Dini SözlerResimli MesajlarResimli Sözler

Resimli İftar Mesajları

Bu Ramazan ayında da İftar yapan vatandaşlar sevdiklerine Resimli İftar Mesajı atmak için şimdiden araştırmaya koyuldu. İftar heyecanını sevdikleriyle yaşamak isteyenler için en güzel Resimli İftar Mesajları…

Resimli İftar Mesajları sayfamız da; Ramazan ayı İftar mesajları, En anlamlı Ramazan İftar sözleri,  İftar ile ilgili sözler kısa, Son resimli İftar sozleri, Resimli İftar sözleri komik ye almaktadır.

Resimli İftar Mesajları

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.


İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Cenab-ı Haktan daimi olmasını dilerim. İftarınızı Allah kabul etsin.

Resimli Ramazan Ayı Mesajları 2
Resimli Ramazan Ayı Mesajları 2

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim…


Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun, hayırlı iftarlar…


Bugünlerin değeri bilinmeli, Ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı iftarlar.


Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı iftarlar.

Resimli Ramazan Ayı Mesajları 3
Resimli Ramazan Ayı Mesajları 3

Güzeldir sözler doğru olduğu sürece, güzeldir hayat nefes aldığımız sürece ve güzeldir ramazan dostlarla paylaşıldıkça, hayırlı iftarlar.


Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir ramazan! Bütün güzellikler bu mübarek ayda sizinler olsun, hayırlı iftarlar. https://www.sozlervadisi.com/dini-sozler/resimli-iftar-mesajlari.html


Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda ameIini güçIendirmek ve manevi huzuru yakaIamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur doIu iftarlar dilerim.


Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı iftarlar.

Gözlerimizdeki Nur hiç bitmesin, Aldığımız her nefes dua ile bitsin, bu ramazanda YARADAN huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgelemsin, Hayırlı iftarlar.


11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı iftarlar.


Sayfalarımız >>> Resimli Elveda Ya Şehr-i Ramazan Sözleri


Güzel anılar paylaştıkça ve sozlervadisi.com aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız halil ibrahim bereketinde olsun hayırlı iftarlar.


Ya Rabbim sen biz kullarının dualarını kabul, hakkımızda hayırlısını nasip eyle. Âmin. Hayırlı iftarlar…

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.


Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın iyi iftarlar diliyorum.


Dualarımda Ağlarım YARADANIM, Sen ne eylersen güzel eylersin ilahım, içime iman derdime derman ol ALLAH’ım, Hayırlı iftarlar.

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için. Hayırlı, iftarlar dilerim…


Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.


16 saat aç bırakıp 5 dakikada doyuran Allaha hamdolsun… Allah ümmet-i Muhammedin ettiği tüm inadetleri kabul eylesin… Hayırlı iftarlar


Sofralar kuruldu, dualar okundu, YARADANA şükürler olsun, bizi Ramazan’la buluşturdu, Hayırlı iftarlar.

Güzeldir Ramazan Ayında Birlikte Olmak… Güzeldir Orucu Birlikte Tutmak… Güzeldir Dualara Aynı Yönden El Açmak… Güzeldir Yaradana Bu Ayda Yakın Olmak…Hayırlı İftarlar..


Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım ALLAH a şükredelim soframızı bereketlendirelim Hayırlı iftarlar.


Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı iftarlar dilerim.

Ya Rabbi gönlümüzü duasız bırakma…! Hayırlı,bereketli İftar


Bereketli iftarlar olsun Yiyip içtiğiniz bütün rızıklar şifa olsun inşaallah…


Peygamber -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz, iftar edeceği zaman özel yiyecekler aramaz, yemek ayrımı yapmaz, sofrada ne bulursa onunla iftar ederdi. Şimdi iftar vakti…


Allah tuttuğumuz oruçları kubul etsin insallah. Hayırlı iftarlar.


Dini Sözler kategorisinde en güzel Resimli İftar Mesajlarını hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın.