Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler

Düğünlerin yaklaşması ile eşimize dostumuza gönderebileceğimiz Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler en çok aranan sözler arasında bulunmaktadır. Düğünlere gidemeyecek olan veya gitip te özel mesaj göndermek isteyenler için sayfamız uğrak yeridir. İşte Evlilik Sözleri…

Evlenecek Çiftlere Sözler yazımız da; Evlilik tebrik güzel sözler, Evli çiftlere mesaj, Düğün mesajlar, Evlenen arkadasa güzel söz, Evlilik kutlama mesajları, Düğün mesajı örnekleri, Güzel evlilik mesajları, Düğün sözleri kısa bulunmaktadır.

Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu gün de hem size hem de tüm evlenen çiftlere hayırlı olsun, bekarlara da ilham versin.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

EvIiIiğinizin yüreğiniz ve yüzIeriniz gibi güzeI, mutIu ve huzurIu oImasını diIerim. AIIah sizi ikinie bağışlasın. MutIuIukIar.

Ömür boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar

Dünayanın en muylu olayı aile olmak ve bunu çoktan hak etmiştiniz. Size ve ailelerinize kucak dolusu sevgiler. Tebrik ediyorum.

Birbirini Allah için sevmeye devam eden çiftler her zaman mutluluğa erişirler. İkinizi de tebrik eder, hayırlı bir yuva kurmanızı canı gönülden dilerim.

Evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!

Yüce AIIah’ın rahmeti ve bereketi her daim evIiIiğinizin üstünde oIsun. Bir ömür boyu mutIuIukIar diIerim.

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz… Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

¸¸•*`❀  Evlenenlere Kutlama Mesajları ¸¸•*`❀  

Eş dediğin koIuna değiI yüreğine yakışmaIı. ÖyIe sıradan geIip geçici heves değiI, sonsuza kadar nefes oImaIı. O nefesi aldığınız bu gecede evliliğinizi kutlarım.

Ömür boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?

Allah’ım sizleri birbirinizden hiçbir zaman ayırmasın ve hep sadık bir eş yapsın.

Kısacık dünya hayatında hayatlarınızı birleştirdiğiniz eşinle birlikte ilk günkü gibi aşk dolu bir hayat yaşamanı temenni ederim.

Eşinle birlikte iki cihanda da mutlu olmanı diler, tüm zorlukları birlikte aşmanızı ümit ederim.

Aşkınızın ölümsüzleşmesi için bugün ilk adımınızı attınız. Aşkınızın ebedi olacağına olan inancım tamdır. Hep mutlu kalın hep mutlu yaşatın…

Gördüğüm еn güzеl çift, vе sozlervadisi.com gördüğüm еn güzеl uyumlu çiftsiniz. Bir ömür mutlu olursunuz inşallah. Mutluluklar diliyorum. Bir yastıkta kocamanız dilеğiylе.

Bir yaşam boyu birbirinizi sеvmеniz vе hеp nеşе içindе, huzurlu bir hayat sürmеniz dilеğimlе. Ellеriniz birbirindеn hiç ayrılmasın. Evliliğiniz kutlu olsun.


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Evlenecek Çiftlere Sözler hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları , Evlilik Davetiyesi Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.