Şiirli Aşk Sözleri , Şiirli Aşk Sözleri Resimli

1
1038
views
Şiirli Aşk Sözleri

Şiirli Aşk Sözleri

Aşk sözlerini şiir tadında paylaşabileceğiniz sözler arıyorsanız Şiirli Aşk Sözlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Sayfamızdaki Şiirli Aşk Sözlerini sevdiğiniz özel kişilere Fecebook, Sms, Twıttır ve Watsapp yoluyla gönderebilirsiniz. İşte sosyal medyadan göndereceğiniz şiirli aşk sözleri resimli, güzel şiirli aşk sözleri, şiirli aşk sözleri. İşte sayfamız…

Sponsorlu Bağlantılar

Aşklarımızı en saf duygularımızla sevdiklerimize sunacağımız diğer sayfalarımızda ziyaret edebilirsiniz,

Diğer Sayfamız >> Aşık Sözleri


Şiirli Aşk Sözleri

Alt yapısı olmayan Şehir gibi Şiirlerim . Ne zaman hüzünlense mısralarımı su basıyor Ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu gün ” AF ” var yüreğimde; __________Göz altına aldığım Tüm Şiirleri… Serbest bırakıyorum!..


Öleceksin diyor Şiirden Ve gülerek dedimki..? Birazdan diğer Şiirlerimi’de ateşe vereceğim…


Çağırsan gelirmiydim bilmiyorum ama Şiir yazsan kesin hissederdim…..


Bir ŞİİRİ daha yaktım bu gece…. Sırf kafiyesiz diye….!!!


Tüm şiirlerimi…!! gözlerinden kopya çekerek yazdım…!! Hani gözlerinin başladığı Yer var ya…!? _____Ben tam orada bitiyorum…!!


Yürüyorum… Biriktirdiğim bütün şiirler cebimde, Tutuşan özlemin yüreğim de Döküle saçıla gidiyorum işte..!


Senin Şiir falan okuduğun yok…!! ______Eğer şiir okusaydin…!? ______________Bilirdin ki…!? Aşık kadın sınanmaz…!!


Şiirlerim bedduâ ediyor atmasın kalbin benden başkasına..! varmasın dilin benden başkasına ömrüm demeye lâl olsun öylece kalemin kırılsın..!


Ben şiirlerimi taksite bağlatmam, hele veresiye hiç yazmam ; ya deli dolu yazarım , ya da eyvallah derim…


Şiirlerime bir geliyorsun… O ‘an,da” D A R M A D A Ğ I N I M . . . Toz duman ; Mısralara karışıyorum,,?


Seni düşününce ağzıma kadar şiirle doluyorum. seni yazmak bütün günümü işgal ediyor elini gönlünün üstüne koy o söylesin…


ŞİİR İçinde saklanan Mısralarım yada Fotoğraflarım ,Sana tek El Ateş Eder Anılar Ölümsüzdür Sen değil!


Bu şiirler deli edecek beni her mısrası sen kokuyor sanki bu gece üzerime galata yağıyor…!!!


İlginizi Çekebilir >> Seni Seviyorum Sözleri


Bir ” ŞİİR ” Daha yolladım sessiz odamdan o güzel yüreğine… sahiii YÜREĞİN çınladı mı…? SOL YANIM…


Gamzelerini dar ağacına astım/ Gel yırt gönlümün perdelerini Şiirlerini / Desen de! Boş versene, Gelsende bir Gelmesen de!..


Bende İstemezdim O tetiği Çekmeyi.. İsmini Yazdım Adrese yolladım Mermiyi.. Kurşunlara Dizdim ŞİİRLERİ İnfaz edildin..!!!


