Evlilik Davetiyesi Sözleri

Her Gelin ve Damat adayı, düğünlerinin özel olmasını ve uzun yıllar unutulmamasını ister. Kendi tarzlarını ve dokunuşlarını düğün konseptlerine yansıtmak isteyen günümüz çiftleri için Evlilik Davetiyesi, çok doğru bir tercih olacaktır. Düğün anlayışı, kişiye özel detaylarla yıllarca hatırlanacak özel bir güne dönüşecektir.  

Evlilik yapacaklar için en güzel Düğün Davetiye sözleri dini, Duyulmamış davetiye sözleri, İlginç komik düğün davetiye sözleri, Komik davetiye sözleri, Romantik davetiye sözleri, Klasik davetiye sözleri, Nişan davetiye sözlerini bulabileceksiniz.

Evlenen çiftlere Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz. 

Evlilik Davetiyesi Sözleri

Evlilik Davetiyesi 1; Aşkımızın akıntısına kapılarak, bekarlığın sultanlığı limanına veda ettiğimiz bu gece, mutluluğa varırken yanımızda olmaya ne dersiniz?


Evlilik Davetiyesi 2; Misafir Geldi Sanmıştım Hüzünlü Gönlüme, Meğer ev Sahibi Olacakmış Bütün Ömrüme , Sizleri de Bekliyoruz Bu Mutlu Günümüze


Evlilik Davetiyesi 3; Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak Bir ömür bulduk, koklayınca solmayacak Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak Buna yemin ettik, hep böyle kalacak Siz de Düğünümüze katılırsanız Mutluluğumuz bir kat daha artacak.


Evlilik Davetiyesi 4; Tatlıdır gülüşün mutlu olurum seninle, Güzeldir sözlerin hayat bulurum sesinle dünyalarımız birleşecek bugün bu gece, tüm sevdiklerimiz davetlidir bu düğüne.


Evlilik Davetiyesi 5; Biz sevdik,  kalbimiz bir olsun.  İstedik ki güzel ve kalabalık bir düğünümüz olsun. Buyurun dostlar… Düğünümüz var! Haberiniz olsun…


Evlilik Davetiyesi 6; Dünyanın en anlamlı Evet’ini dinlemeye hazır mısınız?


Evlilik Davetiyesi 7; Hayatımızda yeni bir sayfa açıyoruz. Atacağımız ilk imzaya sizlerin de şahitlik etmenizden büyük mutluluk duyacağız. Düğün Törenimizi onurlandırmanız dileğiyle…


Evlilik Davetiyesi 8; Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik!


Evlilik Davetiyesi 9; Birlikteliğimiz hiç bitmemesini dilediğimiz şu günlerde heyecanımıza heyecan katmanız dileğiyle, düğünümüz de sizleri görmek bize mutluluk verecektir…


Evlilik Davetiyesi 10; Bir ömür beraberliğimiz için “EVET” derken siz değerli dostları da aramızda görmekten onur duyarız.


Evlilik Davetiyesi 11; Beraberliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu siz değerli dostlarımızla paylaşmak istiyoruz…


Evlilik Davetiyesi 12; Ona buna sorduk mutluluğun adını, Evlilik dedi. Kimi ise delilik dedi. Siz de buyurun düğünümüze, Görün bakalım yaptığımızı. Delilik mi? Evlilik mi? Kıskansın melekler. Sevilip sayılsın sevenler. 


Evlilik Davetiyesi 13; Denizler durulmaz dalgalanmadan. Umutlar yeşermez, sevgi olmadan. Yalnızlıklar yok olmaz, yuva kurmadan. Mutlu anlar yaşanmaz, dostlar olmadan.


Evlilik Davetiyesi 14; Çok sözler verdik, ne hesap yaptık, ne de çıkar gözettik. Evliliğimiz ilk dakikalarında sizleri aramızda görmek istiyoruz… Nikah törenimize bekliyoruz…


Evlilik Davetiyesi 15; Allah’ın emridir yaşantı böyle, mesut olmamıza sen dua eyle, gelip düğünümüze şeref eyle, gelmeyen dostlara selam söyle, bekliyoruz sizleri düğünümüze…


Evlilik Davetiyesi 16; Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.


