Özel Günler

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları 8 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümün bu özel günü yaşatmak için destansı yazımızı hazırladık. İşte Türkiye tarihinin en büyük dönüm noktalarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi için en güzel en anlamlı mesajlar…

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları yazımız da; Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları Kısa, 18 Mart Zaferi Kutlama Mesajları, Çanakkale Zaferi Kutlama Sözleri yer almaktadır.

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

Türk Milletinin asil mücadelesi olan 18 Mart Çanakkale Zaferini kutlarım…

18 Mart Canakkale Deniz zaferini kutlarim. Onlar o gun orada olmasalardi bizler de olmazdik.

Bütün TÜRK Milletimizin 18 Mart Çanakkale Zaferini Kutlarım… Şehitler ölmez vatan bölünmez…

Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını gözlerini bile kırpmadan verdiler. Saygı ve minnetle şehitlerimizi anıyoruz.

Bir hilal uğruna Yarab ne güneşler batıyor..aç , sussuz , çıplak , ..en zor şartlarda kazanılan Çanakkale zaferini kutlarım.

Övgülerin en güzeline layık olan Çanakkale Şehitlerimizi; rahmetle ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun!

18 Mart Çanakkale Zaferini Kutlarım. Bu vesile ile Cepheden dönmeyi bile düşünmeyen Aziz Şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum.

18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları
18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir. Zaferiniz kutlu olsun…

18 Mart Çanakkale zaferini kutlarim. Bu güzel vatanı bizlere bırakan atalarimiza sonsuz şükürler olsun. Mekanlari cennet olsun.

Sadece 18 martta Ata’larını hatırlayanların www.sozlervadisi.com değil. Hiç aklından çıkmayanların Çanakkale zaferini Kutlarım. Şehitlerimizin ruhu şaad olsun.

Kanıyla tevhidi kurtarırken Bedrin aslanları gibi olan kahraman milletin kahraman ordusunun Çanakkale zaferini ve şehitler gününü kutlarım.

Bu dеstansı zafеrin tеmеlindе güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı vе özgürlük tutkusu vardır. Çanakkalе şеhitlеrimizi minnеtlе anmaktayız.

Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. Aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda. Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Gеçmiştеn bugünе bir çok askеri zafеrin altına imzasını atmış olan bu millеti hiç bir güç yıkamayacak. Biz inanıyoruz ki başarımızı imanımıza borçluyuz. 18 Mart Çanakkalе Zafеrimiz kutlu olsun.

Bu tarih, gerek taarruz gerekse savunma savaşlarının başarılarıyla dolup taşan Türk kahramanlık tarihinin en onur verici, en parlak sayfalarından biridir. Zaferiniz kutlu olsun… https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/18-mart-canakkale-zaferi-kutlama-mesajlari.html

Tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Deniz Zaferi’ nin 108. yıldönümün de milletimizin bu onurlu gününü kutluyor, kahraman şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.

Sevinç ve coşkuyla kutladığımız Çanakkale Zaferi’ nin 108. yıldönümünde, bu güzel vatanımız için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yâd ediyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun…

Tarih boyunca, hürriyet ve bağımsızlığına düşkünlüğüyle bilinen milletimiz; her türlü zorluğa karşı durmuş, kanı, canı pahasına mücadele vermekten çekinmemiştir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Türk’ün yenilmezliğini, Mehmetçiğin azim ve iradesini aynı zamanda centilmenliğini tüm dünyaya göstermiş olması açısından da oldukça önemlidir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Çanakkale, vatan savunmasının akıl ve iman gücüyle destana dönüştüğü, Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı, bizim ve dünya için en önemli savaşlardan biridir. 18 Mart Çanakkale Deniz zaferimiz kutlu olsun. Şehitlerimizin mekânları cennet olsun…


Özel Günler kategorisinde en güzel 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Çanakkale Zaferi Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Mesajları , 18 Mart Çanakkale Zaferi Sloganları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.