Şiirler içinde geçen insanın ruhuna işleyen güzel Şiirli Aşk Sözleri burada Aşk Sözleri kategorilerinde sözler şekilde listelenmiştir. Sevdiğiniz özel kişilere bu sözleri fecebook, sms, twıttır ve watsapp yoluyla gönderebilirsiniz

Şiirli Aşk Sözleri yazımız da; Aşk Dolu Şiirli Mesajlar, En Romantik Şiirli Aşk Sözleri, Şiirli Sevgi Sözleri, Anlamlı Aşk Sözleri, Şiirli Güzel Sözler, Harika Aşk Sözleri yer almaktadır.

Şiirli Aşk Sözleri

Seni düşününce ağzıma kadar şiirle doluyorum. seni yazmak bütün günümü işgal ediyor elini gönlünün üstüne koy o söylesin…

Bir ŞİİRİ daha yaktım bu gece…. Sırf kafiyesiz diye….!!!

Eyy “YAR” Şimdi uzağım ama Ansızın çıkar gelirim Çayının içindeki şeker Deminde koku olurum Belkide Şehrindeki yağmur Olup yağarım Sağnak sağnak Üzerinden Yeterki “SEN” Bir ömür BeKLe/mesini Yüreğimi Sevmesini bil..

Birkaç cümle vardı Sevgiliye yazılan Yüreğine kazınan Mısra mısra satır olan Okudukça rengi Maviye çalan Bir ADAM var Şiir’lerime söz Kalemime mürekkeb Olup AşKını Yüreğime akıtan Sevda olup taşan Gözlerine baktıkça O ADAM’a her seferinde Vurulan Yine benim

Ben şiirlerimde … Seni … Öldürmeyi seçtim.. ….. Artık ….. Yazılı bir katilim …

Şiirli Aşk Sözleri

Şiirli Aşk Sözleri

Yasaların engellemediği suçlar vardır. en çok şiir yazdığını kalemle öldürebilirsiniz… çünkü devlet karışmaz gönül suçlarına…

Bütün zamanlar sen bütün şiirler seni anlatıyor sen ise hasret de durup kalmışsın hep yokuşsun kavuşmalara..

Bu şehre sığmıyor artık yüreğim.. Koca şehirde şiir koyacak yer bulamadım.. Nerede dursa yanlız nereye koysam acı”yor şiirlerim …

Cümlelerimin rengi değişti sanma. Yine seni gizliyorum harflerimin arasında.. Gelde acısını çıkaralım şiir’siz günlerin…!!!!

Aslında şiir değildir yazdıklarım yorgun yürğimden usul usul satırlara akan hüzün damlalarıdır yüreğimiz kalemiyle konuşur şiir olur.

Kalemim Cellat; Şiirlerim idam sehpası ! bugünler’de yarım bir yüreğim vardı ; oda gözlerinin insafına kaldı.

Bir şiirlik hikayem vardı…Onuda Gözlerini kapatıp.. Nefesini tutarak dinleyemedin…!!!

Kalemim şiirlerime SENİ yazdı.. Gamzelerimde saklıydın… Aşk’tın SEN ÖZLEM’din Yağmurları yüklediğim buğulu gözlerimde…!

Sen, Yine Sen…!!!! Gece gibi kalbi esir edip gitmeyen , Vaktiyle çok SEVİLEN , ama SEVMEYEN.. Tüm kutsal AYRILIKLARI kendine DÜŞ edinen . Ve o DÜŞ’ler içinde DÜŞ’en.. O düş’ün ADISIN işte…

Sayfalarımız >>> Aşık Sözleri

AŞKımızı fısıldıyorsa Gül yapragına rüzgarın sesi ______AŞKımıza şakımayan bülbül utansın………..Ben AŞK diye seni yüreğime yazdım______Alnıma yazmazsa seni kader utansın…….Ölüm olsada bu AŞK sonu !!! seni benden, beni senden alan ecel utansın.

Duygular var ama mısralar yetersiz. Anla artık biliyorum bir sen var, bir de ben Uzak uzak yerlerde ayrı ayrı şehirlerde değiliz aynı şehirde ayrı semtdeyiz; Ama desem ki, sana: Biz demeye var mısın? Desem ki, ne sen olsun, ne de ben. Bir biz olalım. Var mısın ?

Bir sabah buluşsak Seninle Otursak bir çay bahçesinde İki çay söylesek Biri Senin gözlerin gibi nemli Biri benim yüreğim gibi demli olsa Uzun Uzun baksak birbirimize Ellerimiz tutuşsa aniden Vuslat türküleri çalsa Çay bahçesinden Mutlulukla dolsa içimiz..

Her doğan günün sancısıyım ben ve her akşam üstü elimde solar bir demet şiir bir soluk görmesem açık gider şiirlerimin gözleri. https://www.sozlervadisi.com/ask-sozleri/siirli-ask-sozleri.html

Sana karşı kullanacak silahım yok derken şiirlerimi saklamıştı ömrünün zulasına tek bakışlık baktı aldı göğüs kafesimden yüreği.