Evlilik Davetiyesi 17; Bir tutkudur yaşamak, yaşamın tüm güzelliklerini, hissetmek ve paylaşabilmek… Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, düğün törenimize sizleri de bekliyoruz.


Evlilik Davetiyesi 18; Sevgi kuşağından geçip, Göğe doğru yol aldık. Bulutların arasından tüm dostlara haber saldık. Bu bir Temmuz akşamında evlenme kararı aldık. Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Evlilik Nişan Davetiyesi Sözleri

Evlilik Davetiyesi 1; Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikâh (Düğün) törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.


Evlilik Davetiyesi 2; El ele tutuşurken saadet yolculuğuna, veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına… Eğer uğurlamak isterseniz bizi, düğünümüze bekleriz sizi…


Evlilik Davetiyesi 3; Gönülden birbirimizi seviyoruz. Kalbimiz bir buna inanıyoruz. Bekârlığa veda edip, işte bugün evleniyoruz. Düğünümüze sizleri de bekliyoruz.


Evlilik Davetiyesi 4; Kuruyan topraklar yağmur bekler. Karanlık geceler sabahı bekler. Seven söz verince bir ömür bekler. Bu iki aşık sizleri düğünlerine bekler…


Evlilik Davetiyesi 5; Allah’a bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, buyurun dostlar gelin beraber yapalım düğünümüzü…


Evlilik Davetiyesi 6; Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.


Evlilik Davetiyesi 7; Gönül ferman dinlemedi, biz evleniyoruz. Bu mutlu günümüzde sizleri de bekliyoruz.


Evlilik Davetiyesi 8; Bir gül istiyoruz, kokladıkça solmayacak. Bir sevgi istiyoruz, yaşadıkça bitmeyecek. Bir hayat istiyoruz ömür boyu sürecek. Bir dünya istiyoruz, güneşi hiç bitmeyecek. Biz yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Kalplerimiz birbirine bağlı kalacak. Buna yemin ediyoruz…


Evlilik Davetiyesi 9; Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin, her şeyin üstünde geleceği bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak Düğün Törenimize sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz.


Evlilik Davetiyesi 10; Yasam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.


Evlilik Davetiyesi 11; Allah böyle buyurdu, Herkes buna uydu Evlilik sevgi yurdu, Biz uymazsak olur mu Olur diyenler sağ olsun, Biz evleniyoruz, Bütün dostlar buyursun. 


Evlilik Davetiyesi 12; Heyecanımıza heyecan katacak bu günde en içten “EVET”imizi söylerken siz dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız… https://www.sozlervadisi.com/evlilik-sozleri/evlilik-davetiyesi-sozleri.html


Evlilik Davetiyesi 13; Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Evlilik Davetiyesi 14; Karşılıksız aile sevgisi ve güveniyle büyüyüp hayat adlı yolculukta kendi irademizle aldığımız evlilik kararımızın geleceği kucaklayarak ilk “EVET”ini sizlerin huzurunda söylemekten gurur ve mutluluk duyacağız.


Evlilik Davetiyesi 15; Adın bir dönülmezliğin simgesi artık, sen sözcükleri ölümsüz kılansın. Sen umudun, sen yaşamın, sen özlemin, sen hayatın adısın. Ve senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü içimde SEN varsın… Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.


Evlilik Davetiyesi 16; Leyla ile Mecnun’u görmemiş, Kerem ile Aslı’yı duymamış, Ferhat ile Şirin’i bilmiyor olabilirsiniz. Titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın. Bu büyük aşkın nikâh/düğün gecesinde/gününde, Bizleri onurlandırmanız dileğiyle.


Evlilik Davetiyesi 17; Gözlerimizin bebeği, Yavrularımızın en önemli günleri olan evliliklerinin ilan edileceği bu güzel toplantıda siz kıymetli dostları aramızda görmekten memnun olacağız.


