Şiir Gibi Sözler

0
74
views
Şiir Gibi Anlamlı Sözler

Güzel sözlerin paylaşıldığı yazımız şimdide sizlere en değerli Şiir tadında Sözleri sunuyoruz. Güzel sözlerimizi sayfamızdan alıp sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. İşte Şiir Gibi Sözler…

Şiir Gibi Sözler yazımız da ; Şiir gibi sözler kısa, Şiir gibi sözler facebook, Şiir gibi gözlerin sözleri, En güzel şiir gibi sözleri, Su gibi şiir sözleri Can Yücel, Her rüyada şiir gibi gözlerin sözler, Güzel şiir gibi sözler, Kısa şiir gibi sözleri bulmanız mümkün.

Şiir Gibi Sözler

Ne vakit terk etse uykular beni Giderek demleniyor büyüyen acım Gecenin matemi söyletir seni Dilimde duâmsın Gönül ilacım!


Kimi için bitmez Gece Kimi çoktan dalmıştır pembe düşlere kimi sevdiğinin yüreğinde uyur kimi hayaliyle avunur Ama herkes sarılıp uyur


Hayat ya; Bir gün gelir mutlu eder Bir gün gelir mutsuz Ama unutmayalım ki ; ALLAH sevdiğini Sıkıntıyla imtihan eder..!


Mahkemeyi kurdum… Yüreğimi yargılıyorum Aklım hakim Vicdanım savcı Duygularım tanık Yüreğim sanık Avukata gerek duymadım


Şiir Gibi Güzel Sözler

Ne çok dünde kaldık… Oysa gönlümüzde Bitmez dediğimiz Yarınlar birikmişti…


Eksik olanı bekler insan Verebileceğin bir şey varsa Beklenilen Sensin Yoksa….. Bekleyen Sen!!..


Sevmeyin!.. Ciğerinize kadar yanıyorsunuz Uyuyamıyorsunuz… Arayamıyorsunuz Sarılamıyorsunuz… Vazgeçemiyorsunuz


Bu Gece de Yoksun/um Elimde bir karalıyorum Beyaz sayfaları Beynim de fırtınalar kopuyor Alfabenin bütün harfleri Senin adını yazıyor…


Hani şair diyor ya; Süreceksin namluya iki tane şiir Biri onun Biri kendi kalbine… Ya olsun —- Ya ölsün—–


Her şey olacağına varıyor Ve kul kaderini yaşıyor Kimi kendinden biliyor… Kimi Râbbinden -Tek fark bu..!


Önce hakka layıkyla aşık ol ki, Başka aşklar seni yormasın! Bu uğurda yan kül oldu ki, kul olmayı unutanlar seni görünce utansın!


Sayfalarımız >>> Öğüt Veren Sözler


Sen benim düşlerim Yürüdüğüm yol İçtiğim çay kokusu kadarsn Sonu güzel biten roman En sevdiğim şarkısn Ve bıkmadn yazacağm şiirlerm sin


Bu zamana kadar ! Ölümümü seyrettin bundan sonra da dirilişimi seyredeceksin ve şunu bilmelisin dirilmişsem ölmüşsün demektir !


Bilmedğm bir şehirdeym sokaklar yağmur suyu eski bir monta bürnmş hayallerm herşey smsyah bide yokluğn var ceplermde bir türlü alşamadğm


Ey yüreğimin misafiri Yanaklarıma dolan sevgi semaverim,ekmeğim en güzel şiirim geldiğin gibi kal değişme,bitme,gitme isterim!


Yaşamak UMUT ister.. Umut SEVMEK ister.. Sevmek YÜREK ister …


Aşkın üç çeşit cemresi vardır.. Sırayla Göze,Gönle Ve Ruha düşer Göze düşerse beğeni, Gönle düşerse AŞK, Ruha düşerse Vazgeçilmezin olur..


Bazi çaylar ocakta Bazıları yürekte demlenir.. Çay yürekte demlenirse Yürekten içilir..