Duvağını ardına kadar aç ey aşk siyah beyaz film gibi seyret yüzümde,destansı hüznü şiirlerimde açılan yaralarıma bas parmak izlerini

Ben yıllarımı kaybettim anılarımı değl ben mutluluğu terk ettim acıları değl ben sevgimi yitirdim nefretimi değl benyaşamayıunuttumsenideğil

Yine hasreti yazıyor kalemim Yalnızlığı kimsesizliği Sen’sizim Sessizim Şiir’lerde anlatabiliyorum Hislerimi, öfkemi, özlemimi Duygularıma yeniliyorum Mesafelere kızıyorum Sana Hasretliğimden ağlıyorum Sonra bu hayatında Şiir’lerinde canı cehenneme diyorum..

Alt yapısı olmayan Şehir gibi Şiirlerim . Ne zaman hüzünlense mısralarımı su basıyor Ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

Şiir Tadında Aşk Sözleri

Çağırsan gelirmiydim bilmiyorum ama Şiir yazsan kesin hissederdim…..

Aşk’sın şiirsin sen…!!! Kalemim ve ben…! Üzerime alındım .

Bakma sen… Değişiklik iyі gelir dediklerine . Yerin değişir.. Yurdun Değişir.. Kalemin Değişir.. Ama ŞİİR ‘İN değişmez….!

Okumayı Sevmiyordu Şiir’i de Sevmediği Gibi Öyle Farklıydık İşte…Ne Beni Anlatan İki Satır Yazabildi Ne de Yazdıklarımı Anladı…!!!

Bir Hafif ŞİİR Okusam Gecene, Beni; Ben Olduğum Gibi, Her Şeyimle, Yaşadığım Sürece ve Ötesinde, Yazabilirmisin?

Dilde değil sözde yazıyorum Güzde değil közde yanıyorum Meşk’ten değil AşK’tan ağlıyorum Bir bardak su serpiyorum soğuyorum Kalbimin susuşuna şahit oluyorum Acı’yorum Sus’uyorum SEN’sizlikten kahroluyorum Bu hayatın gelmişine geçmişine Ağız dolusu küfrediyorum.

Senin Şiir falan okuduğun yok…!! ______Eğer şiir okusaydin…!? ______________Bilirdin ki…!? Aşık kadın sınanmaz…!!

Sayfalarımız >>> Seni Seviyorum Sözleri

Şiirlerim bedduâ ediyor atmasın kalbin benden başkasına..! varmasın dilin benden başkasına ömrüm demeye lâl olsun öylece kalemin kırılsın..!

Ben şiirlerimi taksite bağlatmam, hele veresiye hiç yazmam ; ya deli dolu yazarım , ya da eyvallah derim…

Gece ‘yi şiirden sarkıtıyorum payıma şairlik aşk ve sen düşüyor… Alnından öpüp başım üstüne koyuyorum….

Bırakta gözlerinden bir kaç şiir sevda içeyim yoksa ayık kafayla yazılmıyor şu aşk denen meret…!!!

Şiirlerim var sende zanlı , muamelesi görüyorum ..! Bir bilseler susan birisinin gözlerinde , çuvallar dolusu kelime olduğunu..!!

Aşkını dile getireni değil aşkını yüreğinde ßüyüteni §ev . Gözleriyle §ana ßakıp aklında ßaşka ßiri olanı değil . Her gece §eni düşünürken uykusuz kalanı §ev §enin gözlerini değil yüreğini §eveni §ev . §eni mutsuzluğa götüren değil her gün mutluluğun için dua £deni §ev

Sen benim özelim, en büyük tutkumsun, Kalbimde yer eden silinmeyen aşksın Yüzümde eksilmeyen tebessümümsün, Sen benim nefesimsin, canıma cansın! Sen kalbimde yer alan büyük sevgimsin, Hayatımda vazgeçilmez tek aşkımsın Gözleri yaşartan büyük özlemimsin, Sen benim nefesimsin,

Ey Yar Vaz geçiLmez oLduğunu düşünme sakın !… _____ En fazLa… Göz’yaşLarımda süzüLür… Şiir’Lerimde ölürsün.

Her şiirimde senin adın geçmedi ama gizli öznesiydin satır aralarımın binbir yokuşa sürükleyen hayat coğrafyasında buram buram tarihimin.

Kapatıp gözlerimi bir düşe, bir hayale sığmayan gülüşlerin var bende kalemin yazmadığı kağıdın almadığı şiirlerim var sende…

Kalemime sen damlıyorsun akıyorsun damla damla dizelerime aylardır senin aşkınla işgal olmuş bu gönül şehri seni yazıyorum her şiirime.

Şiirler yazdım yine zamanım yoktu zamansız olucak ya duymak ístediğini söyleyeyim sana zamansız olsada acı = Sennnnn zamanım olmasanda

Hangi cümlemin ucundan tutup, sıralasam teker teker ve anlatsam seni… Bilemedim…! Dilim tutuk, sözlerim kaçak, kalbim sancılı…

Her şiirin arka fonunda hep mi ? veda makamı çalar.. Her yürek biraz küsmeye meyil mi ? Eder .. Aşk mutluluksa neden hep aşk ızdırap çeker ?