Şimdi… Bir Güzel Gülüşe Hapsolmuş Şiirlerimin… Beraat Ettirme Vaktidir… Dökülün Mısralara…. https://www.sozlervadisi.com/ask-sozleri/siirli-ask-sozleri.html


Ben şiirlerimde … Seni … Öldürmeyi seçtim.. ….. Artık ….. Yazılı bir katilim …

Sponsorlu Bağlantılar

Yasaların engellemediği suçlar vardır. en çok şiir yazdığını kalemle öldürebilirsiniz… çünkü devlet karışmaz gönül suçlarına…


Bütün zamanlar sen bütün şiirler seni anlatıyor sen ise hasret de durup kalmışsın hep yokuşsun kavuşmalara..


Adı özlem sevdanın adı sen/siz/lik ne adına yazdığım şiirler avutuyor beni ne deniz ne yakamoz almıyor aklım yokluğunun matematik hesabını.


Unutmadım. Gitmedim. Sadece. Yakın, Bir yere gömdüm. Şiirlerimi. Kalemimi. Sensizliğimi. Sessizliğimi.


Son Şiir yıkıldı… Hoşgeldin; Benliğin gözlerimdeki cenazesine mısralar sıkışmış kalemime tarifsiz bir hüzünle kağıtlar yas tutuyor..


Bakma sen… Değişiklik iyі gelir dediklerine . Yerin değişir.. Yurdun Değişir.. Kalemin Değişir.. Ama ŞİİR ‘İN değişmez….!


Okumayı Sevmiyordu Şiir’i de Sevmediği Gibi Öyle Farklıydık İşte…Ne Beni Anlatan İki Satır Yazabildi Ne de Yazdıklarımı Anladı…!!!


Bir Hafif ŞİİR Okusam Gecene, Beni; Ben Olduğum Gibi, Her Şeyimle, Yaşadığım Sürece ve Ötesinde, Yazabilirmisin?


Bırak kırılsın kelimelerin şifresi avuçlarıma değerse yüzün belki bir gün bende yazarım gün yüzü görmüş şiirler…


Ve ben seni yine yazarak öldürdüm. Şiirde namlu yoktu ama kalemde yine kurşun vardı… Döküldü sana olan bütün nameler..!!


Gece ‘yi şiirden sarkıtıyorum payıma şairlik aşk ve sen düşüyor… Alnından öpüp başım üstüne koyuyorum….


En Güzel Şiirli Aşk Sözleri

  • Sen aşkını dile getireni değil aşkını yüreğinde ßüyüteni §ev . Gözleriyle §ana ßakıp aklında ßaşka ßiri olanı değil . Her gece §eni düşünürken uykusuz kalanı §ev §enin gözlerini değil yüreğini §eveni §ev . §eni mutsuzluğa götüren değil her gün mutluluğun için dua £deni §ev

Bırakta gözlerinden bir kaç şiir sevda içeyim yoksa ayık kafayla yazılmıyor şu aşk denen meret…!!!


Şiirlerim var sende zanlı , muamelesi görüyorum ..! Bir bilseler susan birisinin gözlerinde , çuvallar dolusu kelime olduğunu..!!


Aşk’sın şiirsin sen…!!! Kalemim ve ben…! Üzerime alındım .

Sponsorlu Bağlantılar

Yağmuru unutmuş toprağın bulutlara yalvarışı gibi..!! Sessizce..!! Ama yürekten..! Yazdım seni..!!


Kalemim Cellat; Şiirlerim idam sehpası ! bugünler’de yarım bir yüreğim vardı ; oda gözlerinin insafına kaldı.


Bir şiirlik hikayem vardı…Onuda Gözlerini kapatıp.. Nefesini tutarak dinleyemedin…!!!


  • Kalemim şiirlerime SENİ yazdı.. Gamzelerimde saklıydın… Aşk’tın SEN ÖZLEM’din Yağmurları yüklediğim buğulu gözlerimde…!

Karalanmamış boşluklarıma şiirler bıraktın. Demem o ki, Seni şiir suretinde gören gözlerimden, Sen suçlusun …


Seni Düşünmek Yoruyor Beni Artık Yorgun Kalemim ..!! Ya Gel tarif et Kendini Yada Çık git Şiirlerimden ve Yanlızlıgımdan.!!


