Güzel SözlerSevgiliye Sözler

Şiir Gibi Sözler

Şiir Gibi Sözler sevgi ve aşkı anlatabilmek için en güzel yolların arasında gelir. Kişilerin birbirine sevgilerini sunacağı şiir dizeleri bunlardandır. İşte şimdide sizlere en değerli Şiir tadında Şiir Gibi Cümleler sunuyoruz.

Şiir Gibi Sözler yazımız da; Romantik Güzel Mesajlar, Rüya Gibi Sözler, Güzel Şiir Sözleri, Kısa Güzel Sözler, Facebook İçin Sözler, Roman Mesajlar, Kısa Şiir Sözleri yer almaktadır.

Şiir Gibi Sözler

Yaşamak umut ister.. Umut sevmek ister.. Sevmek yürek ister …

Ne çok dünde kaldık… Oysa gönlümüzde Bitmez dediğimiz Yarınlar birikmişti…

Bazi çaylar ocakta bazıları yürekte demlenir.. Çay yürekte demlenirse yürekten içilir..

Eksik olanı bekler insan Verebileceğin bir şey varsa Beklenilen Sensin Yoksa….. Bekleyen Sen!!..

Sen benim düşlerim yürüdüğüm yol içtiğim çay kokusu kadarsın sonu güzel biten roman en sevdiğim şarkısın ve bıkmadın yazacağım şiirlerim sin.

Ne vakit terk etse uykular beni giderek demleniyor büyüyen acım gecenin matemi söyletir seni dilimde duâmsın gönül ilacım!

Şiir Gibi Sözler
Şiir Gibi Sözler

Açsam yüreğimin kapılarını! içeri süzülen şiir olur musun? darbe üstüne bir büyüğü daha! günümdeki karanlığı yırtan umudum olur musun?

Yazdıkça yaşattığımı fark ettim seni . Ne tuhaf ve ne acı ki ben ölünce seni de gömecekler .. Ve sen bunu bilmeden yaşayacaksın ..

Hani şair diyor ya; Süreceksin namluya iki tane şiir biri onun biri kendi kalbine… Ya olsun —- Ya ölsün—–

Aşkın üç çeşit cemresi vardır.. Sırayla göze,gönle ve ruha düşer göze düşerse beğeni, gönle düşerse aşk, ruha düşerse vazgeçilmezin olur..

Kalemden kıskandım, kağıttan Kıskandım Bizi kendimize sakladım O boş sayfanın yerine Bize ait her şeyi. Kalbime yazdım..!!

Bahar da kışı, kışın da baharı www.sozlervadisi.com özler insan. Ne uzaksa onu özler.. Kavuşmak şart mı? Boşver. Bazı şeyler yokken de güzel.

Kimi için bitmez Gece Kimi çoktan dalmıştır pembe düşlere kimi sevdiğinin yüreğinde uyur kimi hayaliyle avunur Ama herkes sarılıp uyur.

Herşey degişmiştide bir tek yüreğinin küf kokusu değişmemişti gir şiirlerime dağıt kelimeleri dilini yitirmiş bir mülteci gibi..

Diğer Sayfalarımız; Öğüt Veren Sözler 

Eyy ŞİİR Kokulum Bir bakışına ömrümü feda ettiğim yar….. Gel gir gönlüme….. Gör bak bende senden ötesi var mı…….

Kimi için bitmez gece kimi çoktan dalmıştır pembe düşlere kimi sevdiğinin yüreğinde uyur kimi hayaliyle avunur ama herkes sarılıp uyur.

Bu gece de yoksun/um elimde bir karalıyorum beyaz sayfaları beynim de fırtınalar kopuyor alfabenin bütün harfleri senin adını yazıyor…

Beklemenin son durağındayım bir adım sonrası sensizliği kabulleniş ya sen, nasılsın peki aşkta yarın yoktur diyen şaire inandın mı şimdi.!!

Aşırı dozda şiirler almıştık yine…. iki zanlıydık sen ve ben… mevsimsiz, zamansız bir aşka yardım ve yataklıktan suçluyduk….

Mahkemeyi kurdum… Yüreğimi yargılıyorum aklım hakim vicdanım savcı duygularım tanık yüreğim sanık Avukata gerek duymadım.

Kalbim üşüyor kalemim kırık her yer zemheri her yer ayaz..ne yapacağını bilmeyen yeni doğmuş bir serçe gibi yüreğim titriyorum..!!

Bırakta sana sarhoş eden şiirler yazayım aşkımın narası patlasın gözlerine aşkı anlat sen sevmesini bil ben sana aşk olup akmasını bilirim.!


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Şiir Gibi Sözler hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Duygusal Mahkum Sözleri , Adamlığa Dair Sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.