Polis Haftası Mesajları , Polis Sevgiliye Güzel Sözler , Yunus Polisi Sözleri

0
996
views
Polis Haftası Mesajları

Polis Haftası Mesajlarını sizler için hazırladık. Kahraman polislerimiz için en güzel mesajları SMS yoluyla da gönderebilir veya sosyal medyadan da iletebilirsiniz. Sizler de Polis Haftası nedeniyle sevdiklerinize en güzel mesajları gönderebilir ve bu özel günde onlara moral, motivasyon desteği verebilirsiniz. İşte güzel mesajlar…

Polis Haftası Mesajları yazımız da ; Polis günü mesajları resimli, polis günü cep mesajları, polis sevgiliye güzel sözler, polis sözleri damar, yunus polisi sözleri, polis haftası ne zaman, polis sözleri kapak sözlerini  bulmanız mümkün.

Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Özellikle son yıllarda teknolojik imkanlarını artıran, kendisini geliştiren ve hizmet kalitesini iyice yükselten polis teşkilatımız, suçlulara, suç örgütlerine ve terör örgütlerine göz açtırmamaktadır. Gücünü halktan ve yasalardan alan polisimiz, görevini her zaman fedakarca yapmış, milletimizin huzur ve güvenliği için gerektiğinde canını bile vermekten kaçınmamış milletimizin güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm emniyet teşkilatımızın polis haftasını kutluyor, bu vesileyle, görevini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize aileleri ve tüm sevdikleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir hayat diliyorum

Polis Haftası Mesajları

Ülkemizin Huzur, Güven ve İstikrarının Güvencesi Türk Polis Teşkilatı’mızın 174. Kuruluş Yıl Dönümü ve “Polis Haftası” Kutlu Olsun.


  • Emniyetimiz için canını veren milleti ve devletini mukaddes değeri bilen polisimizin polis haftası kutlu olsun Rabbim yardımcıları olsun

Polis Haftası Özlü Mesajları

Güvenlik ve asayişi sağlamak için, gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun…


Kamu düzenini ve vatandaşın canı, malı ve temel hak ve özgürlüklerini korumakla görevli, tüm emniyet personelinin polis haftası kutlu olsun.


Kahraman ve fedakar polislerimizin polis haftası kutlu olsun. Bu vesileyle Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. 


Toplumun huzuru ve güveni için 24 saat çalışan canını ortaya koyan tüm Polislerimizin Polis haftası kutlu olsun


Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun


Vatanımızı canı pahasına koruyan, yiğit polislerimizin polis haftası kutlu olsun


Sayfalarımız >>> Özel Harekat Mesajları 


Huzurumuzun ve Güvenliğimizin teminatı Polislerimizin, Polis Haftası kutlu olsun.


Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun


Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 174. Yılı sebebi ile tüm emniyet teşkilatımızı kutlar, görevlerinde kolaylıklar” dilerim.


Her türlü zorluğa rağmen vatan hizmetini 174 yıldır fedakârca yapan bütün polislerimizin ve Polis Teşkilatımızın gurur haftası kutlu olsun.


Polis Günü ve Haftası Kutlu Olsun.Tüm Kahraman Şehit Polislerimizi Minnetle ve Dualarla Anıyoruz.


Dünümüzde bugünümüzde yarınımızda herzaman herşartta yanımızda olan polis teşkilatımızın haftası kutlu olsun


Polis Haftası kutlu olsun.Tüm sozlervadisi.com şehitleri rahmetle anıyor,görev başındaki polislerimize ise kolaylık diliyorum Rabbim’den.


Polis haftası mübarek ve kutlu olsun inşallah polisimize askerimize Allahutala güç kuvvet versin inşallah


Polis abilerimizin, ablalarımızın, kardeşlerimizin haftası kutlu olsun Rabbim ayaklarına taş değirmesin inşallah.


Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden,vatanımızın, milletimizin güvenliği için çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun!


Başta yarim olmak üzere,anlı öpülesi tüm polislerimizin polis haftası kutlu olsun Kahraman şehitlerimize Rabbim gani gani rahmet eylesin..


Başta dünyanın en havalı polisi olan babamı ve tüm polislerimizin polis haftası kutlu olsun !!!!


