Özel Günler

Nevruz Baharı Kutlama Mesajları

Baharın gelmesi ile Nevruz kutlama etkinlikleri hazırlıkları da başladı bu güne özel Nevruz Baharı Kutlama Mesajları da en çok arananlar arasında yer alıyor. Birbirinden güzel seçeneklerin sunulduğu sayfamız da beğendiğiniz mesajları sevdikleriniz ile paylaşabilecek. Baharın gelişini Nevruz Baharı Sözleri ile kutlayabileceksiniz.

Nevruz Kutlama Mesajları yazımız da; Bahar İle İlgili Sözler, Bahar Bayramı Şiirleri, Bahar Bayramı Mesajları, Nevruz İle İlgili Özlü Sözler, Nevruz İle İlgili Kısa ve Öz Sözler,  Nevruz İle İlgili Resimli Sözler bulunmaktadır.

Nevruz Baharı Kutlama Mesajları

Türk’ün, Türk Milletinin Bayramı “Sultan Nevruz” Kutlu Olsun.

Bahar Bayramı Türk ve İslam Dünyasına bolluk bereket huzur mutluluk barış getirsin inşallah…

Körükle ateş yakalı, Bakırla dağı yıkalı, Ergenekon’dan çıkalı, Nevruz TÜRK’ün bayramıdır! Kutlu olsun!

Ergenekon’da başlayan Türklük ateşini kimsenin söndürmeye gücü yetmemiştir Nevruz bayramımız kutlu olsun.

Dirilişin, bereketin, birlik ve beraberliğin bayramı anlamına gelen bu özel günü en kalbi duygularımla kutluyor.

21 Mart Türk ‘lerin Ergenekondan çıkışını ve baharın ilk gününü simgeleyen Nevruz Bayramı Kutlu Olsun.

Nevruz Baharı Kutlama Mesajları
Nevruz Baharı Kutlama Mesajları

Demir dağı eriteli 4659 yıl geçti. Türklüğün Nevruz’u, Nevruz’un iyiliği Türk yurtlarının üstünde olması dileğiyle bütün Türklerin Nevruz bayramı kutlu olsun!

Zulmün egemen olduğu dünya, Turan ile sükunet bulacaktır. Bir Turan bayramı olan Nevruz kutlu olsun !

Nevruz ateşi, sokakta yakılan bir tır lastiği değildir. Nevruz ateşi, bir Millet’in yurt hasretiyle dağları yok eden ateştir. Nevruz bayramımız kutlu olsun!

Atalarımızın Ergenekon’dan çıkışının; baharın gelişinin, doğanın uyanışının, barış, dostluk ve kardeşliğimizin simgesi Nevruz Bayramı kutlu olsun.

Yüzlerce yıldır kökü aynı maziden gelen ve geleceği beraberce inşa ederek huzur içinde yaşayan kutlu milletimizin Nevruz Bayramı kutlu olsun.

Altay dağlarından gelen kahraman Türk’ün bahar bayramı olan Nevruz, Yüce Türk Milleti’ne ve cümle Türk yurtlarına kutlu olsun

21 Mart milyonlarca Orta Asya ve Ön Asya halkının Nevruz, Yeni Gün bayramıdır. Her yeni gün, yeni başlangıçtır. Kutlu olsun.

Baharın ve kardeşliğin müjdecisi Nevruz Bayramınızı kutluyor, barışı, huzuru, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini diliyorum. 

Bahar toprağın uykudan uyanışı, yeryüzünün renk cümbüşüne boyanmasıdır. Kültür ve gönül coğrafyamızın ortak bayramı olan Nevruz ile bugün, bahara hoş geldin diyoruz.

Baharın müjdecisi Nevruz hepimize bereket, bolluk, dostluk ve kardeşlik getirsin. Zihinlerimiz ve kalplerimiz, halk-ı cedid ruhuyla her an ter ü taze olsun. https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/nevruz-bahari-kutlama-mesajlari.html

Bugün Bayram! Bugün Nevruz! Dargınlar Barışa! Ayrılar Kavuşa! Gönüllerden kirler paslar siline! Yeni Bir Yıl Başlıyor Bugün! Tüm Türk Dünyasına mutluluk dolsun!

Tüm kayıplarımıza ve kederlere rağmen, her bahar yeniden filizlenir umutlar. Yaşam sürgün verir yaralı yerlerinden, tüm tabiatın ve insanın. Nevruz Bayramı kutlu olsun.

Nevruz, ayrılıkları, kavgaları, karamsarlıkları değil, insanların özgür, eşit, adil ve paylaşım içinde yaşaması gerektiğini anımsatan günün adıdır… Tüm yurttaşlarımızın bayramını kutluyorum.

Demir dağı eritip Ergenekon’dan çıkanların, Türk dünyasının her yerinde birliğin ateşini yakanların, Her bahar umutla mücadeleye yeniden başlayanların, Bereketin, www.sozlervadisi.com dayanışmanın, aslını unutmayan büyük Türk milletinin Nevruz Bayramı kutlu olsun!

21 Mart ile birlikte havalar ısınmaya ağaçlar çiçeklenmeye toprak yeşermeye göçmen kuşlar yuvalarına dönmeye başlar Bu nedenle 21 Mart bütün varlıklar için uyanış, diriliş ve yaradılış günü olarak kabul edilerek Nevruz bayramı adıyla kutlanır Kutlu olsun bahar.

Ergenekon’dan çıkışımızın 4659. yıldönümümüz, Uluğ Bey takviminde “ulu gün” diye bahsedilen, baharın habercisi, yeni yılın ilk günü “Yılgayak” kutlu olsun. Milletimiz daima var olsun, ebedi devletli var olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Nevruz Baharı Kutlama Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları , Nevruz İle İlgili Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.