Yalnızlık nedir bilirmisin…? İçinde bütün sozlervadisi.com kelimelerin sustuğu kalın bir ROMAN’dır… Yazdıran da biter…!! Yazan da biter..!!!


İlginizi Çekebilir >> İhanet Eden Sevgiliye Sözler


Dans etmeli kelimeler…heceler…cümleler gökkuşağına eklenmeli en güzel şiirler ..!! tıpkı sana olan sevgimin rengi gibi.!!


Üstüne alınma okuyorsan bu şiirleri her kelime her satır mazinin izi kalem değil kan kağıt değil kefen bezi okusanda bir şey anlamazsın ki.


Sanmaki bütün şiirlerim sensin… Şair olsam okumaya değmezsinn.. Ben kalemimin serserisiyim… Senin gibi yüreksizlerin değil…


Hangi cümlemin ucundan tutup, sıralasam teker teker ve anlatsam seni… Bilemedim…! Dilim tutuk, sözlerim kaçak, kalbim sancılı…


Her şiirin arka fonunda hep mi ? veda makamı çalar.. Her yürek biraz küsmeye meyil mi ? Eder .. Aşk mutluluksa neden hep aşk ızdırap çeker ?


Her şiirimde senin adın geçmedi ama gizli öznesiydin satır aralarımın binbir yokuşa sürükleyen hayat coğrafyasında buram buram tarihimin.


Kapatıp gözlerimi bir düşe, bir hayale sığmayan gülüşlerin var bende kalemin yazmadığı kağıdın almadığı şiirlerim var sende…


Kalemime sen damlıyorsun akıyorsun damla damla dizelerime aylardır senin aşkınla işgal olmuş bu gönül şehri seni yazıyorum her şiirime.


Şiirler yazdım yine zamanım yoktu zamansız olucak ya duymak ístediğini söyleyeyim sana zamansız olsada acı = Sennnnn zamanım olmasanda


Bu şehre sığmıyor artık yüreğim.. Koca şehirde şiir koyacak yer bulamadım.. Nerede dursa yanlız nereye koysam acı”yor şiirlerim …


Cümlelerimin rengi değişti sanma. Yine seni gizliyorum harflerimin arasında.. Gelde acısını çıkaralım şiir’siz günlerin…!!!!


Aslında şiir değildir yazdıklarım yorgun yürğimden usul usul satırlara akan hüzün damlalarıdır yüreğimiz kalemiyle konuşur şiir olur..


Şiirlerimin açıklaması yoktur nefes alır gibidir yağmura yakalanmış gibi denize düşmüş gibi bıçaktır,acıdır açıklaması yoktur mısralarımın.


Yitik şiirlerden özlemine hicret etmiş kelimeler çalıyor kapımı sözlerim yüreğinde cümle olmuyorsa hükmünü verir kırarım kalemimi !


Hatırımda bir kaç şiir sadece fazla uzatmayacağım. Bana ” Aşk nedir.?” diye sordular. Ben seni anlattım, haberin olsun…!!


Ömür bitiyor ben sahibine ulaşmayacak şiir’ ler yazıyorum ve ben k’ara k’ara düşünüyorum ben öldükten sonra seni kim düşünecek …


Haykıracağım yoksa gizli mi kalacak yüreğimde ? Şiir oluyorsun dudaklarımda bazen de devamı gelmeyen sözlerim oluyorsun yutkunuyorum


Kısa Şiirli Aşk Sözleri

Ey sözleri yusuf kadar derin yâr! gözlerim züleyhâ kadar vurgundur sana. hiç gelmeyen vuslata.


Ben Züleyha! Kalbimde vuslatı ölüm olan bir şiir saklıyorum dedi ki; Kurban olduğum ömrümü ömrüne al yusuf gibi kalbine şifa eyle beni…!


Uğruna yazılan bunca şiir hasret kokan bu sayfa artık aşk kokmuyor. artık ben seni yazdığım kadar sen bu aşkı çizdiğin kadar özgürsün.


