Özel Günler

Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları, her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok paylaşılan mesajlar arasındadır. Dünyanın dört bir yanında kutlanan Anneler Günü, mayıs ayının ikinci haftasında gerçekleşiyor. Anneleri onurlandıran özel bir gün olan Anneler Günü’nde, anlamlı, farklı ve yeni seçenekleri ile paylaşılan Anneler Günü Sözleri bu anlamlı güne değer katacak.

Anneler Günü Mesajları yazımız da; Sevgili Analarımıza Sözler, Anneler İçin Güzel Sözler, Ana İçin Anneler Günü Sözleri, Anneciğime Anlamlı Sözler, Anneler Günü Yazıları, Anne Sözleri yer almaktadır.

Anneler Günü Mesajları

Anne, insan oğlunun diline yakışan en güzel kelimedir.

Başımızın tacı tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun!

Şimdiden güzel fedakar annelerin anneler günü kutlu olsun.

Anneliğini hakkıyla yapabilen tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Tüm eli öpülesi cefakar ve fedakar kadınlarımızın anneler günü kutlu olsun.

Dünyalari versek de ödeyemeyiz haklarini , bütün annelerin anneler günü kutlu olsun.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun!

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günü kutlu olsun bitanem.

Kısa Anneler Günü Mesajları
Anneler Günü Mesajları

Bir tanecik annelerimizin Anneler Günü şimdiden kutlu olsun. İyi ki varsınız canımız annelerimiz.

Sahipken kıymetini bilmek lazım bizimle olan herşeyin, tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Cennet annelerin ayaklarının altındadır. (Hadis-i şerif) Değerli annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Fedakârlığın,sabrın,sevginin adına ANA diyorum… Bütün kocaman yürekli kadınlara Selam olsun… Anneler gunu kutlu olsun.

Bütün dünya bir araya gelse bile annemizin yerini tutamaz. Biricik annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

İyiliğin karşılıksız sevginin fedakarlıgın dünyadaki yansıması olan tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun ömürleri uzun olsun.

Sevgisinin sınırı olmayan, bizi anlamak için her yolu deneyen, her anımızda yanımızda olan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Diğer Sayfalarımız; Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Annem. Annem. Ben sensiz hep eksiğim. Yanında olmasam da, sen yine benimlesin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Bazen onları istemeden kızdırsak da her zaman bizi sonsuz sevgisiyle destekleyen tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Hayatımızın vazgeçilmez iki hecesi an-ne…Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. ….Anne candır değerini bilin….CANIM ANNEM

Hayatımızda herşeyin başlangıcı olan öğreten, bize hayat boyunca hep öncü olan Annemin ve tüm Annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun.

Çocuğunu, çocuğunun mutluluğunu,geleceğini düşünen annelerin..Başta kendi Annemin.. Anneler günü kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik annem.

Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü İçin Mesajlar

Başta Mustafa Kemal Atatürk’ün Annesi Zübeyde Hanım ve Şehit Anneleri Olmak Üzere Tüm Annelerimizin “Anneler Günü Kutlu Olsun

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

İslamın ayaklarının altına Cenneti serdiği annelerimizin anneler gününü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.

Hakkın ödeşilmez eşin bulunmaz beni ak sütünle besledin anne şefkatin bir şeyle satın alınmaz kulağıma ninni söyledin anne. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Analar var yiğit doğurur! Zübeyde annemiz başta olmak üzere tüm annelerimiz baş tacımızdır! Tüm annelerin anneler günü kutlu mutlu çocuklu olsun…

Hem işinde hem evinde emek harcayan annelerin günü kutlu olsun. Boşuna denemişler. Kadınlar güçlüdür. Anneler daha güçlü .

Karşılıksız tek sevgi senin bana olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyorum. Tüm annelerin günü kutlu olsun.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Çocuklarına; Ahlaklı, cesur, çalışkan olmanın vs iyi, hırsızlık, ahlaksızlık, yalan söyleme, cahillik yapma, rüşvet almanın vs kötü olduğunu öğreten ve öğretecek tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden, yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin mimarı olan başımızın tacı kadınlarımızın Anneler Gününü en içten duygu ve düşüncelerle kutluyorum.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Onlar ki; Cennetten kaza ile dünyaya düşmüş birer melek. Cennet kokulu anne ve bütün anne adaylarının bu güzel günü kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır. Seni çok seviyorum Anneler gününüz kutlu olsun canım anam.

Annelik çileli yolculuk demektir, uykusuz geceler, fedakarlık demektir. Ömrünü evladın ömrüne katmak, kendinden vazgeçmektir. Ömrünü evladına adayan tüm annelerin Anneler gününü kutluyorum.

Kadın olmanın çok zor olduğu bir ülkede; Kadın olabilmenin şerefini taşıyorum. Başta Annem ve tüm anneler olmak üzere bütün Kadınlarımızın Kadınlar günü kutlu olsun.

Yaşama her an anlam katan Rabbim’in bizlere en güzel hediyesi olan Başta eli öpülesi Anneler ve tüm cefakar kadınların bu anlamlı günü kutlu olsun..


Özel Günler kategorisinde en güzel Anneler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Anne Günü Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Anne İle İlgili Güzel Sözler , Ölen Anneye Özlem Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.