Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Dua Mesajları

Sizler için hazırladığımız mübarek Regaip Kandili mesajları ile sevdiklerinize, özellikle görüşemediklerinize SMS yoluyla veya WhatsApp üzerinden en güzel dileklerinizi, hayırlı dualarınızı iletebilirsiniz. Aynı zamanda haberimizdeki resimli Regaip Kandili mesajlarını sosyal medyadan paylaşabilirsiniz. İşte en güzel, en özel Regaip Kandili Sözleri, Duaları ve Mesajları…

Regaip Kandili Mesajları yazımız da; Sevgiliye Regaip kandili mesajları, Regaip kandili mesajları paylaş, Arkadaşa Regaip kandili mesajları, Regaip kandili mesajları resimli, Regaip kandili mesajları hadisleri sevdiğinizle paylaşabilirsiniz.

Regaip Ne Demektir

Regaib kelime manası olarak pek çok ihsan demektir. Regaip kandili ihsan gecesidir ve fazileti de bundan gelir. Regaip Kandili üç ayların başlangıcıdır. Perşembeyi Cumaya bağlayan geceye denk gelir. Cuma gecesine denk gelmesi sebebiyle de bu Regaib kandili önemli ve özeldir. Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu Regaip Kandilinin önemini şu şekilde anlattı. “Bazı rivayetlerde bu gecenin isminin meleklerle telaffuz edildiği ifade edilir. Regaip kelimesi, güzel şeyleri arzu etmek, istemek, elde etmeye gayret etmek anlamlarına gelir. Bu gece ibadet edenin, tövbe edenin arzularının verileceği ümit edilir.

Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Mesajları

Kandili de Edebileceğiniz Dualar

Dualar ;“Allâhım! Senin rızanı umarak camimizde toplandık, huzuruna geldik, boynumuzu büktük, elimizi açtık, bizi kapından boş çevirme. Ey Yüce Rabbimiz! Yüce kitabın Kur’ân ile bizleri huzura ve mutluluğa ulaştır. Kur’ân’ı okumayı, anlamayı ve gereği gibi yaşamayı hepimize nasip eyle. Ey Rabbimiz! Yaptığımız hatalara, kusurlara, günahlara pişman olduk, tövbe ediyoruz, bizi bağışla.”

Dualar ;“Bize karşı düşmanlık duygularıyla oturup kalkanların kalplerini yumuşatmak murat ediyorsan, bize ve gönüllüler hareketine karşı onların kalplerini yumuşat ve sinelerini daim bir sevgiyle doldur!”

Dualar ;“Ey kalpleri evirip çeviren Sultanlar Sultanı! Bizim kalplerimizi de, onların kalplerini de sevdiğin ve hoşnut olduğun güzelliklere çevir Ya Rabbi! Sen bizlere bizi aşan istidat ve kabiliyetler ver ve lütfedeceğin bu kabiliyetleri senin rızan yolunda kullanmayı bizlere nasip eyle ya Rabbi!”

Regaip Kandili Mesajları

Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın lutuflarının bol bol verildiği gecedir. Türk İslam Aleminin Regaip kandili mübarek olsun inşallah.

Tüm Türk İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz. Kandiliniz mübarek olsun

Regaib gecesinin ülkemizin birliğine ve beraberliğine vesile olmasını diliyoruz. Tüm İslam aleminin Regaib Kandili mübarek olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Mesajları

Türk olmayı onur,Müslüman olmayı gurur sayanların bol yıldızlı değil,Ay Yıldızlı bayrak altında saf tutanların Regaib Kandili mübarek olsun

Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Mübarek ÜçAylar ‘a girdiğimiz bugünlerde Mevlam tüm tövbe ve dualarımızı kabul etsin. Yarın Mübarek Kandil günü. Notunu düşelim, gaflete düşmeyelim. Hayrından, Feyzinden istifade edenlerden olalım, İnşallah

Bizlere bir ikram olarak sunulan bu kutsal Regaip Kandilinde dualarımızdan insanlığın huzuru, sevgi ve kardeşliğin sağlanması ve devamı için bizlere daha fazla güç, iman vermesi için yakaralım. Sevgide sağlam ve cömert bir ruha sahip olmak için de yardım dileyelim. Dualarınızın kabul olması dileklerimizle; Kandiliniz mübarek olsun

Ümmeti Muhammedin Regaib kandili mübarek olsun ve Ümmeti Muhammede hayırlara vesile olsun İnşellah.

