Dini Sözler

Ölmüş Babaya Ramazan Bayramı Mesajları

Her bayram geldiğinde bu dünyadan göçüp gitmiş babamızın özlemi daha da artar. Ölmüş Babaya Ramazan Bayramı Mesajları ile bu bayram da özleminizi belirtebilirsiniz.  İşte bizim için her şey Babamıza en güzel Bayram Sözleri….

Babaya Ramazan Bayramı Mesajları yazımız da; Babaya Duyusal Sözler, Vefat Eeden Babaya Sözler, Ölen Babaya Hüzünlü Sözler, Bayram İçin Babaya Sözler, Ölen Babaya Ramazan Bayramı Sözleri yer almaktadır.

Ölmüş Babaya Ramazan Bayramı Mesajları

Bayramın mübarek olsun Babacım. Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum.

Yaradanına kurban olduğum Ramazan bayramın mübarek olsun seni seviyorum babacım. Mekanın cennet olsun.

Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bize yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Mekanın cennet. Bayramın mübarek olsun. Babacım.

Hayatımın varlık sebebi canım babacım her bayram geldiğinde mezar taşın bana çok soğuk geliyor. Seni çok özledim yine bir bayram yine sensiz.

Dün, bugün ve yarın.. daima seni sevdim, vefat ettik ten sonra da sevgim artarak dev ediyor. Babacığım Bayramın mübarek olsun

Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimdin sen çok özledim canım babam Ramazan bayramın mübarek olsun. Mekanın cennet olsun.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babam Ramazan bayramın mübarek olsun. Mekanın cennet olsun…

Ruhumdan anlayan en mükemmel adam ve en çok özlediğim insan mekanın cennet olsun Ramazan bayramın mübarek olsun

Bak baba bugün Ramazan bayramı yani birlikte geçirdiğimiz günlerden birisi, ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Ramazan bayramın mübarek olsun canım Babam.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini www.sozlervadisi.com öğreten adam, bir bayram daha birlikte değiliz seni çok özledim benim yakışıklı Babam mekanın cennet olsun. Ramazan bayramın mübarek olsun

Ramazan bayramı geldi çattı yine sensiz bir bayram daha seni çok özledim be baba .Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi Babasın. Ramazan bayramın kutlu olsun canım Babam.

Seninle geçirdiğim her an mükâfat bana ama sen yoksun şimdi bir zindanın karanlığında gibiyim. Babam sen benim nefes almamı sozlervadisi.com sağlayan yegâne insandın ama şimdi yoksun Bir Ramazan bayramı daha yine sensiz. Seni çok özledim Babam bayramın mübarek olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Mekanın cennet olsun… Ramazan bayramın mübarek olsun

Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun bil ki hep kalbimde olacaksın babacım. Bir bayram daha sensiz ve sessizim. Ramazan bayramın mübarek olsun

Canımdan çok sevdiğim biricik kocam, tüm ömrümüz boyunca seni sevmekle geçti hayatım şimdide mezarının başında özlemin ile yanıyorum. Ramazan bayramın mübarek olsun

Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve özlemim daha da artıyor. Senin yokluğunda gülüşüne dahi özledim mekanın cennet olsun. Ramazan bayramın mübarek olsun

Kendini bize adadığın, yorulmadan, bir karşılık beklemeden sevgiyle büyüttüğün için sana ne kadar minnettar olsak az. Bizim için yaptıklarının karşılığını ne yapsak ödeyemeyiz. Mekanın cennet olsun. Bayramın mübarek olsun.

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama ben hala Ramazan bayramlarına alışmadım senin yokluğun da, sanki kapıyı çalıp içeri girdiğimizde seni görecekmiş gibi, bir telefon etiğimde kutladığım o bayramlar geliyor aklıma yine de Ramazan bayramın mübarek olsun Canım Babam. Allah mekanını cennet etsin.


Dini Sözler kategorisinde en anlamlı Ölmüş Babaya Ramazan Bayramı Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfalarımıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımızı sağlayan yorum kutusuna anlamlı Ramazan Bayramı Sözlerini bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız;  Ölen Babaya Özlem Sözleri , Babaya Özlem Sözleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.