Polis Haftası Mesajları

0
960
views
Polis Haftası Mesajları

Polis Haftası Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Polis Haftası Mesajlarını sizler için hazırladık. Kahraman polislerimiz için en güzel mesajları SMS yoluyla da gönderebilir veya sosyal medyadan da iletebilirsiniz. Sizler de Polis Haftası nedeniyle sevdiklerinize en güzel mesajları gönderebilir ve bu özel günde onlara moral, motivasyon desteği verebilirsiniz. İşte güzel mesajlar…

Polis Haftası Mesajları yazımızda ; Polis Günü Mesajları Resimli, Polis Günü Cep Mesajları, Polis Sevgiliye Güzel Sözlerini bulabilirsiniz. Polis Haftası Mesajlarını sevdiklerinize sunabilirsiniz. Polis Sözleri Damar, Yunus Polisi Sözleri, Polis Haftası Ne Zaman, Polis Sözleri Kapak Sözlerini  bulmanız mümkün.

Diğer Sayfamız: Polis Özel Harekat Sözleri


Polis Teşkilatının Kurulması

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak 10 Nisan 1845 yılında Polis Nizamnamesi adıyla teşkilat kurulmuş ve bu teşkilat diğer ülkelerde elçiliklere duyurulmuştur. Cumhuriyetin ilanında sonra ise Polis Teşkilatı adıyla görevine devam etmiştir. Polis teşkilatının önemini ve gerekliliğini anlatmak ve insanları bilinçlendirmek için ise her yıl 10 Nisan günü Polis Haftası olarak kutlanmaktadır.

Polis Haftası Mesajları

Ülkemizin Huzur, Güven ve İstikrarının Güvencesi Türk Polis Teşkilatı’mızın …….. Kuruluş Yıl Dönümü ve “Polis Haftası” Kutlu Olsun.

Emniyetimiz için canını veren milleti ve devletini mukaddes değeri bilen polisimizin polis haftası kutlu olsun Rabbim yardımcıları olsun

Güvenlik ve asayişi sağlamak için, gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun…

Kamu düzenini ve vatandaşın canı, malı ve temel hak ve özgürlüklerini korumakla görevli, tüm emniyet personelinin polis haftası kutlu olsun.

Kahraman ve fedakar polislerimizin polis haftası kutlu olsun. Bu vesileyle Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.

Toplumun huzuru ve güveni için 24 saat çalışan canını ortaya koyan tüm Polislerimizin Polis haftası kutlu olsun

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun

Vatanımızı canı pahasına koruyan, yiğit polislerimizin polis haftası kutlu olsun

Huzurumuzun ve Güvenliğimizin teminatı Polislerimizin, Polis Haftası kutlu olsun.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun

Türk Polis teşkilatının kuruluşunun …….. Yılı sebebi ile tüm emniyet teşkilatımızı kutlar, görevlerinde kolaylıklar” dilerim.

Her türlü zorluğa rağmen vatan www.sozlervadisi.com hizmetini 173 yıldır fedakârca yapan bütün polislerimizin ve Polis Teşkilatımızın gurur haftası kutlu olsun.

Polis Günü ve Haftası Kutlu Olsun.Tüm Kahraman Şehit Polislerimizi Minnetle ve Dualarla Anıyoruz.

Dünümüzde bugünümüzde yarınımızda herzaman herşartta yanımızda olan polis teşkilatımızın haftası kutlu olsun

Polis Haftası kutlu olsun.Tüm şehitleri rahmetle anıyor,görev başındaki polislerimize ise kolaylık diliyorum Rabbim’den.

Polis haftası mübarek ve kutlu olsun inşallah polisimize askerimize Allahutala güç kuvvet versin inşallah

Polis abilerimizin, ablalarımızın, kardeşlerimizin haftası kutlu olsun Rabbim ayaklarına taş değirmesin inşallah.

Sponsorlu Bağlantılar

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden,vatanımızın, milletimizin güvenliği için çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun!

Başta yarim olmak üzere,anlı öpülesi tüm polislerimizin polis haftası kutlu olsun Kahraman şehitlerimize Rabbim gani gani rahmet eylesin..

Başta dünyanın en havalı polisi olan babamı ve tüm polislerimizin polis haftası kutlu olsun !!!!

10 Nisan Polis Haftası kutlu olsun. Allah, polislerimizi her daim korusun ve yardımcısı olsun. Polis; huzur, güven verir!

Polis Günü Cep Mesajları

Tüm emniyet mensupIarımızın 10 Nisan PoIis Haftası’nı kutIuyor; görevi başında şehit düşen poIisIerimizi rahmet, gaziIerimizi minnetIe anıyor. GörevIeri başında oIan mesai arkadaşIarıma ve aiIeIerine sağIık, mutIuIuk ve esenIikIer diIiyorum.

Polis Teşkilatı mensuplarının anlamlı gününü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, hâlihazırda görevi başında bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.”

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının …… yılı kutlu olsun! https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/polis-haftasi-mesajlari.html

Sevdası vatan olanların,gecesi gündüz olanların asil Türk Polisi’nin Polis Haftası kutlu olsun.

Türk Milleti de Emniyet Teşkilatımıza her zaman güvenmiş, her türlü desteği vererek yanında yer almış ve almaya devam etmektedir. Bu vesileyle her kademede görev yapan Emniyet Teşkilatı mensuplarını tebrik ediyor; …… kuruluş yıldönümünü kutluyor, kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan Emniyet Teşkilatı mensuplarına ve ailelerine sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum.

Hâlihazırda görevi başında bulunan teşkilat mensuplarının polis haftası kutlu olsun.

TÜRKün KahramanPOLİSİ nin Polis Haftası Kutlu Olsun..

Happy 173th anniversary of our police department and Police Week.

Ülkemizin dört bir tarafında büyük özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın ….. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz”Polis Haftası”nı kutluyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Ey güzel polisim Ey bu vatan uğruna canını feda eden KAHRAMANLAR ALLAH sizleri korusun Ayağınıza taş değmesin Polis Haftası kutlu olsun .

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun

Siz yatağınızda rahat uyuyun diye, eIini, koIunu, bacağını ve dahi canını kaybeden yiğitIer var. PoIis haftasında tüm poIisIerimizi sevgi ve saygıyIa seIamIıyoruz.

Tüm emniyet mensuplarmızın polis haftası kutlu olsun. Hepsine canı gönülden teşekkürler. Onlar bizim her şeyimiz. Bütün polislerin Allah yardımcısı olsun. Ayrıca tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum; şehit anne babalarının ellerinden öpüyorum.

Güzel turkiyemin Değerli Emniyet birimlerinin Polis haftasi kutlu olsun

GüvenIimizin, huzurumuzun ve vatanımızın yıImaz yürekIi bekçiIeri poIis haftanız kutIu oIsun iyi ki varsınız kötü günümüzün tek dostIarı…


Özel Günler kategorisinde  en güzel Polis Haftası Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları  ,  Jandarma Özel Harekat Sözleri

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here