözleri

Yüce Mevla senin gibi dedeyi bana nasip etmiş. Sonsuz şükürler olsun Allah’ıma. Babalar Günün kutlu olsun..

Sen benim hep esin kaynağım oldun. Babalar Günün kutlu olsun ve seni seviyorum.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Babalar Günün kutlu olsun..Sevgili dedem.

Dedeler torunları için vazgeçilmez miraslardır. Babalar Günün kutlu olsun.  Seni seviyorum dedecim

Babalar günün kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima minik torunun olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle Babalar Günün kutlu olsun.. Sevgili dedem.

Biricik aşkım canım dedem. Günün kutlu olsun. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmaktı, hasretle öperim. Uzaklarda, hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma.

Ben çok şanslı bir çocuktum çünkü hayallerimi gerçekleştiren hayatıma sihirli pamuk elleriyle dokunan bir dedem vardı. Hayata seni bize verdiği için hep teşekkür edeceğim. Babalar Günün kutlu olsun.. Sevgili dedem.

Ailemizin yakışıklı genlerini bize veren kocaman çınarımız. Seni seviyoruz. Oğullarının ve kızlarının kalbindeki kocaman yeri asla başkası tutamaz dedecim. Seni çok seviyoruz. Babalar Günün kutlu olsun..

Dedeye Babalar Günü Sözleri

Hayatta en kıymet verdiğim varlık olarak bana verdiğin sonsuz emeğe minnettarım dedecim. Daima beni sevdiğin için müthiş bir güven duygusuyla büyüdüm. Ayaklarım üstünde durmayı öğrettiğin için teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun.. Sevgili dedem. 

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam dedemiz… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun. Dedecim

Babalığı senden öğrendim, şimdi kendim evlat sahibi olurken hep anılarım aklımda canlanıyor. Beni yetiştirirken attığın her adıma iyi ki diyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Babalar günün kutlu olsun dedemcim.

Takvimlere baktım bir daha senin babalar gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki varsı n dedem , Babalar günün kutlu olsun. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/dedeye-babalar-gunu-sozleri.html

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür diIeğiyIe. Babalar Günün kutlu olsun canım dedem.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Babalar Günün kutlu olsun..Canım dedem.

İyi ki varsın dedeciğim seninle birlikte kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. Babalar Günün kutlu olsun..

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Babalar Günün kutlu olsun dedem.

Dedelerin en kralı! Seni seviyorum. Bunu anlatacak şarkılar, sofra muhabbetleri, fotoğraflar ve anılar aslında yeterli değil. Seninle geçirdiğimiz sozlervadisi.com her anın tadı bir başka. Nice hatıralarımız olsun. Babalar Günün kutlu olsun dedem.

Biricik Dedeye Babalar Günü Sözleri

Dede kelimesi o kadar özel ki benim için çocukluğumun en güzel yılları senin yanında olduğum günlerdi dedeciğim. Babalar Günün kutlu olsun.

Merhametle ve sabırla beni yetiştirdiğin için sana teşekkür ediyorum dedecim. İyi ki benim dedemsin. Nice keyifle geçen yıllarımız ve babalar günü kutlamalarımız olsun.

Sevgili dedeciğim, bana verdiğin kıymetle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatıma kattığın tüm güzelliklerden dolayı her zaman kalbimin en nadide yerinde sen varsın canım dedeciğim. Her zaman yanımda olduğun için çok teşekkür eder, mutluluklar içinde nice Babalar günü dilerim.

Dedeler torunlarının en yakın arkadaşıdır, kahramanıdır her şeyidir. İyi ki varsın dedeciğim Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun bitanecik dedem. Allah hep gönlüne göre versin.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana canım dedem. Babalar günün kutlu olsun bitanecik dedem

Sana binIerce öpücük ve sevgi yoIIuyorum buradan. BiI ki unutuImadın. Babalar Günün kutlu olsun canım dedem. Canım dedem.

Çınar ağacı gibi bizi kötülüklerden korudun dedeciğim. Babalar Günün kutlu olsun canım dedem.

Allah’ım sağlık huzur mutluluk versin sana dedeciğim. Babalar Günün kutlu olsun

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Babalar Günün kutlu olsun sevgili dedem.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın sevgili dedem. Babalar Günün kutlu olsun .

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Babalar Günün kutlu olsun canım dedem.

Dedeye Güzel Babalar Günü Sözleri

Dede seni çok seviyoruz hayatımıza yeniIik ve güzeIIikIer kattın hiç bir zaman ayrıIma yanımızdan. Babalar Günün kutlu olsun canım dedem.

Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun canım dedem! Babalar Günün kutlu olsun canım dedem.

Seni canım kadar çok seviyorum tonton dedeciğim. Babalar Günün kutlu olsun

Dünyanın en tatlı insanı, bir gülüşüne dünyaları sığdıran, beni canından çok seven dedemi tüm kalbimle seviyor ve Babalar Gününü kutluyorum.

Dedeciğim senden ayrı kaldığım günler kendimi çok yalnız hissediyorum. Seni her şeyden çok seviyorum sevgilerle. Babalar Gününü kutluyorum.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Babalar Günün kutlu olsun canım dedem.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Babalar Günün kutlu olsun canım dedem.

Ailenin tek büyüğü olan dedeciğim, hepimiz senin ulu bilginle kendimizi bulduk. Kararlar aldığımızda hedeflerimizi belirleyerek hareket ettik. Başarımızın en büyük sırrı senin hayat tecrüben oldu. Babalar Günün kutlu olsun tonton dedeciğim.

Yıllar geçtikçe gençleşiyorsun dedeciğim, Allah uzun ömürler versin. Babalar Günün kutlu olsun

Aklıma geldiğinde tarifsiz bir duyguya kapılıyorum dedeciğim. Babalar Günün kutlu olsun

Gül kokulu öpücüklerimle birlikte sevgimi de gönderiyorum canım dedem. Babalar Günün kutlu olsun, sağlıklı bir ömür geçirmeni dilerim.

Ailemizin biricik dedesi, Babalar Günün kutlu, ömrün mutluluklarla olsun. Gül yüzünden tebessüm eksik olmasın.

Allah her şeyi gönlüne göre versin sevgili dedem. Babalar gününü kutlar, sağlıklar ve esenlikler dilerim.


Özel Günler kategorisinde en güzel Dedeye Babalar Günü Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Ölen Babaya Özlem Sözleri Babaya Güzel Sözler

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.