Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları

Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajı
Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajı

Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları Okul arkadaşlarınız için, ortaokuldan mezun olan kardeşiniz, çocuğunuz veya kuzeniniz için mezuniyet Tebrik Sözleri tamda işinize yarayacak ve ayrıca diğer Mezuniyet Kutlama Mesajları sayfalarımızı da sizin için derledik ve hiçbir yerde bulmayacaksınız…

Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları yazımız da; Ortaokul mezuniyet Sözleri komik, Ortaokul başarıyı tebrik mesajları, Ortaokul mezuniyet yazıları kısa, Ortaokul mezuniyet yazıları tumblr yer almaktadır.

Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları

Benim dünya tatlısı canım kardeşim! Biliyorsun değil mi, bugün aldığın diploma ile biz ailene en güzel armağanı verdin sen. Dilerim bundan sonraki hayatında hep böyle güzel geçer. Bu güzel başarını bana ve annene yaşattığın için sonsuz teşekkürler.

Hаk edilmiş bаşаrılаr için söylenecek tek söz vаrdır. Tebrik ederim ve güzel bir lise kazanman dileği ile bаşаrılаrının devаmını dilerim.

Uzun zamandır bu anı bekliyoruz. Başaracağına emindik zaten. Senin başarın ile biz de mutlu oluyoruz. Mezuniyetini canı gönülden kutlarız.

Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları
Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları

Senin gibi mücadeleci ve başarılı bir insanın mezuniyetini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Bugün okuldaki sınavlarını başarıyla geçtin ve mezun oldun ama sakın unutma ki hayat sınavları daha zor ve çetindir. Mezuniyetini tebrik eder, hayat sınavlarında başarılar dilerim.

Canım yavrum, senin bu güzel günü başarı ile kutlayacağını her zaman biliyorduk ve sana güvenmekten asla vazgeçmedik. lise hayatın hayırlı olsun, mezuniyetin kutlu olsun güzel yavrum…

Orta okul bitti ve bugün seninle bir kez daha gurur duydum canım kızım. Başarıların bizim başarılarımız oldu. Sen bizim bir tanecik evladımızsın. Seni çok seviyoruz.

Canım arkadaşım bugün senin ve bizlerin en mutlu günü, senin mezun olman bizleri çok sevindirdi. Mezuniyetini kutlarız artık. https://www.sozlervadisi.com/guzel-mesajlar/ortaokul-mezuniyet-tebrik-mesajlari.html

Mezuniyetini tebrik eder, bundan sonraki öğrenim hayatında başarılar dilerim.

Başarı tatlıdır ama çoğu zaman ter kokar. Çalışmaktan hiçbir zaman bıkma. Unutma ki mezun olmak okulun sonu, ama hayatın başlangıcıdır.

¸¸•*`❀ Lgs Sınavı Başarı Mesajları ¸¸•*`❀

Senin bıkıp tükenmek bilmeyen azmin seni bu günlere taşıdı canım yavrum. Asla pes etmek bilmeden emin adımlarla ilerlediğin her gün hanene skor olarak yazıldı… Mezuniyetini tebrik ederim.

Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

Mezuniyetinle göğsümüzü kabarttığın için sana çok teşekkür ederiz canım benim. Nice güzel başarının gelmesi ümidiyle… Seni çok seven ailen…

Her zaman bir amacın vardı ve bu amaca ulaşmak için çok yol kat ettin emek harcadın ve hiç yorulmadan yola devam ettin. Sen bu mezuniyeti alnının akıyla kazandın. Yeni hayatın sana uğur ve başarı getirsin.

Canım öğrencim mezuniyet başarın ile bugün hem beni gururlandırdın hem de eğitimin önemini bir kez daha gösterdin. Ne kadar mutluyum bilemezsin. Başarın için tebrik eder, hedeflerine ulaştığın bir ömür dilerim.

Mezuniyet geldi çattı. Sanki bu macera hiç bitmeyecek, hiç ayrılmayacak gibiydik. Mezuniyet bir son olmasa da, güzel ve unutulmaz anıları geride bırakıyoruz. Geleceğin hepimiz için başarılar ile dolu olmasını dilerim.

Ortaokul Mezun Tebrik Mesajları
Ortaokul Mezun Tebrik Mesajları

Yaşam merdivenlerini tek tek çıkıyor bunda da başarılı oluyorsun. Umarım her şey bundan sonra da istediğin gibi Olur. Mezuniyetini kutlarım.

Bir gün bu yolculuğun biteceğini hiç düşünmemiştin belki de ama bitti. Bugün son! Ancak bu üzülmeni gerektirecek bir durum değil. Aksine çok mutlu olman gerek. Çünkü hayal ettiklerine bir adım daha yaklaşıyorsun. Mezuniyetini kutlar, sana bir ömür başarılar dilerim.

Canım evladım senin bu güzel ve kutlu başarını tebrik eder, bundan sonra mutluluk ve huzur içinde çalışmanı Allah’tan niyaz ederim.

Geride 8 koca sene bıraktık ve simdi mezun oIduk hayatımın geri kaIanı da umarım bu günüm ki gibi eğlenceIi hüzünlü ama en önemlisi arkadaşlarımla geçer.


Güzel Mesajlar kategorisinde en güzel Ortaokul Mezuniyet Tebrik Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Karne Tebrik Mesajları Üniversite Kazananlara Kutlama Mesajları

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.