Evlilik Sözleri

Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler

Arkadaşınızın düğününe özel hazırladığımız yazımız da Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler ile günü anlamlı hale getirebilir arkadaşınıza yazacağınız bir mesaj ile gönlünde yer edinebilirsiniz. Her evlenenin istediği güzel Evlilik Sözleri…

Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler yazımız da; Evlilik Kutlama Mesajları, Nişanlanan Kişiye Mesajlar, En Güzel Düğün Mesajları, Evlilik Dilekleri, Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler, yer almaktadır.

Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler

Evlilikle birleştirdiğiniz hayatlarınızda her daim mutlu olmanız dileğiyle tebrikler arkadaşım.

Mutlulukla, Sevgiyle ve romantizm dolu mutlu bir evlilik hayatı dilerim. Canım arkadaşım

Her günün aşkınız katlanarak büyüsün. Düğününüzde olamasam da her zaman aklımdasın canım arkadaşım

Evliliğinizi tebrik eder, sağlıklı ve hayırlı çocuklarınızın olmasını temenni ederim. Mutluluklar arkadaşım

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Her anını dolu dolu bir mutlulukla, her saniyeni aşkla geçirmeni diliyorum. Dünyanın en güzel evliliği senin olsun. Girdiğin bu yolda eşinle bir ömür mutluluklar…

İki güzel insana evlilik elbette çok yakışır. Elleriniz sonsuza dek hiç ayrılmasın. Ömrünüz boyunca mutlu olmanızı dilerim.

Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler
Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım. Canım arkadaşım

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında www.sozlervadisi.com büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler, evliliğinizi tebrik ederim.

Yüce Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim. Arkadaşım

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Hayatınız boyunca çok mutlu, çok huzurlu ve aşk dolu günler geçirmeniz dileğimle. Evlilik sizin gibi güzel olsun inşallah

Ömrünün kararını verdiğin bu gün de kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım kardeşim. Evliliğin en güzel halini yaşamanı dileğiyle

Sahip olabileceklerinin kıymetini bilen canım arkadaşım, evlendiğini bilmeme rağmen şuan aranızda değilim. Umarım her şey gönlünce olur.

Dünyanın değil evrenin en havalı sozlervadisi.com arkadaşına dünyanın en mutlu evliliğini diliyorum. Umarım attığın her adım, bu evlilik kadar neşe dolu olur. Mutluluklar canım arkadaşım.

İyi ve kötü gününde senin ritmine ayak uyduracak, her saniyende seninle aynı nefesi soluyacak, her kararında hakkını verip arkanda duracak bir evlilik diliyorum. Mutluluğun daim olsun canım arkadaşım.

Arkadaşların için de en kıymetlisi, yürüdüğün yollarda çiçekler açsın. Sen dünya evine girerken umarım mutluluğun katlanarak artsın. Yüzünden gülüşünü eksik etmeyecek bir evlilik diliyorum. İyi ki varsın.


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler , Evlenenlere Kutlama Mesajları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.