Ahh şiir gibidir sen sussan kalem yazar senden önce başkalaşır yüreğin şiir olur gözleri .. Şiir yürekli olana yakışır..!


Şiirlerim’den yana derdim yok lâkin; hüznüm dudağımın kıyısında kırık bir cümle gibi, öldürüyor içimdeki çocuğu…!


Bazı şiirlerim vardır üzerinde kara kalem çalışması yapılmıştır … defter ne kadar ak olsada üzerine e l v e d a yazılmış…!


  • Veda şiiri yazmak istedim.. Gelişini yazdım gidişini yazdım vedaya dair son satırı yazamadım noktayı koyamadım şiir de ben de eksik kaldık.!

Giderayak şiir bırakmak istiyorum yüreğine kimsenin gözlerinin değmediği bir şiir sokağına kentine uğramam iyi bak yüreğime çünkü o seni…!


El İnsaf! Sen nasıl bir işgalcisin ki her zerremde sen… Gelme üstüme şiir’m kokacak…


Oralar nasıl bilmiyorum..! _____Ama buralar şiir fırtınası ile karışık sıfırın altında aşk..! ______Sana üşüyorum…!!!


Ey Yar Vaz geçiLmez oLduğunu düşünme sakın !… _____ En fazLa… Göz’yaşLarımda süzüLür… Şiir’Lerimde ölürsün.


İlginizi Çekebilir >> Sevgiliye Günaydın Mesajları


Muhakkak bir gün seninle ben aynı anda şiir yazacağız.. yeter ki sen ömrünün herhangi bir saniyesinde de olsa beni düşün …


Her doğan günün sancısıyım ben ve her akşam üstü elimde solar bir demet şiir bir soluk görmesem açık gider şiirlerimin gözleri.


Sana karşı kullanacak silahım yok derken şiirlerimi saklamıştı ömrünün zulasına tek bakışlık baktı aldı göğüs kafesimden yüreği.


Duvağını ardına kadar aç ey aşk siyah beyaz film gibi seyret yüzümde,destansı hüznü şiirlerimde açılan yaralarıma bas parmak izlerini


Ben yıllarımı kaybettim anılarımı değl ben mutluluğu terk ettim acıları değl ben sevgimi yitirdim nefretimi değl benyaşamayıunuttumsenideğil


Sen benim özelim, en büyük tutkumsun, Kalbimde yer eden silinmeyen aşksın Yüzümde eksilmeyen tebessümümsün, Sen benim nefesimsin, canıma cansın! Sen kalbimde yer alan büyük sevgimsin, Hayatımda vazgeçilmez tek aşkımsın Gözleri yaşartan büyük özlemimsin, Sen benim nefesimsin,


Sen, Yine Sen…!!!! Gece gibi kalbi esir edip gitmeyen , Vaktiyle çok SEVİLEN , ama SEVMEYEN.. Tüm kutsal AYRILIKLARI kendine DÜŞ edinen . Ve o DÜŞ’ler içinde DÜŞ’en.. O düş’ün ADISIN işte…


AŞKımızı fısıldıyorsa Gül yapragına rüzgarın sesi ______AŞKımıza şakımayan bülbül utansın………..Ben AŞK diye seni yüreğime yazdım______Alnıma yazmazsa seni kader utansın…….Ölüm olsada bu AŞK sonu !!! seni benden, beni senden alan ecel utansın.


Duygular var ama mısralar yetersiz. Anla artık biliyorum bir sen var, bir de ben Uzak uzak yerlerde ayrı ayrı şehirlerde değiliz aynı şehirde ayrı semtdeyiz; Ama desem ki, sana: Biz demeye var mısın? Desem ki, ne sen olsun, ne de ben. Bir biz olalım. Var mısın ?


Aşk Sözleri kategorisinde  en güzel Şiirli Aşk Sözlerini  hazırlamaya çalıştık. Sizlerinde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; 2018 Yılı Aşk sözleri Duygusal Aşık Edici Mesajlar

Share this:

Facebook Yorumlar

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here