Ey sözleri yusuf kadar derin yâr! gözlerim züleyhâ kadar vurgundur sana. hiç gelmeyen vuslata.

Ben Züleyha! Kalbimde vuslatı ölüm olan bir şiir saklıyorum dedi ki; Kurban olduğum ömrümü ömrüne al yusuf gibi kalbine şifa eyle beni…!

Romantik Şiirli Aşk Sözleri 

Bu gün ” AF ” var yüreğimde; __________Göz altına aldığım Tüm Şiirleri… Serbest bırakıyorum!..

Bir “YAR” var içerimde Hergün /HASRETİYLE/ İçerimi dağlayan Beni benden alan Kendinden mahrum bırakan Gurbetliği araya koyan Bir “YAR” var içerimde İŞTE Çok SEVDİĞİM Derdinden öldüğüm Aşkından çürüdüğüm…

Gamzelerini dar ağacına astım/ Gel yırt gönlümün perdelerini Şiirlerini / Desen de! Boş versene, Gelsende bir Gelmesen de!..

Bende İstemezdim O tetiği Çekmeyi.. İsmini Yazdım Adrese yolladım Mermiyi.. Kurşunlara Dizdim ŞİİRLERİ İnfaz edildin..!!!

Şimdi… Bir Güzel Gülüşe Hapsolmuş Şiirlerimin… Beraat Ettirme Vaktidir… Dökülün Mısralara….

Öyle bir anda çıktınki karşıma Sevgilim Mucize gibi düştün yüreğime Acılarımı hüzünlerimi yok ettin Ben Seni o kadar çok sevdimki Varlığına sozlervadisi.com şükrettim İçimdeki siyahı Gökyüzünün mavisine çaldın Kalbimi yaktın Aklımı başımdan aldın Karanlık gecelerime ışık saçtın.

Karalanmamış boşluklarıma şiirler bıraktın. Demem o ki, Seni şiir suretinde gören gözlerimden, Sen suçlusun …

Seni Düşünmek Yoruyor Beni Artık Yorgun Kalemim ..!! Ya Gel tarif et Kendini Yada Çık git Şiirlerimden ve Yanlızlıgımdan.!!

Yalnızlık nedir bilirmisin…? İçinde bütün kelimelerin sustuğu kalın bir ROMAN’dır… Yazdıran da biter…!! Yazan da biter..!!!

ŞİİR İçinde saklanan Mısralarım yada Fotoğraflarım ,Sana tek El Ateş Eder Anılar Ölümsüzdür Sen değil!

Sayfalarımız  >>> Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bu şiirler deli edecek beni her mısrası sen kokuyor sanki bu gece üzerime galata yağıyor…!!!

Bir ” ŞİİR ” Daha yolladım sessiz odamdan o güzel yüreğine… sahiii YÜREĞİN çınladı mı…? SOL YANIM…

Dans etmeli kelimeler…heceler…cümleler gökkuşağına eklenmeli en güzel şiirler ..!! tıpkı sana olan sevgimin rengi gibi.!!

Üstüne alınma okuyorsan bu şiirleri her kelime her satır mazinin izi kalem değil kan kağıt değil kefen bezi okusanda bir şey anlamazsın ki.

Sanmaki bütün şiirlerim sensin… Şair olsam okumaya değmezsinn.. Ben kalemimin serserisiyim… Senin gibi yüreksizlerin değil…

Adı özlem sevdanın adı sen/siz/lik ne adına yazdığım şiirler avutuyor beni ne deniz ne yakamoz almıyor aklım yokluğunun matematik hesabını.

Unutmadım. Gitmedim. Sadece. Yakın, Bir yere gömdüm. Şiirlerimi. Kalemimi. Sensizliğimi. Sessizliğimi.

Son Şiir yıkıldı… Hoşgeldin; Benliğin gözlerimdeki cenazesine mısralar sıkışmış kalemime tarifsiz bir hüzünle kağıtlar yas tutuyor..

Bırak kırılsın kelimelerin şifresi avuçlarıma değerse yüzün belki bir gün bende yazarım gün yüzü görmüş şiirler…

Ve ben seni yine yazarak öldürdüm. Şiirde namlu yoktu ama kalemde yine kurşun vardı… Döküldü sana olan bütün nameler..!!

Oralar nasıl bilmiyorum..! _____Ama buralar şiir fırtınası ile karışık sıfırın altında aşk..! ______Sana üşüyorum…!!!

Muhakkak bir gün seninle ben aynı anda şiir yazacağız.. yeter ki sen ömrünün herhangi bir saniyesinde de olsa beni düşün …


Aşk Sözleri kategorisinde  en güzel Şiirli Aşk Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; 2020 Yılı Aşk sözleri Duygusal Aşık Edici Mesajlar

Share this:

1 yorum

Songül · Şubat 20, 2018 2:02 pm tarihinde

Seni düşününce ağzıma kadar şiirle doluyorum. seni yazmak bütün günümü işgal ediyor elini gönlünün üstüne koy o söylesin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.