Evlilik Sözleri

Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler

Düğünlerin yaklaşması ile eşinize dostumuza gönderebileceğimiz Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler en çok aranan sözler arasında bulunmaktadır. Düğünlere gidemeyecek olan veya gitip te özel mesaj göndermek isteyenler için sayfamız uğrak yeridir. İşte Evlilik Sözleri…

Evlenecek Çiftlere Sözler yazımız da; Tebrik Sözleri, Evli çiftlere Harika Sözler, Düğün İçin Mesajlar, Evlenen Arkadasa Kısa Mesajlar, Evlilik Kutlama Mesajları, Nişan Mesaj Örnekleri, Güzel Evlilik Mesajları yer almaktadır.

Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler

Allah’ım sizleri birbirinizden hiçbir zaman ayırmasın ve hep sadık bir eş yapsın.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

EvIiIiğinizi tebrik eder boI çocukIu ve mutIu bir ömür diIerim. AIIah dileyene dilediği kadar çocuk versin. Sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Eşinle birlikte iki cihanda da mutlu olmanı diler, tüm zorlukları birlikte aşmanızı ümit ederim.

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler
Evlenecek Çiftlere Güzel Sözler

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Ömür boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim?

Yüce AIIah’ın rahmeti ve bereketi her daim evIiIiğinizin üstünde oIsun. Bir ömür boyu mutIuIukIar diIerim.

Dünyanın en mutlu olayı aile olmak ve bunu çoktan hak etmiştiniz. Size ve ailelerinize kucak dolusu sevgiler. Tebrik ediyorum.

EvIiIiğinizin yüreğiniz ve yüzIeriniz gibi güzeI, mutIu ve huzurIu oImasını diIerim. AIIah sizi ikinie bağışlasın. MutIuIukIar.

Birbirini Allah için sevmeye devam eden çiftler her zaman mutluluğa erişirler. İkinizi de tebrik eder, hayırlı bir yuva kurmanızı canı gönülden dilerim.

Ömür boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar

Kısacık dünya hayatında hayatlarınızı birleştirdiğiniz eşinle birlikte ilk günkü gibi aşk dolu bir hayat yaşamanı temenni ederim.

Diğer Sayfalarımız; Evlenenlere Kutlama Mesajları

Bir yaşam boyu birbirinizi sеvmеniz vе hеp nеşе içindе, huzurlu bir hayat sürmеniz dilеğimlе. Ellеriniz birbirindеn hiç ayrılmasın. Evliliğiniz kutlu olsun.

Huzurlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi temenni eder, evlenmiş olmanın verdiği tüm mutlulukları yaşamanızı dilerim.

Eş dediğin koIuna değiI yüreğine yakışmaIı. ÖyIe sıradan geIip geçici heves değiI, sonsuza kadar nefes oImaIı. O nefesi aldığınız bu gecede evliliğinizi kutlarım.

Hayatlarınızı birleştirdiğiniz bu gün de www.sozlervadisi.com hem size hem de tüm evlenen çiftlere hayırlı olsun, bekarlara da ilham versin.

Aşkınızın ölümsüzleşmesi için bugün ilk adımınızı attınız. Aşkınızın ebedi olacağına olan inancım tamdır. Hep mutlu kalın hep mutlu yaşatın…

Hayat boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanızı, neşe dolu, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmenizi diliyoruz… Ömür boyu, sonsuz mutluluklar!

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!

Evlenen de Pişman, evlenmeyen de Pişman! Sözün özü budur!


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Evlenecek Çiftlere Sözler hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Evlilik Yıldönümü Kutlama Mesajları , Evlilik Davetiyesi Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.