Dini Sözler

Cuma Akşamı İçin Sözler

Her cuma geldiğinde Müslümanların bayramı olarak bilinen bugünün akşamında Cuma Akşamı İçin Sözler en çok paylaşılan sözler arsında yer alıyor. Bu mübarek gecede vatandaşlar camileri dolduruyor ve cuma gecesinin huzurunu, sevincini ve mutluluğunu sevdikleriyle paylaşıyor. İşte Cuma Gecesi Sözleri…

Cuma Akşamı İçin Sözler yazımız da; Perşembe Akşamı Güzel Sözler, Dini Dualı Mesajlar, Perşembe Akşamı Sözleri, Dini Güzel Sözler, Peygamberimizin Cuma Sözleri, Cuma Gecesi İçin Sözler yer almaktadır.

Cuma Akşamı İçin Sözler

Her şeyin sırrı “Sabırdır” Cuma geceniz mübarek olsun.

Her daim Gönül kapınız Hoş görüye Sevgiye açık olsun Cuma geceniz mübarek olsun.

Hayalini kurup keşke olsa dediğiniz ne varsa rabbim bu cuma gecesi onu size nasip etsin.

Allah’ın Selamı, Rahmeti ve Bereketi üzerimize olsun! Cuma akşamınız mübarek, Cumanız kutlu olsun.

Allah yönümüzü, Hayırla gelen ve hayra giden ne varsa oraya çevirsin. Cuma geceniz kutlu olsun.

Kalbinizden geçen iyi niyetli düşüncelerinizin tez zamanda olması dileğiyle, Cuma geceniz hayrolsun.

Sevgi üç kişiliktir.. Seven, sevilen, sevdiren, sevdirene hamd olsun. Cuma geceniz mübarek olsun.

Cuma Akşamı için Sözler
Cuma Akşamı için Sözler

Mutlak iyilik ve güzellik hak katındadır göreceli iyiliklere kanmamak lazım imtihan dünyası hayırdan şer şerden hayır çıkabilir. Cuma geceniz mübarek olsun.

Cuma gecemiz kutlu olsun Türk Milleti. Allah Türk Milletini ve Türk Yurtlarını her türlü felaketlerden korusun …

Şu hayatta vazgeçemediğim ve karşı koyamadığım iki şey var; “ALLAH’a olan inancım” ve “bana yazdığı kader”. Cuma geceniz mübarek olsun

En güzel duâ, başkasının haberi olmadan edilenmiş. En güzel duâ’ların içinde, olmanız dileğiyile Cuma geceniz mübarek olsun.

Cuma günlerin şahı mübarek günün Allah’ın hayrı, rahmeti ve bereketi Türk İslam aleminin üzerine olsun.

Sofranız afiyetli, Paranız bereketli, Kararlarınız isabetli, Yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, Bedeniniz sıhhatli, Dualarınız kabul olsun, Cuma geceniz kutlu olsun.

Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Cuma geceniz hayrolsun.

Yaşayamadıklarıma Eyvallah Yaşadıklarıma Elhamdulillah Yaşayacaklarıma Bismillah Cuma geceniz hayrolsun.

Diğer Sayfalarımız; Hz. Muhammed (s.a.v) Sözleri 

Umutsuzluk yok dua var acele etmek yok sabretmek var imkansız diye birşey yok çünkü ALLAH var Cuma geceniz mübarek olsun.

Allah cümlemiz affetsin,kendine hakiki kul habibine layık ümmet eylesin Allah dualarımızı makbul olan dualardan eylesin.

Gönül pencereniz, sevgiye huzura dostluğa yardıma mutluluğa tüm güzelliklere açık olsun. Cuma geceniz mübarek olsun.

Kalbinizden geçen bütün güzellikler ve iyi niyetli düşüncelerinizin tamamının gerçekleşmesi dileğiyle Cuma geceniz mübarek olsun.

Rabbim cümlemizi güzel düşünüp güzel konuşan, güzel niyet edip, güzel yaşayan ve huzuruna güzel varan kullarından eylesin Cuma geceniz mübarek olsun.

Ettiğin her dua, derdine deva Sağlığına şifa, gözüne nur Ailenize ve sevdiklerinize Huzur getirsin. Cuma geceniz hayrolsun.

Ömürden bir yaprak daha, gidecek bugün…!! Yaşam bize verilen en büyük ödüldür.. Onu iyi kullanın .. Cuma geceniz mübarek olsun.

Sevgisiz kalp bir ölü Sevgisiz gözler kör Sevgisiz hayat manasız Sevgisiz hayat neye yarar Gönüller’inizin sevgi ile coştuğu Cuma geceniz olsun.

Sevdiklerinizin Canına yük Olanlardan sozlervadisi.com değil de Canına can katanlardan Etsin Allah cümlemizi Selamlar sevgiler dostlara. Cuma geceniz mübarek olsun.

Biz kimsenin Mutluluğunu çalmadık Kapılarını çaldık sadece Açana girdik Açmayana eyvallah dedik Yolumuza devam ettik. Cuma geceniz mübarek olsun.


Dini Sözleri kategorisinde en güzel Cuma Akşamı İçin Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Cuma Mesajlarını bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Dua Sözleri , Ölüm İle İlgili Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.