Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları
Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Her şekilde ayakta kalır bir insan ama bir tek annesi olmadan yarım kalır, dilsiz kalır, kör olur sanki. Annesi olmadan tadı olmaz hiçbir şeyin be acısı hiç geçmez. Bir insan kaç yaşına gelirse gelsin hep annesinin ilgisini bekler, kaç yaşına gelirse gelsin annesinin küçük kuzusudur hep, hiç büyümez.

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları yazımız da; Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları, Ölen Anneye ağıt sözleri, Ölen Anneye dua, Vefat eden Anneye duygusal sözler, Vefat eden Anneye duygusal mektup, Vefat etmiş Anneler günü mesajı yazımız da paylaşıyoruz.

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Cennet anaların ayakları altındadır derler lakin, onların kıymetini hayatta iken bilemeyiz bilmeyiz. Önemli olan yitip gittiklerinde sevgimizi dillendirmek değil, yanımızda iken ona ne kadar vefalı olduğumu göstermektir. Rahmetli anamın anneler gününü kutlar, Tüm annelere kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.

Işıksız Penceresiz loş odamda, ışıkların en güçlüsüydün. Akıl hocam, hayat rehberim. Yollar ayrı yönlere çizildi ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. Anneler gününün kutlu olsun. Mekanın cennet olsun anacığım

Dünyanın bütün çiçeklerini önüne sersem, al bütün varlığım senin olsun desem yine de hakkın ve emeğin ödenmez.Mekanın cennet olsun.  . Anneler gününün kutlu olsun

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları
Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Gül yüzüne hasret kaldım annem. Pembe yanakların sıcacık kucaklarını çok özledim annem. Anneler gününün kutlu olsun

Ölen Anneye Özlem Sözleri

Bir bitkiye can veren su gibi güneş gibi beni dünyaya getirip büyüttün, yıllar boyu koruyup kolladın. Neler yapsam hakkını ödeyemem, benim biricik annem. Seni çok özledim. Mekanın cennet olsun Anneler gününün kutlu olsun

Anneciğim, bir tanem, bana verdiğin nefesle senin bir parçan olarak yaşama tutunmak ilk şansımdı. Seni çok arıyorum Anneler gününün kutlu olsun

Benzersiz bir gündü beni dünyaya getirdiğin gün. Sen aramızdan göçüp gittiğin bunca yıl geçmesine rağmen ilk anki derin bağımızla hala birbirimize bağlıyız. Seni çok özledim Anneler gününün kutlu olsun

Sevgili Annem! Sana seslenmeyeli ve o güzel sesini duymayalı ne kadar zaman geçti ki? Seni nasıl özlediğimi bir bilsen…Sen öldükten sonra insan daha çok anlıyormuş anne olmanın manasını. Anneler gününün kutlu olsun https://www.sozlervadisi.com/ozel-gunler/olen-anneye-anneler-gunu-mesajlari.html

Ağla yüreğim ağla giden bir daha gelmeyecek buraya ağla gözlerim ağla annem bastığım toprak altında. Rahemetli olmuş tüm annelerin Anneler gününü kutlu olsun

Sayfalarımız >>> Anneanneye Anneler Günü Mesajları

Sana olan sevgim hiç azalmadı, aksine çığ gibi büyüdü. Her an özlediğim annem, canımın parçası. Anneler günün kutlu olsun.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Hayatta olmasan anneler günün unutmadım canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

İnan anılarımızı bir bir aklımdan geçirip senin özlemini içimde büyütüyorum. Özlemle seni anıyorum mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Belki zamanla geçer dedim annem, sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı anne yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.Seni çok çok özledim be annem mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Seninle başladım soluk almaya, senle çarptı kalbim. Ağlamak da gülmek de senden bana geldi. Seninle düşe kalka yaşamayı öğrendim. Hem de sayende yolumu buldum ve ilerleme kaydettim. Biricik anneciğim. Mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Sen aramızdan gittiğin de anladım bu bağ, iki insanın arasında olabilecek en hakiki bağmış. Günün kutlu olsun annem. Huzurla uyu.

Düşlerimde adını sayıklıyorum, zor anlarda senin hayalini görüyorum. Bu aşk bitmez anneciğim; Anneler Günün kutlu olsun.

Sol yanım acıyor annem sol yanımda kalbim varmış öğretmenim öğretti. Demek benim kalbim acıyormuş. Sensiz kaldığımdan beri hep sol yanım acıyor annem. Mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Cennet  Annelerine  Anneler Günü Mesajları

Seni dünyalara değişemem derdin, şimdi sıra bende! Benim her şeyimsin. Seni hiçbir kimseye değişmem canım. Mekanın cennet olsun Anneler Günün kutlu olsun.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem. Bu özel günün Anneler Günün kutlu olsun.

Sıcaklığınla hayatımı güzelleştirdin. Seni seviyorum, iyi ki annem olmuşsun. Mekanında rahat uyu anneciğim. En güzel anneler günü nice senelerce senin olsun.

