Bu mübarek geceye özel hazırladığımız üç ayaların müjdeleyicisi mübarek Regaip Kandili Mesajları sevdiklerinize mesaj göndermeniz için hazırladık. Bu mesajları sevdiklerinize, özellikle görüşemediklerinize SMS yoluyla veya WhatsApp üzerinden en güzel dileklerinizi, hayırlı dualarınızı iletebilirsiniz. İşte en güzel, en özel Regaip Kandili Sözleri…

Kandil Mesajları yazımız da; Sevgiliye Regaip Kandili Sözleri, Regaip Kandili İçin Özel Mesajlar, Arkadaşa Kandil Mesajları, Regaip Kandili Resimli Mesajlar, Regaip Kandili Hadisleri sevdiğinizle paylaşabilirsiniz.

Regaip Kandili Mesajları

Herkesin Regaip kandili mubarek olsun . Allah dualarinizi kabul etsin .

Regaip kandili ummeti muhammede islam alemine hayirli mubarek olsun.

Ellerin Allah’ a açıldığı bu gün dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

La ilahe illellah. Muhammedur Rasulullah. Tüm müslüman aleminin Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.

Hikmetine talip olduğumuz bu mübarek gecenin milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini niyaz ederim.

Bütün Müslüman ve Türk milletinin kandili mübarek olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandil’inin ülkemizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyor , başta milletimiz olmak üzere İslam aleminin ve tüm insanlığın Regaip Kandili’mubarek olsun.

Mûbârek Regaip Kandili hürmetine www.sozlervadisi.com günahlarımızı ört, affet, bağışla. Yardım et, Kanaat ver.Bizlere lütuf ve ilim ver,Sağlık afiyet ver. Bize dünyada da, ahirette de güzellik ver ve cehennem azabından bizi koru (Amin)

Allah’ın biz kullarına bahşettiği bu mubarek regaip kandili gecesini ihya eden kullarından olmayı nasip eylesin bizlere bu gecenin hürmetine İslam alemini şuurlandırsın mevlamız regaip kandilinin hayırlara vesile olmasını mevladan niyaz ediyorum

Seven Sevilen Deger goren Herkesin Regaip kandili mubarek olsun.. Rabbim dualarimizi kabul eylesin.. Selam ve dua ile…

Tüm Türk İslam aleminin Regaip Kandili’ni kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederiz. Kandiliniz mübarek olsun.

Tüm islam aleminin regaip kandili mubarek olsun mevlam tekrarina nail eylesin hayirlara vesile olsun.

Herkesin din ‘ i kendi ahlakıdır düşüncesiyle… Ahlaklı, dürust insanların ve samimi muslumaların regaip kandili mubarek olsun..

Allah’ım sev bizi Sevdir bizi, Sevindir bizi..Tüm İslam Aleminin Regaip Kandili Mubarek olsun.

Bu gece regaip kandili, dua edelim, yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. Hayırlı nice kandillere…

Yüreklerde kim bilir ne acılar, ne umutlar ve ne kırgın hayaller var. Rabbim hiçbirinizin umutlarını soldurmasın. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Diğer Sayfalarımız; Kadir Gecesi Sözleri

Mübarek Regaip Kandili’nizi tebrik ederim. Türk İslam alemine, ülkemize ailelerimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ederim. Allah’ım! Bize Recep ve Şaban Aylarını mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır..!

Bir çok duanın kabul olduğu bu mûbarek gecede sizlerin de duası kabul olması ve Cenâb-ı Hakk’ın isteklerinizi lütfetmesi ümidiyle… Dualarınızda sevdiklerinizi, değerlerinizi ve beni unutmamanız dileğiyle.. Regaip kandili hayır ve nur dolu olsun…

Ümmeti Muhammedin Regaib kandili mübarek olsun ve Ümmeti Muhammede hayırlara vesile olsun İnşAllah.

Regaib gecesinin ülkemizin birliğine ve beraberliğine vesile olmasını diliyoruz. Tüm İslam aleminin Regaib Kandili mübarek olsun.

Her yerde hɑddini bilen, gönül ɑynɑsını silen, mɑhşerde berɑɑt edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabb. Regaip kandiliniz mübarek olsun…

Regaip gecemizin gerçek beratlarımıza vesile olmasını, Ramazan ayına arınmış gönüllerle, günah yüklerimizden berat etmiş olarak girmeyi nasip etmesini Yüce Allah’tan diler; Regaip Kandilinizi kutlarız…

Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın lutuflarının bol bol verildiği gecedir. Türk İslam Aleminin Regaip kandili mübarek olsun inşallah.

Hakkı, dürüstlüğü ve adaleti bilen menfaat düşkünü olmayan bütün müminlerin Regaib kandili mübarek olsun.

Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere.

Türk olmayı onur,Müslüman olmayı gurur sayanların bol yıldızlı değil,Ay Yıldızlı bayrak altında saf tutanların Regaib Kandili mübarek olsun


Dini Sözler kategorisinde en güzel Regaip Kandili Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz. İrtibatımızı sağlayan yorum kutusuna güzel Kandil Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız;  Mevlid Kandili Sms Mesajları ,  Mevlid Kandili Sözleri

Share this:

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.