£y Yar… Semadan iner gibi gel aydınlığa boğ beni ufuktan doğar gibı gel gündüz güneşim gece ay’ım ol dünyada yarim ahirette cennetim ol


Mesele aşık olmak değil! Mesele yusuf ile züleyha olabilmek! Mesele benimsin demek değil! Mesele Onu terketmemek! Ve bıkmadan sevmek!


Şiir Gibi Anlamlı Sözler 

Ne vakit terk etse uykular beni Giderek demleniyor büyüyen acım Gecenin matemi söyletir seni Dilimde duâmsın Gönül ilacım!


Bahar da kışı, kışın da baharı özler insan. Ne uzaksa onu özler.. Kavuşmak şart mı? Boşver. Bazı şeyler yokken de güzel.


Kimi için bitmez Gece Kimi çoktan dalmıştır pembe düşlere kimi sevdiğinin yüreğinde uyur kimi hayaliyle avunur Ama herkes sarılıp uyur


ES`tiriyorsun yine gece`nin ses tellerine vuruluyor tüm sessiz harflerin notaları vuruyor ömrümün tiz noktalarına şimdi elezan şimdi sev


Şiir Gibi Sözler

Özgür gülüşler ekledim Mülteci Şiirlerime Darağacındaydı illegal sevdamız, Sürgündüm.. Mahkumiyetim sanaydı bilemedin..!


BİR kalemde kırılır da hayat, bin sozlervadisi.com satırda yazılamaz yalnızlığın sancısı.. BİR dudaktan çıkar da ses, bin yürekten çıkmaz hasret çığlığı..


Sen gelme… Ben hasreti yazayım. Özleyenler ve özlenenler alınsın üstüne… Sen alınma….!!


Yalnızlık gibiydi Bugün’kü bakışlarım Söylemek istedi dilim Yine içimde asılı kaldı Hasret kokan cümlelerim.. Belli ki seni çok özlemişim.. https://www.sozlervadisi.com/guzel-sozler/siir-gibi-sozler.html


Kalbim üşüyor kalemim kırık her yer zemheri her yer ayaz..ne yapacağını bilmeyen yeni doğmuş bir serçe gibi yüreğim titriyorum..!!


Sayfalarımız >>> Birhan Keskin Sözleri


Kalemden kıskandım, kağıttan Kıskandım Bizi kendimize sakladım O boş sayfanın yerine Bize ait her şeyi. Kalbime yazdım..!!


Beklemenin son durağındayım bir adım sonrası sensizliği kabulleniş ya sen, nasılsın peki aşkta yarın yoktur diyen şaire inandın mı şimdi.!!


Noktasız sözlerde aradık kendimizi ört yüreğindeki üstü açık kalmış sözlerin üstünü üşümesin bir yudum şiirdi seni yaşamak içtim ve bitti


Ben garip, şiir garip, gece garip! üşüyorum… Kelimeler boğazımda düğüm, çözülmüyorsun! ne yazsam, ne söylesem anlamıyorsun…..


Eyy ŞİİR Kokulum Bir bakışına ömrümü feda ettiğim yar….. Gel gir gönlüme….. Gör bak bende senden ötesi var mı…….


Aşırı dozda şiirler almıştık yine…. iki zanlıydık… sen ve ben… mevsimsiz, zamansız bir aşka yardım ve yataklıktan suçluyduk….


Bırakta sana sarhoş eden şiirler yazayım aşkımın narası patlasın gözlerine aşkı anlat sen sevmesini bil ben sana aşk olup akmasını bilirim.!


Açsam yüreğimin kapılarını! içeri süzülen şiir olur musun? darbe üstüne bir büyüğü daha! günümdeki karanlığı yırtan umudum olur musun?


Yazdıkça yaşattığımı fark ettim seni . Ne tuhaf ve ne acı ki ben ölünce seni de gömecekler .. Ve sen bunu bilmeden yaşayacaksın ..


Herşey degişmiştide bir tek yüreğinin küf kokusu değişmemişti gir şiirlerime dağıt kelimeleri dilini yitirmiş bir mülteci gibi..


Güzel Sözler kategorisinde en güzel Şiir Gibi Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Duygusal Mahkum Sözleri , Adamlığa Dair Sözler

Share this:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here