Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler

Evlenen Arkadaşa Sözler

Arkadaşınızın düğününe özel hazırladığımız yazımız da Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler ile günü anlamlı hale getirebilir arkadaşınıza yazacağınız bir mesaj ile gönlünde yer edinebilirsiniz. İşte güzel Evlilik Sözleri…

Evlenen Arkadaşa Sözler yazımız da; Evlilik kutlama mesajları, Evlenen arkadasa güzel söz, En güzel düğün mesajları, Evlilik dilekleri, Evlenecek ciftlere güzel sözler, Resmi nikah sözleri, Evlilik şiirleri kısa, Komik evlilik mesajları yer almaktadır.

Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler

Sahip olabileceklerinin kıymetini bilen canım arkadaşım, evlendiğini bilmeme rağmen şuan aranızda değilim. Umarım her şey gönlünce olur.

Ömrünün kararını verdiğin bu gün de kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım kardeşim. Evliliğin en güzel halini yaşamanı dileğiyle

Mutlulukla, Sevgiyle ve romantizm dolu mutlu bir evlilik hayatı dilerim. Canım arkadaşım

Hayatınız boyunca çok mutlu, çok huzurlu ve aşk dolu günler geçirmeniz dileğimle. Evlilik sizin gibi güzel olsun inşallah

Evlilikle birleştirdiğiniz hayatlarınızda her daim mutlu olmanız dileğiyle tebrikler arkadaşım

Her günün aşkınız katlanarak büyüsün. Düğününüzde olamasam da her zaman aklımdasın canım arkadaşım.

Evlenen Arkadaşa Tebrik Sözleri

Evlenen Arkadaşa Sözler

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım. Canım arkadaşım

Yüce Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim. Arkadaşım

Arkadaşların için de en kıymetlisi, yürüdüğün yollarda çiçekler açsın. Sen dünya evine girerken umarım mutluluğun katlanarak artsın. Yüzünden gülüşünü eksik etmeyecek bir evlilik diliyorum. İyi ki varsın.

Dünyanın değil evrenin en havalı sozlervadisi.com arkadaşına dünyanın en mutlu evliliğini diliyorum. Umarım attığın her adım, bu evlilik kadar neşe dolu olur. Mutluluklar canım arkadaşım.

¸¸•*`❀  Tanışma Yıldönümü Kutlama Mesajları ¸¸•*`❀

İki güzel insana evlilik elbette çok yakışır. Elleriniz sonsuza dek hiç ayrılmasın. Ömrünüz boyunca mutlu olmanızı dilerim.

Evliliğinizi tebrik eder, sağlıklı ve hayırlı çocuklarınızın olmasını temenni ederim. Mutluluklar arkadaşım

İyi ve kötü gününde senin ritmine ayak uyduracak, her saniyende seninle aynı nefesi soluyacak, her kararında hakkını verip arkanda duracak bir evlilik diliyorum. Mutluluğun daim olsun canım arkadaşım.

Her anını dolu dolu bir mutlulukla, her saniyeni aşkla geçirmeni diliyorum. Dünyanın en güzel evliliği senin olsun. Girdiğin bu yolda eşinle bir ömür mutluluklar… https://www.sozlervadisi.com/evlilik-sozleri/evlenen-arkadasa-guzel-sozler.html

Sevgili dostum, arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün evleniyorsun. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler, evliliğinizi tebrik ederim.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Evlenen Arkadaşa Güzel Sözler hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler , Evlenenlere Kutlama Mesajları

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.