Güzel annem desem de yetmez, mis kokulu annem desem de yetmez. Sevgimi anlatmak için kelimeler bana kafi gelmez. İyi ki annem olmuşsun. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler günü ile seni yüceltmeye bir türlü razı olmuyorum. Daha dün gibi sen her an ve her gün benim kalbimdesin. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem. Anneler günün kutlu olsun.

Ne zaman anneler günü gelse bir köşede oturup ağlayasım geliyor. Yine bir anneler günü. Anneler günün kutlu olsun anneciğim

Seni toprağın altına koymak gelmedi içimden, annemi götürmeyin almayın benden dedim ama sen bizi bırakıp gittin güzel annem. Allah’ım sana rahmet etsin. Anneler günün kutlu olsun.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem. Mekanın cennet Anneler günün kutlu olsun anneciğim

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü’nde, anne ve çocukları görünce keşke eskisi gibi bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olamıyacaz ama yine de Anneler Gününü kutlamak isterim. Rabbim öbür dünyada birbirimizi bize kavuştursun anneciğim 

Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Annelerimiz hayattayken kıymetini bilelim. Ölmüş annelerimizin Anneler gününü kutlu olsun.

Annem canım sıkıldı mı mezarının başına geliyorum içimi sana döküyorum. Beni senden başka kimse anlamıyor. Annem seni çok özledim. Kabrin nur mekânın cennet olsun. Anneler gününü kutlu olsun.

Her anneler gününde olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Tüm özlemlerimi sana sunuyorum canım annem mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Canım anneciğim. Kahkahalarının karıştığı eski günleri anmak hala mutluluk veriyor. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Anneler Günün kutlu olsun.

Hala sözlerin kulaklarımda çınlıyor, yavrum deyip boynuma sarılışın, beni görünce o güzel gülüşün hiç gitmiyor gözlerimin önünden. Anneler günün kutlu olsun MEKANIN CENNET OLSUN

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Sen olmayınca, yıkılan hayallerime, yok olan geçmişime, kaybolan geleceğime hep ağlıyorum annem. . Anneler günün kutlu olsun MEKANIN CENNET OLSUN

Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Tükendi bende özlemine dayanacak güç. Dizlerimde derman bitti yokluğunda çarpa çarpa yerlere ahh annem bilsen ne zor sensizlik toprağının kolları yok ki sarsın beni sen gibi özledim annem özledim hem de deli gibi. Anneler günün kutlu olsun

Her anneler gününde olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Evet, bugün anneler günü sana hediye getirecektim ama vazgeçtim. Çünkü biliyorum ki sen bana hediyeye ne gerek var yavrum sen gel bana en güzel hediye budur derdin canım annem.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem. Anneler günün kutlu olsun

Vefat Anneye Anneler Günü Mesajları

Bana bir bayram verin ve içinde sadece annem olsun yeter. Mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim diye uyandım uykumdan. Sana sarılmak istedim fakat yanımda yoktun . Seni çok özledim canım anneciğin Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Senin bir parçan olduğum için çok şanslıyım. Dünyaya tekrar gelsem yine senin evladın olmak için her şeyimi verirdim. Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Ben her gün seni görmeye geliyorum güzel annem, geliyorum mezarının başında derdimi, sıkıntımı anlatıyorum sana. Her zaman olduğu gibi beni senden başka kimse anlamıyor ki be güzel annem. Anneler günün kutlu olsun.

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de, varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam, o güzel dualarını alsaydım canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Benim için bir gün değil her gün anneler günü ve hediyem de dualarım. Anneler günün kutlu olsun.

Varsın sen olmayınca güneş doğmasın, varsın mevsimler gelmesin, varsın bu geçici dünya dönmesin. Seni çok özledim annem sozlervadisi.com Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Hayatın son demine yaklaşırken artık günlerim normal günlerden, gecelerim normal gecelerden daha uzun. Bu uzun gecelerde sığınacak bir liman gibi kucak arıyorum ama sen yoksun anne. Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim tatlı dillerini altın gibi kalbini çok özledim. Sen çok özeldin annem. Senin gülüşünü özledim. Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Tüm fırtınaları atlattığım liman, her felakette koştuğum sığınaksın. Mutluluğumu arttıran, sevincime ortak olan, beni en büyük sevgiyle kucaklayansın. Sen benim canım annem, diğer yarımsın. Ama bu güzel günde aramız da yoksun Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin, ardından böyle çaresiz, böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim güzel annem Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Anneler Günün kutlu olsun.

Anne, eğer beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter yeterli olmazdı. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Anneler Günün kutlu olsun.

Güneşin her doğuşunda, ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız, sensiz yaşıyorum, sensizliğe alışamadan, anlamsızca yaşıyorum. Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Yıllarca senden uzakta kaldım  annem tam sana kavuşacağım günü beklerken seni kaybettim. Senin değerini bilemedim sanırım  annem. Ne olur seni üzdümse affet beni. Anneler günün kutlu olsun.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.


Özel Günler kategorisinde en güzel Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitemizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Anneler Günü Mesajları , En Güzel Dua Sözleri

Share this:

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.