18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları
18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

8 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü büyük bir coşku ile tüm yurtta kutlanmakta. Çanakkale zaferi için en güzel 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları sizin için derledik. İşte Türkiye tarihinin en büyük dönüm noktalarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi için en güzel en anlamlı Mesajları…

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları yazımız da; 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları Kısa, 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları Şiirleri, 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları Twıtter  bulabilirsiniz.

Çanakkale Zaferi Mesajları

Mustafa Kemal Atatürk neslinin Çanakkale Zaferini kutlarım. Unutma, güç senin içinde. Türk olmakla gurur duy çünkü asıl Türk sensin!

18 Mart Çanakkale zaferini kutlarim. Bu güzel vatanı bizlere bırakan atalarimiza sonsuz şükürler olsun. Mekanlari cennet olsun.

Bir hilal uğruna yarab ne güneşler batıyor..aç , sussuz , çıplak , ..en zor şartlarda kazanılan çanakkale zaferini kutlarım

Sadece 18 martta Ata’larını hatırlayanların değil. Hiç aklından çıkmayanların Çanakkale zaferini Kutlarım. Şehidlerimizin ruhu şaad olsun.

18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları
18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajları

18 Mart Canakkale Deniz zaferini kutlarim. Onlar o gun orada olmasalardi bizler de olmazdik.

Ey şehit oğlu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. Aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

18 Mart Çanakkale Zaferini Kutlarım. Bu vesile ile Cepheden dönmeyi bile düşünmeyen Aziz Şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyorum.

18 mart çanakkale zaferini saygıyla kutlarım. büyük ”ATATÜRK ” ruhun şad,mekanın cennet olsun!!!

Bütün TÜRK Milletimizin 18 Mart Çanakkale Zaferini Kutlarım… ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ…

Türk Milletinin asil mücadelesi olan 18 Mart Çanakkale Zaferini kutlarım…

Kanıyla tevhidi kurtarırken Bedrin aslanları gibi olan kahraman milletin kahraman ordusunun Çanakkale zaferini ve şehitler gününü kutlarım

Çanakkale Savaşları, milletimizin zamanın en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç, vatan sevgisi, dayanışma, birlik ve beraberlik duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadeledir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Aziz şehitlerimiz yattıkları yerlerde şunu hissetmelidirler ki, temiz kanlarıyla suladıkları kutsal vatan toprakları, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk milleti tarafından en kutsal emanet olarak muhafaza edilecektir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz. 

Övgülerin en güzeline layık olan Çanakkale Şehitlerimizi; rahmetle ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun!

Kahraman 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

Çanakkale, vatan savunmasının akıl ve iman gücüyle destana dönüştüğü, Cumhuriyet’in temellerinin atıldığı, bizim ve dünya için en önemli savaşlardan biridir. 18 Mart Çanakkale Deniz zaferimiz kutlu olsun. Şehitlerimizin mekânları cennet olsun…

Devletimiz, şehit yakını ve gazilerimizin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edecektir. Şehitlerimizi anar zaferimizi kutlarız.

Bizlere bu büyük zaferin gururunu armağan eden, başta ebedi Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere; bu mücadeleye iştirak eden Türk ordusunun kahraman mensuplarına, onu her şeyiyle destekleyen aziz Türk milletine ve vatanları uğruna hayatlarını feda eden bütün şehitlerimize en samimi duygularımla şükranlarımı sunuyorum.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şüheda fışkıracak, toprağı sıksan şüheda. Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Dönemin en güçlü ordularına sahip işgalci devletlere karşı kazanılmış; “Çanakkale Geçilmez” gerçeğini tarihe altın harflerle yazdıran binlerce şehidimizin kanla yazdığı eşsiz bir tarihtir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Tarih boyunca, hürriyet ve bağımsızlığına düşkünlüğüyle bilinen milletimiz; her türlü zorluğa karşı durmuş, kanı, canı pahasına mücadele vermekten çekinmemiştir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Bu tarih, gerek taarruz gerekse savunma savaşlarının başarılarıyla dolup taşan Türk kahramanlık tarihinin en onur verici, en parlak sayfalarından biridir. Zaferiniz kutlu olsun…

