Dini Sözler

Regaip Kandili Sözleri

Üç Ayların ilk mübarek gecesi Regaip Kandili için hazırladığımız sms mesajlarıyla birlikteyiz. Regaip Kandili Sözleri ile sevdiklerinizin kandillerini kutlayıp iyi dileklerinizi iletebilirsiniz. En güzel resimli Regaip Kandili Mesajları özellikle görüşemediklerinize whatsApp üzerinden paylaşabilirsiniz.

Regaip Kandili Sözleri yazımız da; Kandil Sms Sözleri, Etkileyici Kandil Sözleri, Kandil Sözleri Kısa ve Öz, Dini Regaip Kandili Mesajları, Kandili Sözleri Sms Kısa, Anlamlı Kandil Mesajları bulabilirsiniz.

Regaip Kandili Sözleri

İslam aleminin mübarek Regaip Kandilini kutlarım.

Allah’ a açılan ellerimiz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz Allah Aşkı ile dolsun!

Bağışlaması bol Rabbimiz! Hesap görülecek günde, beni, ana babamı ve inananları bağışla. Selam ve dua ile Regaip Kandilinizi kutlarım.

Tum musluman aleminin Regaip kandili mubarek olsun

Regaip Kandili Sözleri
Regaip Kandili Sözleri

Mubarek üç aylarin müjdecisi olan Regaip Kandili’nin milletimize ve tüm Islam alemine sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ederim

Mubarek Regaip Kandili’nin Tum Islam Dunyasina ve Ulkemize Birlik,Beraberlik ve Huzur getirmesi dilegiyle.Kandiliniz Mubarek Olsun.

Tum musluman aleminin Regaip kandili mubarek olsun, Dualarinizda bizlere de yer vermeniz umidiyle insallah…

Regaip kandili geldi yine ALLAH’ım Recep şaban ayını bizim için Mübarek kıl bizi Ramazana kavuştur.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp. Rahmetin sağanak sağanak. Yağdığı böyle gecede. tüm islam aleminin Regaib kandili mübarek olsun

Tüm İslam Aleminin Mubarek Regaip Kandili kutlu olsun. Hayırlara vesile olması temennisi ile Yuce Rabb’im dualarımızı kabul etsin.

Regaib Kandili’miz Mübarek Olsun. İslam birliğine, Ülkemizin selametine, kardeşliğimize, ümmetin dirilişine vesile olması dua’sıyla..

Bu günlerin feyzi üzerinize Rahmeti geçmişinize Bereketi evinize Nuru Ahiretimize Sıcaklığı yuvamıza dolsun Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek günlerin sizlere, Vatanımıza, Milletimize ve bütün İslam Alemine rahmet, mağfiret ve bereket olarak tecelli etmesini Yüce Rabbim’den niyaz ederim. Hayırlı Kandiller

Yüce Allah mübarek Regaip kandili hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. Hɑyırlı Kandiller…

Regaib kandili ve üç ayların ülkemize milletimize ve alem-i İslama huzur bereket ve esenlik getirmesi dileklerimle kandiliniz mübarek olsun.

Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda, dünyanız barış dolu olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun!

Diğer Sayfalarımız; Regaip Kandili Mesajları

Allahım! Bizlere helalinden ve kolayından manevi ve maddi rızık ver. Bizleri çalışkan, işimizi kolay ve bereketli eyle. Amin! Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Bolluk ve bereket aylari olarak 3 aylarin basladigini müjdeleyen Mübarek Regaib Kandili sizler ve sevdiklerinizıcin hayirlara vesile olsun.

Gül dalında güzel, dikense gülle güzel, toprak yeşille gök ise mavi ile güzel, gözler manayla eller duayla güzel. Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

Bu gece kulun yalvaris ve yakarislarini Yüce Mevla’ya sunacagi ve O’nun sonsuz affindan, merhametinden, iyiliginden bol bol yararlanacagi umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaip kandiliniz mübarek olsun..

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun!

Cenab-ı Hak, Receb-i Şerif bahçesini ekip, Şaban-ı Şerif suyu ile sulayıp Ramazan-ı Şerif’te bereketli hasat almayı nasip eylesin. Amin.. Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

Peygamber Efendimiz buyurdular ki : “Hatırlayan güzelse, hatırlanan da güzeldir. Gül bahçesine giren ya gül olur, ya da gül kokar” manevi bollukların yaşandığı bir gece olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun.

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Regaib Kandili mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaip kandiliniz mübarek olsun..


Dini Sözler kategorisinde en güzel Regaip Kandili Sözleri hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız;  Mevlid Kandili Sms Mesajları , Mevlid Kandili Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.