Özel Günler

İstanbul’un Fethi Mesajları

İstanbul’un Fethinin 569. Yıl dönemi tüm yurt genelinde kutlanıyor. 29 Mayıs İstanbul’un Fethi Mesajları İstanbul’un Fethi günü için hazırladık. Osmanlı döneminin en büyük fetihlerinden birisi olan İstanbul’un Fethi aynı zamanda bir çağın kapanışıdır.

İstanbul’un Fethi Mesajları yazımız da; 29 Mayıs Fethi Sözleri, Fatih Sultan Mehmet Sözleri, Çağın Kapanması Sözleri, Fethi İçin Güzel Sözler, Fethi Kutlama Sözleri, İstanbul İle İlgili Sözler yer almaktadır.

İstanbul’un Fethi Mesajları

Çağ açıp çağ kapatan İstanbul’un Fethinin 569. Yıldönümü kutlu olsun.

Biz toprakIarı değiI, gönüIIeri fethetmeye gidiyoruz….! İstanbul’un fethinin 569. yıl dönümü kutlu olsun….!

İstanbul’u bizlere miras bırakan Fatih Sultan Mehmet ve aziz şehitlerimizi saygıyla anıyorum.

Elde sensin, dilde sen, gönüldesin baştasın, Fatih’in İstanbul’u fethettiği yaştasın. -İstanbul’un fethi kutlu ola !

Tarihin dönüm noktalarından biri olan İstanbulun Fethinin yıl dönümü heyecanını yaşıyoruz. İstanbulun Fethi kutlu olsun.

Peygamber övgüsü alan atam Fatih Sultan Mehmet Hân ve muzaffer ordusunun ruhu şâd, İstanbul’un Fethinin 569. Yılı Kutlu Olsun.

Kutlu Şehir İstanbul’un Fethi’nin 569. Yıl dönümünde ecdadımız Fatih ve Askerleri’ni rahmet ve duâ ile yâd ediyoruz.

İstanbul'un Fethi Mesajları
İstanbul’un Fethi Mesajları

Dünya şehirlerinin başşehri İstanbul’un Fethinin 569. Yılı kutlu olsun Ne de güzel söylemiş şair “Ana gibi Yâr, İstanbul gibi diyar olmaz

Gidin kralınıza söyleyin benim gücümün yettiği yere onun hayalleri bile ulaşamaz.” İstanbul’un Fethinin 569. Yılı mübarek olsun.

İstanbul’un fethinin mimarı, büyük www.sozlervadisi.com devlet adamı Fatih Sultan Mehmed’i, vatan uğrunda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle yad ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

Fatih Sultan Mehmet de bizim Mustafa Kemal Atatürk de bizim Mehterde dinleriz, İzmir marşı da, Osmanlı’da biziz, cumhuriyetle biziz.. 29 Mayıs 1453 İstanbul’un fethi kutlu olsun..

Adıyla Şanıyla büyük olan İstanbul’un bağımsızlığını armağan eden Fatih Sultan Mehmet Hanı Ve Silah Arkadaşları Şehitlerimizi saygı ile anıyor, İstanbul’un Fethini kutlu yorum.

Türk ve Dünya tarihinde çağ açan ve çağ kapatan dönüm noktası olan İstanbul’un fethinin 569. Yılını gururla ve iftiharla kutluyoruz.

İstanbul’un fethi, tarihin akışını değiştirmiş ve Osmanlı’yı bir cihan devleti haline getirmiştir. Avrupalılar Osmanlı’yı İstanbul’un fethinden dolayı hiçbir zaman affetmediler. Sultan, Hakan, Padişah ve Kayzer unvanlı Fatih’e selam olsun. Fethin 569. Yılı kutlu olsun.

Diğer Sayfalarımız; Fatih Sultan Mehmet Sözleri

569. Yıl dönümünde başta İstanbul’u fetheden “güzel komutan” Fatih Sultan Mehmed Han ve onun “güzel ordu”su olmak üzere tüm ecdadımızı saygı, rahmet ve minnet ile yad ediyorum.

İstanbul’un fethinin 569. yılı kutlu olsun. ALLAHc.c. bu millete yeni Fatih Sultan Mehmet han’lar yetiştirmeyi nasip etsin inşallah…

İstanbul’un fethi bir çağ kapattı bir çağ açtı. Ortaçağ ve zihniyeti tarihe gömüldü. İstanbulun Fethini kutlu yorum.

Milletimizin tarih sahnesindeki şahlanışının en önemli basamaklarından biri olan İstanbul’un Fethi’nin 569. Yılı kutlu olsun.

Bir çağı değiştiren çok anlamlı tarihin yıldönümün de büyük Türk milleti için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, başta büyük hakanımız Fatih Sultan Mehmet Han olmak üzere kahraman ecdadımızı saygıyla, minnetle anıyor, Cenab-ı Allah’tan hepsine rahmet niyaz ediyorum.


Özel Günler kategorisinde en güzel İstanbul’un Fethi Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna Fethi Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; İstanbul’ un Fethi Sözleri ,  30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.