Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları

Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları
Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer günü gün geçtikçe en önemli günler arasında yer alıyor. Bu güzel günde tabi ki erkek sevgiliye göndereceğiniz Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları da en çok arananlar arasında yerini çoktan aldı. Siz de Sevgililer Günü ile ilgili sözler için derlediğimiz bütün bu çılgın fikirlerden biraz yararlanarak harika sonuçlar elde edebilirsiniz. İşte en özel seçeneklerle sizlere bir takım Sevgililer Günü Mesajları Fikirleri..

Sevgililer Günü Mesajları yazımız da; Yakışıklı Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları, Sevgililer Günü Mesajları Romantik, Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları Resimli, Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları Kısa yer almaktadır.

Sevgililer Günü yalnızca erkekler için değil Bayanlar için yazılmış Sevgililer Günü Mesajları da bulabileceksiniz.

Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel erkek ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin aşkım. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

Sevginin olduğu yerde güneş batmazmış. Güneşimiz hiç batmasın Erkeğim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. 

Sen benim ömrüme ömür kattın yakışıklı prensim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sevgililer günümüz kutlu olsun ERKEĞİM. Seni daima ilk gördüğüm zamanki gibi seveceğim!

Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları
Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları

Aşkın her halini doya doya yaşayan canım mutluluk hep yanında olsun!

Sen tanıdığım en güzel ve harika erkeksin. Senin beni sevmen, benim en büyük şansım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, umarım bu günümüz unutulmaz olur! https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/erkege-sevgililer-gunu-mesajlari.html

Aşkın tarifi yok bende, hoş geldin sevgilim kalbime. Sevgililer günümüz kutlu olsun yakışıklım.

İyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Her şeyim; sevgililer günümüz kutlu olsun. 

Aldığım her nefeste ve attığım www.sozlervadisi.com her adımda seni düşünüyorum. İyi ki varsın yakışıklım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

İsterim ömrüm seninle geçsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Bu aşkın sonu evlilik olsun. 

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin… Sen hep kalbimde yatan tek erkeğisin… Sevgililer günün kutlu olsun…

Hayatıma öyle girdin ki beni ben yaptın. Canım sevgilim, seni çok seviyorum.

Ömrüm iyi ki benim hayatımdasın, seni seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım.

Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem! Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları ise bir mevsimde seninle yaşamaya razıyım.

Hayata bakış açımı değiştirdin. Seni çok seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Aşkın ne olduğu, ne hissettirdiği kısacası aşkın bir tarifi yok bende! Hoş geldin kalbime sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen benim sevgilimsin ve ben kendimi dünyadaki en şanslı kızıyım gibi hissediyorum. Sen benim aşkımsın ve çok şanslı hissediyorum. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günü Kutlu Olsun Hayatım.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun

Yağmur başlayınca gelse de ıslansak diyeceği biri olmalı insanın tıpkı senin gibi aşkım.  Sevgililer günün kutlu olsun!

İlk görüşte değil, her bakışta aşık olduğum adam. Sevgililer günün kutlu olsun!

Millet aşkını dağlara, yollara, duvarlara yazıyor ama ben aşkımı ne dağlara, ne yollara ne de duvarlara yazdım ben aşkımı sadece senin görebileceğin yere kalbime kazıdım yakışıklı prensim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Virgüle, noktaya sığmayan bir aşk bu… Elimde değil sevme desen de nafile, elimde değil. Seni çok seviyorum aşkım. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Gönlüme taht kurdun, gönlümün prensi oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun canım. Sevgililer Günün kutlu olsun!


Özel Günler kategorisinde en güzel Erkeğe Sevgililer Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Komik Sevgililer Günü Mesajları , Sevgililer Günü Sözleri 

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.