Güzel Mesajlar

Karne Tebrik Mesajları

Öğrenciler bugün karnelerini alıyor ve velilerde Karne Tebrik Mesajları arama yoluna girdi bile. Bizde sizlere seçenek sunmak maksadı ile Tebrik Sözleri hazırladık. Velilerin ise öğrencilerin karneleri ne olursa olsun çocuklarını her zaman takdir etmeleri gerektiğini unutmamaları gerekiyor. İşte Karne Takdir Mesajları…

Karne Tebrik Mesajları yazımız da; Başarı Kutlama Mesajları, Okul Başarı Tebrik Mesajları, Karne Tebrik Mesajları, Karne Tebrik Yazısın, Öğrenci Tebrik Sözleri, Karne İçin Ödül Mesajları yer almaktadır.

Karne Tebrik Mesajları

Bu karne Ailenin  tebrik ediyorum.

Biricik yavrum başarılarınla beni çok mutlu ettin. İyi tatiller.

Disiplinli çalışması başarını anahtarıdır Karneni kutlar iyi tatiller dilerim.

Son derece başarılı geçen bir yıl için  seni tebrik ediyorum. İyi tatiller diliyorum.

Çalışmalarının karşılığı olan bu güzel karnen senin mutluluğun olsun. İyi tatiller.

Karnendeki bu güzel ve gurur verici başarınızı tebrik eder başarını canı gönülden kutlarım.

Bu güzel Karneyi bize yaşatan sevgili yavrumuz ve eğitimde emeği geçen öğretmenlerimizi kutlarım.

Karne Tebrik Mesajları
Karne Tebrik Mesajları

Evlatlarımızın Bugün bana yaşatacakları gururdan ve  gayretlerinden ötürü minnettarım.

Karne heyecanını ve güzel bir karne mutluluğunu yaşatan öğrencimizi takdir ediyorum. Bol bol gez ama bol bol okumayı da ihmal etme.

Benim şen şakrak, neşeli yavrum. Karnen ile bize Verdiğin mutluluk için sana teşekkür ediyor. Başarın ve neşen daim olsun.

Güzeller güzel yavrum olağanüstü bir performans göstererek bu başarıyı fazlasıyla hak ettin. Takdirlerimi sunuyorum.

Takdir Belgesi ile bizleri çok mutlu ettiğini bilmeni isteriz çocuğum. Anne ve baban olarak başarılarının devamını dileriz.

Eğitim-öğretim yılını tamamlayarak tatile giren ve karne sevinci yaşayan yavrumuzu kutluyor, kıymetli öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.

Kendi çocuğum olduğu kadar hepimizin evlatlarının Başarıları daim olsun.. O gülen yüzleri hiç solmasın Tatil bizi bekler Savunun biz geliyoruz.

Diğer Sayfalarımız;  Lgs Sınavı Başarı Mesajları

Bu mutlu günü böylesine güzel bir karneyle tamamladığın için beni çok sevindirdin. Teşekkür ederim yavrum.

Başarılarının bir ödülü olan bu Takdir Belgesini bize hediye ettiğin için çok teşekkürler yavrum. Ailen olarak her zaman arkandayız.

Evlatları okusun diye Hem annelik hem babalık yapan Yalnız ve Güçlü kadınlar ! Sizlerin de Karne Gününüzü tebrik ederim. Takdir aldınız.

Tüm öğrencilerinizi yavrumuz da olduğu gibi güzel karneler almasını diliyor, şehit Necmettin Öğretmeni sevgi, saygı ve rahmetle anıyorum…

Ders içi ve ders dışındaki davranış notların da güzel görüyorum bence ders notlarından daha önemli bu yüzden seni ve aileni kutluyorum.

Karne Günü heyecanını ve mutluğunu yaşayan 18 milyonu aşkın öğrencimizi, ailelerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyor, karnesi için tatlı evladımızı kutluyorum iyi bir tatili diliyorum.

Okula başladığın ilk günden beri severek yaptığın her çalışmanın karşılığı bu karnededir. Başarılar dilerim. Senin gibi bir evlada sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

Canım yavrum ilk günden beri yanında olan ve desteğini esirgemeyen ailene teşekkür ediyorum. Sende böyle bir aileye sahip olduğun için onlara teşekkür et. İyi tatiller.


Güzel Sözler kategorisinde güzel Karne Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Tebrik Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Karneye Yazılacak Öğretmen Görüşleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.