Güzel Davetiye Sözleri

Evlilik Davetiyesi 1; İyi günde ve kötü günde, Varlıkta ve yoklukta, Hastalıkta ve sağlıkta, birbirimize ihtiyacımız olduğu her anda, Birbirimizden ayrılmayacağımıza söz veriyoruz. Sizleri de Düğünümüze bekliyoruz.


Evlilik Davetiyesi 2; Dil sustu gözler konuştu, gönüller birbirine uyuştu, evlilik kararı alındı, dostlara haber salındı, bizi bu mutlu günde yalnız bırakmayın, bekliyoruz sakın unutmayın.


Evlilik Davetiyesi 3; Hayat bu, su misali büklüm büklüm aksa da yaşam dediğin ne ki, küçülüp olmuş damla kalıcı olan dostluk, baki değil ki dünya isteğimizdir olmak, dostlarla bir arada…


Evlilik Davetiyesi 4; Allah (c.c)’in emri sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek. İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’ yi teşekkül ettirmek için, sozlervadisi.com ilk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda, görmekten mutluluk duyarız.

Evlilik Davetiyesi 5; Bu izdivacı mümkün kılan Allah’a hamd ile Allah rızası ve sünnet-i seniyye üzere kuracağımız yuvanın başlangıcı olarak tertip ettiğimiz düğün merasimine hayır ve dualarınızla birlikte teşrifinizden mutluluk duyacağız.


Evlilik Davetiyesi 6; Ne yıldızlar istiyoruz gecelerimize, ne güneşi istiyoruz karanlığımıza, çok değil sadece siz dostlarımızı istiyoruz yanımıza…


Evlilik Davetiyesi 7; Gereği düşünüldü; Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre Evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.


Evlilik Davetiyesi 8; Hz. Muhammed’in emridir sünnet Bana da nasipmiş bu Mürvet. Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen, bu mutlu günüme buyursun. Ellerinizden öperim sizleri de sünnetime beklerim.


Evlilik Davetiyesi 9; Duvağımda beyaz güller, girmesin araya eller. Allah (c.c) yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size, ömür boyu beraberiz, sevgi dolu kalplerimiz, düğünümüze sizleri de bekleriz.


Evlilik Davetiyesi 9; Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle…


Evlilik Davetiyesi 10; Büyük aşklar yolculuklarla başlar ve serüvenlerle düşer bu yollara ancak. Onlar ki, dünyanın son umudu soyları tükenen birer çılgındırlar. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Evlilik Davetiyesi 11; Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz “Evet” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız…


Evlilik Davetiyesi 12; Ne yere ne göğe ismini yazdım. Senin ismini aşkım, kalbime yazdım. Düğün törenimizde sizlerle birlikte olmaktan onur duyacağız.


Evlilik Davetiyesi 13; Her yağmur bir gök bulur kendine, her yeşil bir dal, her deniz martı, her doğacak güneş, bir kuytu bulur kendine. Ben senden başka sen bulamam. Düğün Törenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız.


Evlilik Davetiyesi 14; İşte başlıyoruz: Ayrılık Değil Sevda kavuşturdu Ellerimizi Kalplerimiz Bir Geleceğe -Umutla Bakıyoruz Şimdi, Davetiyemiz Sizlere Evlilik Bizlere uğur Versin.


Evlilik Davetiyesi 15; Güller sadece bizim için açtı. Doğa, bizim için uykusundan uyandı. Güneş bizi gördüğünde tekrar doğmaya başladı. Bizim hayatlarımız birlikte anlam kazandı. Sonsuz birlikteliğe adım atacağımız bu mutlu gecemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Evlilik Davetiyesi 16; Biz kenardan gidiyoruz yol sizin olsun Biz pınardan içiyoruz göl sizin olsun Biz evleniyoruz haberiniz olsun Bizi seven dostlar düğünümüze buyursun


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Evlilik Davetiyesi Sözlerini hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Diğer Sayfalarımız; Sünnet Davetiyesi SözleriDini Düğün Davetiyesi Sözleri

Share this:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.