Alem-i İslâm’ın Regaip günü/gecesi mübarek olsun. Rabbim bizi Ramazan’a hayırlarla ulaştırsın.Sen mazlum olan ümmete yardım et Yarabbi,Gözümüze inen perdeleri kaldır ve bizi kardeşlik bilincine erdir ! Hayırlı Kandiller.

Regaip gecemizin gerçek beratlarımıza vesile olmasını, Ramazan ayına arınmış gönüllerle, günah yüklerimizden berat etmiş olarak girmeyi nasip etmesini Yüce Allah’tan diler; Regaip Kandilinizi kutlarız…

La ilahe illellah. Muhammedur Rasulullah. Tüm islam aleminin regaib kandili mübarek olsun…

Bu gece regaip kandili, dua edelim, yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. Hayırlı nice kandillere…

Sevdiklerinize Regaip Kandili Mesajları

Hakkı, dürüstlüğü ve adaleti bilen menfaat düşkünü olmayan bütün müminlerin Regaib kandili mübarek olsun.

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/regaip-kandili-mesajlari.html

Cenab-ı Hak, Receb-i Şerif bahçesini ekip, Şaban-ı Şerif suyu ile sulayıp Ramazan-ı Şerif’te bereketli hasat almayı nasip eylesin. Regaib kandili mübarek olsun.

Regaib Kandilin mübarek olsun. ALLAH sɑnɑ sevdiklerinle berɑber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Regaip Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle… Regaib kandili mübarek olsun.

Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Regaib kandili mübarek olsun.

Her yerde hɑddini bilen, gönül ɑynɑsını silen, mɑhşerde berɑɑt edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabb. Regaip kandiliniz mübarek olsun…

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Regaip kandiliniz mübarek olsun…

Mevla çekirdeğe orman gizlemiş, yılanın zehrine derman gizlemiş, tahıl tanesine harman gizlemiş, mübarek gecelere cennet gizlemiş, Regaip kandiliniz mübarek olsun…

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabbim hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Hu diyelim dilde zikir yurekte şükür olsun. Hayy diyelim iman da aşk ihsan da vuslat olsun.. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun..

Huzur damlaları serpilsin yüreğine, sozlervadisi.com en güzel mutluluklar yaşansın günlerinde, her bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip kandilin mübarek olsun.

Regaip Kandili İçin Mesajlar

Çok ihsan manasına gelen Regaib kelimesinin anlamına erişmek adına, af ve mağfiretimize vesile olması duasıyla Regaip Kandili mübarek olsun

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşallah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Ey Rabbim! Razı olacağın amellerle süsle ömrümüzü, Razı olacağın kullarından eyle bizi. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Regaip Kandili Dua Mesajları

Regaip Kandili Dua Mesajları

Sen öyle bir insan ol ki akıllara dursun sen ona buna değil Allah’a kulsun sen zulmettler için de parlayan nursun senin gibi dostun Regaip Kandilin Mubarek olsun.

Kıymetli dostum, bugün ellerini semaya, gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün regaip kandili, kandilin mübarek, geceniz hayırlı olsun.

Hastalar şifa Dertliler deva Borçlular eda Sıkıntılılara gönül ferahlığı Olur İnşaallah REGAİB KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Ya Rahman Ya Rahim! Sen ki dilediğine ölüm, dilediğine hayat verirsin. Hayatımızı ibadetle ihya eyle, ölümümüzü imanla süsle, Amin. Regaip kandilimiz Mübarek olsun!

En ışıltılı bakışların gözlerinde, en tatlı sözlerin kulaklarında, tüm mutlulukların avuçlarında ve en sonsuz sevgilerin gönlünce yaşayacağı nice mutlu kandillere.

Allahım! Gazabından rızana, cezandan affına sığınırım. Senden sana sığınırım. Senin üzerine övgüyü bir bir saysam bitiremem. Sen, kendi büyük ve sozlervadisi.com yüce zâtını nasıl övdüysen, öylesin. (Hadis) Regaip kandilimiz Mübarek olsun!

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu hep seninle olsun. Regaip kandilimiz Mübarek olsun!

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Regaip Kandili Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız;  Mevlid Kandili Sms Mesajları ,  Mevlid Kandili Sözleri

Share this:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.