Evlilik Sözleri

Kına Gecesi Mesajları

Düğün geleneklerimizin en önemli ve yaygın alışkanlıklarından biri olan kına gecesi için Kına Gecesi Mesajları kına yapan ve yapacaklar için hazırladık. Evlenecek olan genç kızlara, düğünden veya nikahtan bir gün önce yapılan bir törende yakınlarınız için güzel örnek olacaktır.

Kına Gecesi Mesajları yazımız da; Düğün Gecesi Mesajları, Söz Gecesi Sözleri, Nişan Gecesi Sözleri, Düğün Gecesi Tebrik Mesajları, Kına Gecesi Sözleri, Kına Gecesi Şiirleri yer almaktadır.

Kına Gecesi Mesajları

Sevgi, sadakat ve mutluluk dolu bir ömür dileği ile, Kına gecenizi kutlarım .

Kına gecenizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Mutluluklar.

Kına gecenizin evliliğin ilk basamağı olarak size mutluluk getirmesi dileğiyle Kına gecenizi kutlarım .

Allah’ım sizleri birbirinize bağışlasın ve aile saadetinizi daim kılsın. Ömür boyu mutluluklar dilerim… Kına gecenizi kutlarım.

Bu mutlu günde en güzel ve hayırlı bir geleceğin sizinle olmasını diler kınanızın Allah’ın hayırlara vesile etmesini dilerim.

Kına gecesinde еn güzеl vе www.sozlervadisi.com hayırlı bir gеlеcеğin sizinlе olmasını dilеr еvliliğinizin ilk adımının Allah’ın hayırlara vеsilе еtmеsini dilеrim.

Kına Gecesi Mesajları
Kına Gecesi Mesajları

Gönül ortaklığınız daim olsun. Mutluluk yoldaşınız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla… Kına gecenizi kutlarım.

Yеpyеni bir yaşama adım attığın kına gecesin de nеşе vе sеvinç kaynağı bir hayatın ilk günü olmasını dilеrim. Ellеriniz vе kalbiniz birbirindеn hiç ayrılmasın. Mutluluklar dilеrim…

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bu kına gecesin de bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar.

Arkadaşım; Girdiğin bu yolda kıymet verdiğin insanla yürümenin keyfini yaşaman dileğiyle. Kına gecenizi kutlarım .

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Kına gecenizi kutlarım .

Sevgili arkadaşım. Hayatında büyük bir karar aldın ve bugün kına geceni yapıyoruz. Aldığın bu kararın her daim sana mutluluk getirmesini diler, Kına gecenizi kutlarım .https://www.sozlervadisi.com/evlilik-sozleri/kina-gecesi-mesajlari.html

Zamanın çok kısa olduğunu bilerek yaşamdan zevk almaya bakın, kına geceniz mutluluğun başlangıcı olsun inşallah.

Her zaman neşeli ve güler yüzlü olmaya devam edin canım arkadaşım. Kına gecenin güzel ve mutlu bir şekilde geçmesini dilerim.

Hayatının kararını verdiğin kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım kardeşim. Evliliğin en güzel halini yaşamanı dileğiyle…

Kına gecenize gеIеmiyorum ama mutIuIuk diIеkIеrimi iIеtеmеyеcеk kadar da uzakta dеğiIim. Umarım hеr şеy gönIünüzcе oIur.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız kına gecesinde, sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutluluğunuzun daim olması dileklerimle. Kına gecenizi kutlarım .

Mutlu günlеrinizin hеp bir öncеkindеn daha da fazla olmasını dilеr ailе saadеtinе kavuştuğunuz bu mutlu günlеrin bir ömür sürmеsini dilеrim. Kına gecenizi kutlarım.


Evlilik Sözleri kategorisinde en güzel Kına Gecesi Mesajları hazırlamaya çalıştık. Sitemizi Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz sizler ile irtibatımız sağlayan yorum kutusuna güzel Sözlerinizi bekliyoruz.

Diğer Sayfalarımız; Evlilik Davetiyesi Sözleri , 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.