Özel Günler

19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları

Türk Milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı güne özel 19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları burada. Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma vapurundan Samsun’a çıkışı ve kurtuluş mücadelesini başlatmasının 103. yıl dönümü vesilesi ile sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz tüm 19 Mayıs Sözleri sizlere iyi bir seçenek olacak.

19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları yazımız da; Gençlik ve Spor Bayramı Sözleri, Atatürk’ün 19 Mayıs Sözleri, 1919 19 Mayıs Mesajları, Bağımsızlık İle İlgili Sözler, Bağımsızlık Savaşı Mesajları yer almaktadır.

19 Mayıs 1919, Birinci dünya Savaşı’ ndan sonra topraklarımızın yabancı işgalinde bulunduğu günlerde Mustafa Kemal Atatürk’ün çözüm arayışı içinde Bandırma vapuru ile Samsun’a çıktığı tarihtir.

19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları

19 Mayıs ATATÜRK’Ü anma, gençlik ve spor bayramı kutlu olsun.

Milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı içten ve en kalbi duygularla kutluyorum.

Bugün coşku bugün bayram bugün 19 Mayıs gururla ne mutlu Türküm diyene.

19 MAYIS SAMSUN’DUR. Bağımsızlık meşalesidir. Bir milletin kararlı yürüyüşüdür. Bayramımız Kutlu ve Mutlu Olsun..

Aziz milletimizin, Atalarımızın fedakarlıkları ve mücadeleleri sonucu hak ettiği bu güzel bayramımız kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 Türk Milleti için büyük ve önemli bir dönüm noktasıdır. Bağımsızlık savaşımızın başladığı gündür…Kutlu olsun.

Hürriyetin adımı 19 Mayıs, Gençliğe verilmiş bir meşale 19 Mayıs, Sönmeyen bir ateş 19 Mayıs. Kutlu olsun.

Ülkemizi UMUT dolu bir geleceğe, mutlu yarınlara taşıyacak gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları
19 Mayıs Bayram Kutlama Mesajları

Aziz milletimizin ve özellikle gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Atamız ne demiş “Benim doğum günüm 19 Mayıstır.” Her eserin bir imzası vardır. Bu ülkenin imzası da, Gazi Mustafa Kemal’ dir. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

Cumhuriyet dolu, Atatürk dolu, hak, hukuk, laiklik, bağımsızlık dolu güzel günlere. Güzel yıllara. Nice 19 Mayıs Bayramlarina…

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu ve mutlu olsun.

Yüce Atam vizyonun, öngörün, gayretin ve zekanla bir kaç yüzyıla damga vuran bir dehasın. Bize armağan ettiğin, Bayramımız kutlu olsun. Minnet ile…

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun…Yaşadıkça ‘O’nu anacağız ve bayramlarımızı kutlayacağız…

Her günümüzün Atatürk’ ün emanetlerine sahip çıkarak geçmesi dileğiyle. 19 Mayıs 1919 kutlu olsun. Dualarla anıyoruz seni Atam dualarla.

Fikirlerin, cesaretin ve emanetinle www.sozlervadisi.com bizim daimi ilham kaynağımızsın. Bu ülkenin gençleri her zaman senin izinde. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Atatürk’ün “1919 yılı Mayısının 19’uncu günü Samsun’a çıktım diyerek istiklale attığı ilk adımının yıldönümünü yılı kutlu olsun!

İstiklâlimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz büyük mücadelenin ilk adımı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

Diğer Sayfalarımız; 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajlar

Samsun’dan Anadolu’ya bir güneş doğdu şahlandı ayaklandı Türk düşmanı boğdu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramınız kutlu ve umutlu olsun.

Gençlik ve Spor bayramı kutlu olsun… Ne mutlu bize… Bize bugünü armağan eden atamıza saygımız sevgimiz sonsuz olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun…Yaşadıkça ‘O’nu anacağız ve bayramlarımızı kutlayacağız...

“Bütün ümidim gençliktedir” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısıyla, Yüce Ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun…https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/dunya-ciftciler-gunu-mesajlari.html

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının gençlerimize armağanı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

Gençlik gelecektir gençlerini en iyi biçimde yetiştiren onlara değer veren yarınlarına hazırlayanlar geleceğe güvenle bakabilirler. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Bize özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı sozlervadisi.com armağan eden başta Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel 19 Mayıs İçin Anlamlı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna 19 Mayıs Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 18 Mart Çanakkale Zaferi Sözleri10 Kasım Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.