  • 10 Nisan Polis Haftası kutlu olsun. Allah, polislerimizi her daim korusun ve yardımcısı olsun. Polis; huzur, güven verir! 

Tüm emniyet mensupIarımızın 10 Nisan PoIis Haftası’nı kutIuyor; görevi başında şehit düşen poIisIerimizi rahmet, gaziIerimizi minnetIe anıyor. GörevIeri başında oIan mesai arkadaşIarıma ve aiIeIerine sağIık, mutIuIuk ve esenIikIer diIiyorum. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/polis-haftasi-mesajlari.html


En Güzel Polis Haftası Mesajları

Polis Teşkilatı mensuplarının anlamlı gününü kutluyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, hâlihazırda görevi başında bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.


  • Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 174. yılı kutlu olsun!

Sevdası vatan olanların,gecesi gündüz olanların asil Türk Polisi’nin Polis Haftası kutlu olsun.


Harekat Polisi Haftası Mesajları

Türk Milleti de Emniyet Teşkilatımıza her zaman güvenmiş, her türlü desteği vererek yanında yer almış ve almaya devam etmektedir. Bu vesileyle her kademede görev yapan Emniyet Teşkilatı mensuplarını tebrik ediyor; 174. kuruluş yıldönümünü kutluyor, kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan Emniyet Teşkilatı mensuplarına ve ailelerine sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum.


Hâlihazırda görevi başında bulunan teşkilat mensuplarının polis haftası kutlu olsun. 


TÜRKün Kahraman POLİSİ nin Polis Haftası Kutlu Olsun..


Happy 174th anniversary of our police department and Police Week.


Ülkemizin dört bir tarafında büyük özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz”Polis Haftası”nı kutluyorum.


Ey güzel polisim Ey bu vatan uğruna canını feda eden KAHRAMANLAR ALLAH sizleri korusun Ayağınıza taş değmesin Polis Haftası kutlu olsun .


Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun


Siz yatağınızda rahat uyuyun diye, eIini, koIunu, bacağını ve dahi canını kaybeden yiğitIer var. PoIis haftasında tüm poIisIerimizi sevgi ve saygıyIa seIamIıyoruz.


Tüm emniyet mensuplarmızın polis haftası kutlu olsun. Hepsine canı gönülden teşekkürler. Onlar bizim her şeyimiz. Bütün polislerin Allah yardımcısı olsun. Ayrıca tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum; şehit anne babalarının ellerinden öpüyorum.


Güzel Turkiyemin Değerli Emniyet birimlerinin Polis haftasi kutlu olsun


Sayfalarımız >>> Polis Özel Harekat Sözleri

İlginizi Çekebilir  Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajları , Kadın Hakları Günü İle İlgili Sözler , Kadınlar Günü Sözleri

GüvenIimizin, huzurumuzun ve vatanımızın yıImaz yürekIi bekçiIeri poIis haftanız kutIu oIsun iyi ki varsınız kötü günümüzün tek dostIarı…


174 yıldır çeşitli isimler altında olsa da, içerik olarak temel hizmet amacı, halkın huzur ve güvenidir. Halka hizmet için canla başla çalışan ve bu uğurda şehit olmuş emniyet mensuplarını saygı ile anıyorum, Allah’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun


Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine inanıyorum. Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde özellikle de şehrimizde görev yapan tüm polislerin polis haftasını kutluyorum


Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yaad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde görev yapan tüm polislere ve değerli ailelerine şükranlarımı sunuyorum.


10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatımızın 174. yıldönümünü kutlarken; teşkilata bugüne kadar emek vermiş ve vermekte olan tüm polislerimize saygılarımı sunuyor, şehit polislerimizi ise rahmetle anıyorum.


Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun


  • PoIis, kanun adamıdır. Ona her zaman saygı göstermeIi ve itaat ediImeIidir. PoIis haftanız kutIu oIsun…

Polis Haftası ve Polis Günü nedeniyle bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle selamlar Polis Haftalarını kutlarım


Özel Günler kategorisinde  en güzel Polis Haftası Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Jandarma Kuruluş Yıldönümü Mesajları , Jandarma Özel Harekat Sözleri

Share this:

Facebook Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here