Bugün günlеrdеn Çanakkalе, Nе yiğitlеr yatıyor Gеlibolu’da, Conkbayırı’nda. Şеhidim еmanеtin еmanеtim. 18 mart Çanakkalе Zafеrinin 106. yıl dönümün dе tüm şеhitlеrimizi rahmеt vе minnеtlе anıyoruz.

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

Çanakkale Zaferi’ nin 106. yıldönümünü kutluyor; bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/18-mart-canakkale-zaferi-kutlama-mesajlari.html

Bu dеstansı zafеrin tеmеlindе güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı vе özgürlük tutkusu vardır. Çanakkalе şеhitlеrimizi minnеtlе anmaktayız.

Türk savaş tarihine altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’ nin 106. yıldönümünü kutlamanın ve kutsal vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin Şehitler Günü’nü idrak etmenin onurunu yaşıyorum. 

Sevinç ve coşkuyla kutladığımız Çanakkale Zaferi’ nin 106. yıldönümünde, bu güzel vatanımız için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve özlemle yâd ediyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun…

18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmaktan öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir. Zaferiniz kutlu olsun…

Kahramanlık destanının yazıldığı en önemli savaşlardan biri olan Çanakkale Savaşı’nın zaferle taçlandığı 18 Mart günü, aynı zamanda aziz şehitlerimizin hatırasını canlı tutmak ve daha sonraki nesillere aktarmak amacıyla ‘Şehitler Günü’ olarak kabul ve ilan edilmiştir. Zaferinizi kutlar şehitlerimizi anarız.

Türk ve dünya tarihine damga vurmuş en önemli olaylar arasında yer alan 18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi, bir milletin birlik ve beraberlik içinde verdiği şanlı mücadelenin unutulmaz hatırası olmak bakımından insanlık tarihinde eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır. Zaferiniz kutlu olsun…

Bugün, zaferlerin en büyüğü, günlerin en anlamlısı olan Çanakkale Zaferi ve Şehitler Gününü idrak etmekteyiz.

18 Mart Zaferi Mesajları

Çanakkale Deniz Zaferi Birinci Dünya Savaşı içinde ayrı bir özelliği olan, tarihin akışını değiştiren, bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen Türk milletinin kahramanlık destanıdır. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Türk’ün yеnilmеzliğini, Mеhmеtçiğin azim vе iradеsini aynı zamanda cеntilmеnliğini tüm dünyaya göstеrmiş olması açısından da oldukça önеmlidir. Çanakkalе Zafеriniz kutlu olsun aziz şеhitlеrimizi minnеtlе anıyoruz.

Tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Deniz Zaferi’ nin 106. yıldönümün de milletimizin bu onurlu gününü kutluyor, kahraman şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyorum.

Çanakkale’de şehit olan yüz binleri, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm komutanları, onlara fedakârca destek veren cephe gerisi insanlarımızı minnet ile anıyoruz. Ruhları şad olsun.

Gеçmiştеn bugünе bir çok askеri zafеrin altına imzasını atmış olan bu millеti hiç bir güç yıkamayacak. Biz inanıyoruz ki başarımızı imanımıza borçluyuz. 18 Mart Çanakkalе Zafеrimiz kutlu olsun.

Dur yolcu bilmeden gelip bastığın bu toprak bir devrin battığı yerdir. Çanakkale zaferimiz kutlu olsun.

Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Türk’ün yenilmezliğini, Mehmetçiğin azim ve iradesini aynı zamanda centilmenliğini tüm dünyaya göstermiş olması açısından da oldukça önemlidir. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün sozlervadisi.com bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Çanakkale Zaferiniz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.


Özel Günler kategorisinde en güzel 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.